2,951

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]A ile kaw pijesz zwykle? Nie masz tak, że druga jeszcze bardziej Cię usypia niż pobudza i to już zaraz po wypiciu?
Hmm... nic nie przeszkadzało, czyli może przeszkadzało coś, czego nie czuć, nie słychać. hmm
Zrobiłam sobie spacer + zakupy i humor mi się poprawił. Wróciłam do domu i ... i się zepsuł.[/quote]

Zwykle wystarcza jedna... Ale  jeśli nie zadziała, to i 4  będzie za mało...
Na szczęście  zwykle jestem wyspana, więc nie bedę tu za często narzekać;)

2,952

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Kawa nie pobudza, tylko uzależniamy się od zawartej w niej kofeinie.
Poczytajcie w necie-czy kawa faktycznie pobudza...
Warto spróbować spożywać [b]Yerba mate[/b] przy zmęczeniu, bo ma też dużo działania zdrowotnego smile

2,953

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A najlepiej iść spać, albo zrelaksować się, wtedy żadne wspomagacze nie są nam potrzebne wink

2,954

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś słonecznie za oknem, więc i na duszy lekko:)

2,955

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie też słonecznie i od razu weselej smile
O jak potrzebne nam słońce, pozdrawiam słonecznie i życzę miłego dnia smile

2,956

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie też:) Wybieram się na małą wycieczkę za miasto...

2,957

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

To ja sobie będę częściej z domu wychodzić  smile
Humor nawet ok. Przerażona po technologii informacyjnej leżę na uczelnianej kanapie (godzina czekania na kolejny wykład) i czuję się jak na kozetce, więc pozwierzam się trochę na forum.

Co planujecie na ten tydzień dziewczyny? Będziecie robić coś ciekawego?

Ja zasuwam we wtorek z przyjaciółką na turecki film, wystawę zdjęć i wykład pana, który jest dyrektorem Instytutu Yunus Emre Centrum Kultury Tureckiej w Warszawie i wykładowcą na UW. Dotyczyć będzie Polaków w Turcji.
W czwartek idziemy na spotkanie autorskie z Ireną Domańską Kubiak, autorką książki „Zakątek pamięci. Życie w XIX wiecznych dworkach kresowych”.
Z większych atrakcji na ten tydzień to może tylko jeszcze zestaw kolosów big_smile Zwłaszcza ten z fizyki sad

2,958

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

W tym tygodniu z bardziej emocjonujących rzeczy czeka mnie wizyta u dentysty... 6-tka dolna się odezwała i nie będę czekać z nią do świąt, bo wtedy to chyba tylko pogotowie i rwanie na żywca jest dostępne...

2,959

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj stabilnie emocjonalnie, ani euforia, ani depresja...

2,960

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Gratuluję równowagi Passiflore smile
Z zębami jet tak, że lepiej nie zwlekać. Jeśli już się odezwał, trzeba zrobić wszystko, żeby mieć to jak najszybciej z głowy.

We mnie się gotuje... profesor chce mi obniżyć ocenę z kolokwium o pół stopnia, bo opuściłam jeden wykład... wykłady nie są obowiązkowe, a ja byłam chora, we wszystkich pozostałych uczestniczyłam i co ma frekwencja do oceny ze sprawdzianu pisemnego? Do końcowej ok. Niektórzy mają dziwny system oceniania. I nie sądzę, żebym mu czymś podpadła. Nie było okazji. Wrrr...

Za to wczoraj spędziłam bardzo przyjemny wieczór. Płakałam w kinie chyba z piętnaście minut. Wzruszający film, choć końcówka mocno przesadzona i do kilku innych rzeczy mogłabym się w nim przyczepić, np. do niedopasowanej muzyki w pierwszej połowie. Mimo wszystko coś osobistego mnie w nim poruszyło.
Film: „Miłość to dzieło przypadku”, reż. Ömer Faruk Sorak

2,961

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

W tym tygodniu bez planów, w przyszłym umówiłam się na upiększanie włosów tongue

2,962

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Czyli co? Jakieś łączenie usług, np.farbowanie + przycinanie?

