Nowa na polskim rynku marka MUD (Make-up designory), oferująca profesjonalne kosmetyki do makijażu i charakteryzacji, ogłosiła konkurs na najlepszy walentynkowy makijaż „Sexy look”. Aby wziąć w nim udział należy przesłać zdjęcie autorskiego make-upu na adres info@mud-polska.com do 3 lutego 2012 roku. Do wygrania bon o wartości 500 zł na zakupy ekskluzywnych kosmetyków marki MUD. Zwycięzców wyłoni międzynarodowe jury makijażystów marki Make-up designory z Los Angeles, Nowego Jorku, Słowenii i Polski.
Walentynki to czas kiedy chc
esz wyglądać wyjątkowo. Do wykonania uwodzicielskiego i zmysłowego makijażu najlepsze są profesjonalne kosmetyki. Marka MUD, od niedawna dostępna także dla polskich klientek, oferuje produkty o wysokiej jakości, których używają makijażyści w Hollywood.
Teraz każdy ma szansę wygrać zestaw kosmetyków MUD o wartości 500 zł. Marka ogłosiła konkurs na najlepszy walentynkowy makijaż „Sexy look”. Aby wziąć w nim udział należy przesłać zdjęcie autorskiego make-upu wraz z imieniem i nazwiskiem na adres info@mud-polska.com do 3 lutego br. Następnie wszystkie prace będą oceniane publicznie na portalu Facebook. Pięć prac o największej liczbie głosów internautów zostanie poddane ocenie międzynarodowego jury makijażystów marki Make-up Designory z Los Angeles, Nowego Jorku, Słowenii i Polski. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego br.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na fanpage’u marki: http://www.facebook.com/mudpl.
| białe szparagi (dodano: 2012-05-23 14:20:32 przez http://krolestwogarow.blogspot.com/) Szparagi znane są od średniowiecza, kiedy to Arabowie sprowadzili je z Bliskiego wschodu. W tej chwili w Polsce przeżywają swój renesans. Na naszych stołach znane były od dawna. Już Maria Monatowa podaje przepisy na szparagi. Szparagi, to znany nam z ogródków, kiedyś… |
| białe szparagi (dodano: 2012-05-23 14:12:56 przez http://krolestwogarow.blogspot.com/) Sezon na szpargi w pelni |