1

Temat: Świąteczne prezenty

Hej, jakie odzieżowe prezenty robicie na święta? Ja ostatnio szukałam jakiejś fajnej bielizny dla mojej żeńskiej części rodziny i znalazłam fajny sklepik esotiq.com. Często korzystacie z tego sklepu ? Mi się wydaje że całkiem w porządku więc chyba tam zrobię prezenty smile Słyszałam opinię, że to dobry sklep i teraz jeszcze są fajne promocje. A wy jakie robicie prezenty ?

2

Odp: Świąteczne prezenty

Ja kupię jakąś chustkę albo apaszkę, ewentualnie szal

3

Odp: Świąteczne prezenty

Ubranie pod choinkę to sprawdzony pomysł, jeśli kogoś znamy to napewno trafimy w gust tej osoby i rozmiarówkę, jeśli jednak nie znamy upodobań bliskich to chyba bezpieczniej takie uniwersalne ubrania. może szlafrok, który na pewno każdemu się przyda, albo takie narzutki jak tutaj które są elegancką alternatywą dla swetra. Czego byśmy nie wybrali liczy się sam prezent i pamięć o najbliższych. A w związku ze Świętami życzę wszystkim Spokojnych Świąt smile

4

Odp: Świąteczne prezenty

Rodzicom zamówiłam taki obraz -  myślę, że im się spodoba big_smile Jak tak, to babcia z dziadkiem dostaną taki podobny na swoje święto smile

5

Odp: Świąteczne prezenty

Ja uważam tak jak Beni. Zegarek, to prestiżowy prezent. Tradycyjnie sięgnę po sprawdzonego przez lata . Zastawiam się tylko jaki model wybrać. Do tek pory nie miał zegarka z kalendarzem, może więc dobry będzie właśnie taki.

6

Odp: Świąteczne prezenty

Mąż dostał ode mnie wymarzony prezent a mianowicie gitarę

7

Odp: Świąteczne prezenty

Ja ostatnio trafiłam na świetny prezent sprawdzający się na każdą okazję. Indywidualnie wykonane etui na telefon. Można takie zamówić np. na stronie  są tam gotowe grafiki ale co najfajniejsze to można samej zaprojektować etui z dodanym przez siebie zdjęciem, tak że wystarczy wiedzieć jaki model telefonu ma obdarowywany / obdarowywana.

8

Odp: Świąteczne prezenty

Na święta dajemy sobie zwykle jakieś symboliczne podarki, np. książki smile

9

Odp: Świąteczne prezenty

Na święta dajemy sobie zwykle jakieś symboliczne podarki, np. książki smile

książki są bardzo dobre na prezent, ja osobiście uwielbiam. może też obraz drukowany to dobry  możliwości jest naprawdę wiele

10

Odp: Świąteczne prezenty

To jaki prezent dacie zależy głównie od posiadanych pieniędzy. Jednego będzie stać na coś droższego, bardziej eleganckiego. Ktos inny kupi skromniejszy prezenty. Ze swojej strony uważam,że zegarek będzie bardzo dobrym pomysłem. O wiele lepiej jest kupować w sklepach internetowych z uwagi na niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych .W tych internetowych jest wiele promocji, z których warto jest skorzystać. Zerknijcie sobie na przykład tutaj

W sklepie są oryginalne zegarki Michaela Korsa. Poniższy jest na przykład przeceniony o połowę:

11

Odp: Świąteczne prezenty

Ja bym stawiała na komplecik bielizny (biustonosz+ majteczki) albo biżuterię nie chodzi o złoto czy tam srebro tylko takie kolorowe kolie które są teraz bardzo modne i praktyczne wink

12

Odp: Świąteczne prezenty

A odważyłyście się kiedyś kupić w prezencie ? to trafiony pomysł dla bliskiej osoby?

13

Odp: Świąteczne prezenty

Ja bym się na buty nie odważyła. Buty muszą być przede wszystkim wygodne, a tego nijak nie sprawdzę. W zeszłym roku mąż dostał tradycyjną maszynkę do golenia, ładnie zdobioną, taką na żyletki i cały zestaw kosmetyków do golenia z wyższej półki (mydło do golenia, pędzel z naturalnego włosia, sztyft na skaleczenia, woda i krem łagodzący po goleniu). Był mega zadowolony smile na pewno bardziej niż z kolejnych gatek lub skarpetek smile

14

Odp: Świąteczne prezenty

ja poszukuję dla siostry na mikołajki takiego szalika:
ostatnio kupiła sobie świetny czarny płaszczyk i fajnie by wyglądał.

15

Odp: Świąteczne prezenty

Ja bym stawiała na klasykę, czyli na biżuterię. Może sprawdź tę ofertę - ? można coś wybrać u nich prawda?

16

Odp: Świąteczne prezenty

A ja bym postawiła na książkę. Można też kupić kalendarz książkowy.

17

Odp: Świąteczne prezenty

Zauważyłam, że w sklepie Jubilea.pl są aktualnie różne promocje i coś takiego wpadło mi w oko


Srebrne kolczyki z rubinem, cena przystępna, myślałam, że będa droższe, wyglądają świetnie, będą idealnie pasowały do różowych dodatków i drobnych elementów

18

Odp: Świąteczne prezenty

Też bym obstawiała jakąś biżuterię... jest w czym wybierać. Chociaż mnie ta romantyczna kolekcja najbardziej przypadła do gustu:)

19

Odp: Świąteczne prezenty

Ja też postanowiłam kupić mojej siostrze na gwiazdkę porządną biżuterię. Ponieważ studiuje Italianistykę i jest zakochana we Włoszech to postanowiłam kupić jej taką ręcznie robioną włoską biżuterię:

[img]//img2.sprzedajemy.pl/540x405_wloska-bizuteria-55248192.jpg[/img]

Mam nadzieję, ze się jej spodoba.

20

Odp: Świąteczne prezenty

Ja obiecałam sobie, że w tym roku nie kupię zadnej biżuterii. Za dużo tego było w ostatnich latach podobnie jak kosmetyków. Szukam jakiś oryginalnych prezentów. Dla siostry chyba zamówię nakładkę na telefon z motywem wilka  lub pokrowiec .Jakiś czas temu kupiła nowy telefon i z pewnością przyda jej się jakaś ochrona przed zarysowaniami.

Ostatnio edytowany przez nikusia13 (2015-12-18 08:57:50)

21

Odp: Świąteczne prezenty

Na litość boską proszę tylko nie kupujcie skarpetek,  slipów , czy kapci to takie oklepane brrr..

22

Odp: Świąteczne prezenty

Prezent nie powinien być aż tak praktyczny, ale też nie jakiś bibelot, co do niczego się nie przyda tylko kurzy się na półce

23

Odp: Świąteczne prezenty

Nikusia13, a widziałaś może jakieś fajne nakładki na telefon dla małych dziewczynek? Ja szukałam, ale w sumie nic oprócz Barbie mi nie wpadło w oko.
Andre-a - ja tam bym się np ucieszyła z rajstop kolorowych, ale jak na złość nigdy nie dostaję :-P

24

Odp: Świąteczne prezenty

Takie coś sobie kupiłam

srebrne kolczyki z kryształkami Swarovski (Alaska) srebro próby 925, zakłada się je bardzo nietypowo, ale chciałam mieć w końcu coś oryginalnego, każdy kolczyk składa się z 2 części, na stronce jest dokładniej rozpisane jak to się zakłada smile

25

Odp: Świąteczne prezenty

Też bym stawiała na biżuterię. mama czy siostra na pewno się ucieszy z takiego upominku:)