26

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Ja też zwykle szukam sukienek na Domodi. Poza tym takie eleganckie ciuchy kupić można też w sklepach Asos, Answear czy Mosquito.

27

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

[quote=filadelfia]Ja też zwykle szukam sukienek na Domodi. Poza tym takie eleganckie ciuchy kupić można też w sklepach Asos, Answear czy Mosquito.[/quote]

Zastanawiałam się parę razy czy nie kupić czegoś na Asos, ale przeraża mnie czas wysyłki. Jak to wygląda w praktyce?

28

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

ja kupuję eleganckie markowe ubrania na i to w każdym rozmiarze, mają szczególnie duży wybór sukienek, w sumie moje ulubione miejsce na zakupy w sieci

29

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Ja lubię jeszcze Zalando. I w sumie nie jest tam tak drogo jak kiedyś myślałam wink. Owszem, zdarzają się sukienki nie na moją kieszeń, ale większość jest w zasięgu.

30

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Coś nowego, eleganckiego to by mi się przydało smile

31

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

super

32

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Bardzo ładne sukienki ma producent odzieży damskiej POZA. Jakiś czas temu widziałam kilka ich wyrobów w jednym ze sklepów. Sukienki są bardzo dobrze uszyte, eleganckie i mają nawet duże rozmiary (ja jestem duża wink ). W zasadzie na ich firmowej stronie można sobie zobaczyć całą kolekcję. Zbliża mi się wesele w rodzinie i zamierzam właśnie nabyć jedną z nich, ale to już przez sklep internetowy bo tam większy wybór smile

33

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Super sklep z najnowszymi kolekcjami adidasa , reeboka to KAJA-SPORT , mają też tam bardzo ciekawe promocje .

34

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Eleganckie sukienki mogę polecić

35

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

ja ostatnio śliczną widziałam w fashion house w Trussardi, idealna na święta:) teraz są wyprzedaże, więc nie wiem czy się na nią nie skuszę:)

36

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Byłam wczoraj w Fashion House tym w Warszawie. Nie wiem jak inne, ale oni mają teraz promocję "Mikołaj za pół ceny" i ogrom cen poleciało w dół. Sukienek bardzo duży wybór, ale i Panowie znajda cos dla siebie, bo mój mąż też sie obkupił smile

37

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

zawsze są ciekawe propozycje sukienek. Jestem zwolenniczką tych asymetrycznych. Po prostu dobrze się w nich czuję.

Ostatnio edytowany przez Mariola21 (2017-10-07 19:18:55)

38

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Z tego co widziałem kiedyś to żona kupowała tutaj  na wesele kieckę więc drogie Panie sugeruję tam zajrzeć.

39

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Jeżeli rozmawiamy o eleganckich sukienkach, to wydaje mi się, że nie ma innego wyjścia i również trzeba poruszyć temat żakietów. Ja znalazłam ostatnio bardzo fajne i przede wszystkim eleganckie żakiety, które są dostępne na stronie internetowej sklepu Heppin, czyli na tej stronie Moje zdanie jest takie, że w tym sklepie ceny nie są aż tak wygórowane. Można spokojnie coś dobrać, a ostatnio do gustu przypadły mi takie kolorowe żakiety, bo kilka jednokolorowych już mam wink

40

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Muszę przeglądnąć te wszystkie linki, bo akurat potrzebuję eleganckiej sukienki smile

41

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Też mam swoją ulubioną markęgdzie kupuję sukienki i nie tylko. Zawsze ilekroć ich odwiedzam znajdę coś ciekawego i nietuzinkowego, tak też było i w zeszły weekend, trafiłam na promocję limitowanej edycji skórzanych torebek. Oczywiście zaraz złożyłam zamówienie na kuferek, a do tego spodobała mi się beżowa sukienka z dłuższym tyłem.

42

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Mi sie bardzo podoba ta sukienka:


Mniej więcej w tym stylu sukienkę miałam na weselu koleżanki  . Góra była praktycznie taka sama niemniej sukienka była krótsza( z takim ogonem nie dałoby sie tańczyć....).
Swoją drogą to polecam zajrzeć sobie na stronę:

Mozecie sobie tutaj poczytać o najfajniejszych sukienkach jakie gwiazdy nosiły w 2015 roku. Możecie się tak samo jak ja zainspirować i zanieść sukienkę do szycia u krawcowej.

43

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Na charme-madame są eleganckie sukienki - marzenie:)

44

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Już zaglądam! Czekają mnie jeszcze dwa wesela...

45

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Fajną ofertę ciuchów mają na ekskluzywnej podaje linka dla nie znających sklepu jeszcze nigdy nie przejechałam się na jakości ubrań z tego sklepu więc polecam, jest w czym wybierać.

46

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Fajne sukienki w modnych kolorach znalazłam

47

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Sprawdzony sklep - eleganckie sukienki, a co więcej - mega leżące, w świetnym stylu.
Ale to popatrzcie sobie -
Pewnie, że to musi być również dopasowane po charakter.

48

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

A kupujecie na Sugarfree? Jesteście zadowolone?

49

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Ja czasem kupuję  w Fashionata.pl, jest ok:)

50

Odp: sklep z eleganckimi sukienkami

Polecam Charmemadame.pl