2,976

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[img]//cafe.joe.pl/sub_images/pictures/cbad5cbc513f3c76cfb974dbd946db03_th2.gif[/img]

Miłego poniedziałku smile

2,977

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mam podobnie...
Pocieszam się jednak, że poniedziałek jest tylko raz w tygodniu, więc jakoś go zniesiemy;)

2,978

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nastrój byłby całkiem fajny, gdyby nie porażka w dziekanacie. Wrrrr...
...rrrr...
...rrrrrrrrrrrrrr...

2,979

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziekanat to jaskinia lwa, wchodzisz na własną odpowiedzialność... Tam nigdy nic się nie da zrobić...

2,980

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Można robić dobrą minę do złej gry, miły uśmiech łagodzi obyczaje smile

2,981

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Gorzej gdy sytuacja nie sprzyja uśmiechaniu się, bo ktoś jest nieprzyjemny i lepiej uciekać, gdzie pieprz rośnie...

2,982

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dokładnie tak Summerlove smile
Jak tam dziewczynki w środku tygodnia? Humor dopisuje? Energia zaczerpnięta w weekend jeszcze jest, czy już na rezerwach jedziecie? wink

2,983

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ach, u mnie jesienny nastój bierze górę, w środku dnia jestem senna i potrzebuję jakiegoś wzmocnienia...

2,984

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Można powiedzieć ,że średni nie wesoły, ani smutny .

2,985

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzień jak każdy, nie narzekam, oby do wiosny smile

2,986

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

staram sie codziennie wstawać z uśmiechem i tak oby do wieczora

2,987

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie jest ,źle wyszłam do pracy ,dojechałam bez trudności ,jest ogólnie dobrze .

2,988

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mogę kogoś ugryźć?
Ech... nerwowo nie wytrzymuję sad Komputer się sypie, dyszy, rzęzi, muli.  Poza tym miliard razy konwertuję coś do pdf, bo za każdym razem linijeczki się przestawiają, wrrr... jakby nie dość kosztowało mnie napisanie tego. Nie lubię oddawać prac, do których sama mam zastrzeżenia. Zależy mi na estetyce, ale za którymś razem musiałam się już poddać.
Jak pomyślę, że jutro mam znów cały dzień fizykę z mega kolosem to chce mi się płakać.

Dlaczego jest tak, że na drodze do tego, czego bardzo chcemy, stoi coś, czego bardzo nie chcemy?
Dlaczego aby móc uczyć się rzeczy, które interesują, trzeba też uczyć się rzeczy, których się nie znosi?
Dlaczego żeby np. mieć fajną pracę, trzeba też czasami mieć kogoś bardzo niefajnego wśród współpracowników?
Dlaczego chce się mieć nienaganną figurę, a frytki syczą w oleju, żeby je zjeść?

2,989

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Za rzadko na siłowni ?potem są zakwasy?u mnie dzisiaj jest w miarę ,tylko ciśnienie coś za wysokie ech .

2,990

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dlaczego, dlaczego, dlaczego-tak pytają 2-3 letnie dzieci smile
Booo dlatego big_smile
Nastrój całkiem dobry i jak tu wpadam, to jest całkiem miło smile

2,991

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niechcemisie, jak dobrze napiszesz sprawdzian,  to zaraz się humor poprawi:) u mnie dzisiaj dzień pośpiechu, ale pocieszam się, ze jutro będzie spokojniej...

2,992

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Passiflore, planujesz czymś ten jutrzejszy spokój sobie zakłócić? smile Urozmaicić?
Napisałam to kolokwium... huh... ugh... och... o jejkuuuu... Cienko, ale jest, tak myślę.
Subtellna, pozostawiasz mnie zdruzgotaną i bez odpowiedzi.

A ja dzisiaj mam huuumooor nawet nie taki zły. Kolos za mną, weekend przede mną, wyniki badań na prolaktynę dobre, nie muszę już żreć tych piguł po pełnym roku faszerowania się. Jupikajej!

Tak przy okazji: fajną akcję robi Nivea. Można wysłać znajomym pocztówkę ze zdjęciem. Do pocztówki dołączony jest mini kremik.
[url=http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/swieta2015]www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/swieta2015[/url]

2,993

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj tam, odpowiedź, zrozumiemy się bez słów wink
Fajnie,że napisałaś kolosa, cieszę się z Twoich wyników krwi smile
Tak wracając do pytań o nauce-dlaczego, to program jest dawno przeładowany,
nie wszystko jest potrzebne do zawodu.
Za dużo mądrych w polskim rządzie siedzi tongue

2,994

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj leniwie, weekendowo, nigdzie się nie spieszę.. Na śniadanie były naleśniki z dżemem truskawkowym, zupełnie jak w dzieciństwie, tylko że sama je zrobiłam:)

2,995

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A smakowały tak samo?
Moja mama robi cienkie i elastyczne, ja robię gruuuuube, bo nie chce mi się czekać na tyle naleśników, więc leję ciasta za trzy sztuki na jeden raz. big_smile
Dżem truskawkowy to najlepszy dżem, jaki może być do naleśników! Nie ma lepszego naleśnikowego dżemu i kto się nie zgadza, ten się nie zna tongue

2,996

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Prawie tak samo, może trochę bardziej chemicznie, bo wiadomo, wtedy był dżem swojej roboty, a mój jest ze sklepu... Ale były cienkie, miałam dużo czasu na ich zrobienie, więc nie robiłam grubych:)

2,997

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

pysznie się tu zrobiło od tych pyszności aż slinka cieknie

2,998

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Chemiczny dżem ze sklepu i pewnie na etykiecie te wszystkie napisy jaki naturalny smak itd. Ja mam w piwnicy zapas dżemów robionych przez mamę big_smile Mhmm... truskawkowe, śliwkowe, z czarnych i białych porzeczek, wiśnie, jabłka, brzoskwinie, morele, jagody. Wiem o jakiej różnicy w smaku piszesz smile

Pysznie Netko smile Dobrze, że właśnie wsunęłam śniadanie, bo inaczej pobiegłabym do lodówki.

2,999

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ale apetytu narobiłyście big_smile
Idę do kuchni tongue

3,000

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj słonecznie i mikołajkowo, dostałam już 2 prezenty:)