Edytuj profil
Zmień awatar
Skrzynka pocztowa
Dodaj zdjęcie
Dodaj przepis
Dodaj wpis na bloga
Dodaj dowcip
Szukaj użytkownika
Wyloguj
Międzynarodowa Konwencja Fitness IFAA GREAT SHOW + AQUA FUN, 8-9.10.2011
9 września 2011, autor: Redakcja

Międzynarodowe gwiazdy sceny fitness, 30 fascynujących lekcji w 3 halach i na basenie, oryginalne choreografie w stylach house, hip hop, jazz, afro, ragga, nowoczesne formy treningu i warsztaty, nowe koncepcje ćwiczeń, jak SpeedballSM Fitness, KettleBell Workout, XCo-Trainer, Vinyasa Power Yoga, trening funkcjonalny, specjalne sesje zdjęciowe, atrakcje od sponsorów.

Już po raz trzeci fani fitnessu i ćwiczeń przy dobrym, dynamicznym beacie spotkają się w Warszawie, żeby poznać nowości ze świata fitnessu, dance i body workout.  Międzynarodowa Konwencja Fitness IFAA GREAT SHOW + AQUA FUN 2011 łączy nowoczesną edukację z doskonałą zabawą.
W dniach 8-9 października w Hali OSiR „Wola” oraz na basenie WOSiR „Rozbrat” lekcje, treningi i warsztaty poprowadzą prezenterzy, należący do czołówki międzynarodowego i polskiego fitnessu.

Gwiazdą tegorocznej konwencji będzie Tony Stone ze Stanów Zjednoczonych – niezwykła osobowość, wybitny prezenter fitness i tancerz oraz wyjątkowo kreatywny choreograf, który współpracował z takimi artystami, jak Britney Spears, Justin Timberlake, Missy Elliot, Beyonce, Christina Aguilera, Ricky Martin, Gwen Stefani, Will Smith, Jennifer Lopez i wieloma innymi. Towarzyszyć mu będą w programie:
- Ivan Robustelli (Włochy)
- Abby Aouragh (Maroko / Niemcy)
- Annette Gloss (Niemcy)
- Mathias Naujocks (Niemcy)
oraz Magdalena Prieditis, Paweł Oracz, Marcin Zierałko, Tomasz Kostro, Agnieszka Bota, Olga Stefanowicz, Elżbieta Furman, Magdalena Staniszewska, Magdalena Łada (IFAA Polska). Ten top team uzupełnią prezentacje pozostałych instruktorów IFAA,
Rickard Fitness & Fight Club, Stacji Nowa Gdynia. Podczas IFAA GREAT SHOW  uczestnicy poznają też pierwszego Master Instructora IFAA Poland.

IFAA GREA SHOW + AQUA FUN to jedno z największych wydarzeń w środowisku instruktorów i amatorów fitnessu. Zajęcia podzielono na sale tematyczne: Aerobic & Step, Dance, Functional Training & Body Mind oraz na basenie: Aqua Fun.  Ubiegłoroczna impreza zgromadziła 250 osób. W tym roku spodziewamy się nie mniej niż 300 uczestników.

Konwencji będzie towarzyszyć wystawa sprzętu, odzieży, muzyki i odżywek fitness. Po więcej szczegółów warto zajrzeć na stronę www.ifaa.pl

Agnieszka Mickiewicz

Dziel się z innymi:
  • Print
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Bookmarks
  • Fleck
  • Google Buzz
  • PDF
  • MySpace
  • Wykop

«
»
Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz



Inne w tej kategorii
pozostałe »
Najlepszy sposób na schudnięcie



Pełna energii przygoda
Polecamy
Testujemy suplement na cellulit!

Opinie naszych czytelników - czy są zadowoleni?

Aleja handlowa
Oryginalne sukienki letnie
Oryginalne sukienki letnie
Sprawdź nasze propozycje z najnowszej kolekcji!


więcej»
Cena: 280-460 zł
DONNA KARAN NEW YORK BE DELICIOUS
DONNA KARAN NEW YORK BE DELICIOUS
Woda perfumowana 30 ml


więcej»
Cena: 145 zł

Owocowe lody na patyku
Letnia sałatka „Smak lata”
Naturalna Przyprawa do kurczaka z cytryną i koperkiem Knorr
Domowe lodowe truskawkowe
Jakie nosicie kolory na paznokciach?…
dodane przez: niechcemisie, 2012-05-23 20:23:00
Ja też ich nie lubię. Kiedyś mi nie przeszkadzały perłowe. Obecnie mam jeden taki, stary i nieużywany…
ilość lakierów...
dodane przez: niechcemisie, 2012-05-23 20:21:18
A ja w większości ciemne i mocne kolory. kiedyś lubowałam się w odcieniach różu, od intensywnych…
Opalona skóra
dodane przez: niechcemisie, 2012-05-23 20:20:13
Angelika, mam podobnie. jasna cera, opalanie w odcieniach czerwieni i wielki test samoopalaczy non stop. Najlepszy…
Buty
dodane przez: niechcemisie, 2012-05-23 20:18:06
Czemu? Mój uwielbia widok stóp. Ja rozumiem, że kobiety mogą mieć awersję do męskich odkrytych kopyt,…
białe szparagi
(dodano: 2012-05-23 14:20:32 przez http://krolestwogarow.blogspot.com/)
Szparagi znane są od średniowiecza, kiedy to Arabowie sprowadzili je z Bliskiego wschodu. W tej chwili w Polsce przeżywają swój renesans. Na naszych stołach znane były od dawna. Już Maria Monatowa podaje przepisy na szparagi. Szparagi, to znany nam z ogródków, kiedyś…
białe szparagi
(dodano: 2012-05-23 14:12:56 przez http://krolestwogarow.blogspot.com/)
Sezon na szpargi w pelni
statystyka
Strona główna | O nas | Regulamin | Kontakt | Reklama | dodatkowy zarobek |
ZOSTAŃ REDAKTOREM |
Wszelkie prawa zastrzeżone urodaizdrowie.pl © 2007-2012