2,963

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie fryzura bez zmian, ale wybieram się jutro do kosmetyczki, będzie masaż twarzy, moja mala przyjemność:)

2,964

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie jest całkiem ok. Ani jakoś super świetnie ani wybitnie źle smile

2,965

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nieprzespana noc daje o sobie znać...

2,966

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj  już myślę o weekendzie i czekających mnie atrakcjach na wyjeździe, więc trudno się skupić na bieżących sprawach..

2,967

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie w miarę neutralnie. Już niedługo weekend, więc nie jest źle smile

2,968

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Tak, balejaż i przycinanie włosów.
Dziś po południu po raz pierwszy od półtora tygodnia nie dokuczał mi żołądek.
Piłam oliwkę z oliwek, wodę z cytryną i jak już czułam się głodna, to jadłam owsiankę.
Po owsiance tak lekko mi i fajnie smile

2,969

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jedyny pożytek z takiego bólu jest taki, że człowiek chwilowo chudnie... Ale lepiej żeby nie bolało przy takiej "diecie"

2,970

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Pewnie,że zdrowie jest najważniejsze.
Jedząc zanieczyszczamy ścianki żołądka, jelit i dieta od czasu do czasu dla oczyszczenia
jest bardzo wskazana smile

2,971

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co Ci się stało z tym żołądkiem? sad

U mnie nastrój fajny smile  Kolokwium z fizyki przełożone, więc można tańczyć i śpiewać - życie jest piękne (przynajmniej przez sześć następnych dni).
Wczoraj mi ktoś humor bardzo poprawił prezentem smile Radocha utrzymuje się kolejny dzień i pewnie długo jeszcze się utrzyma smile
Wracając z uczelni spotkałam nauczycielkę z liceum - to takie miłe dowiedzieć się, że nauczyciele o mnie pamiętają i rozmawiają o tym, co u mnie.
Potem spędziłam bardzo miło wieczór na spotkaniu autorskim z panią etnograf Ireną Domańska-Kubiak (autorka książki „Zakątek pamięci”), która opowiadała o życiu w XIX-wiecznych dworkach kresowych, o tym jak wyglądał dzień powszedni i jakie idee przyświecały ówczesnemu ziemiaństwu. Mega!
Jutro podwójny seans filmowy z przyjaciółką, więc jeśli zdarzy się jakaś nieprzewidziana histeria, to sobie to odbiję big_smile

A co Wy będziecie robić w sobotę, niedzielę?

2,972

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj mam spotkanie rodzinne w restauracji, będzie kilkanaście osób, okazją jest 30. rocznica ślubu mojej cioci i zarazem chrzestnej:) A jutro pewnie zrelaksuję się trochę, spacerując po pobliskim parku, tylko żeby nie padało...

2,973

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niechcemisie - wyhodowałam kamyczki woreczku żółciowym i jak wyjmą to do akwarium, jak znalazł.

Czuję się dość dobrze i tym się cieszę smile

2,974

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Coooo?! Oj biedna sad  Ale fajny masz do tego stosunek. Potrafisz zażartować z sytuacji smile

Scarabea, przyjęcie udane?

U nas śniegu napadało. Mało, bo mało, ale coeszy trochę oko. Humor mam dobry, tylko niech ktoś za mnie idzie juro na kartkówkę, please... będę nosić tą osobę na rękach (o ile napisze na minimum 4.0) tongue

2,975

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

u mnie nastrój oki a zdrugiej strony troche nijaki bo weekend się kończy.Czeka mnie cały tydz pracy w spożywczaku niestety i użeranie sie z kierowniczką ktorej nie cierpie blech.Ale pocieszam sie myśla że jest ktos ktop mnie wspiera taki dobry duszek którym jest przyjaciółka i sie nie poddaje .We wtorek planujemy iść do kina na Seans pod Palmą a film ma tyluł-"Znam kogoś kto Cię szuka" z Andrzejem Chyrą .