1

Temat: Media Expert

Teraz mają promocję- do 50% zniżki, ale w praktyce to są w większości obniżki o kilkaset zł, np. od ceny ok. 2 tys., a na droższe produkty, takie ok. 5 tys., to nawet 1000 zł

2

Odp: Media Expert

W stacjonarnym słabo to wygląda, tylko wybrane produkty i to w cenach porównywalnych z Media Markt po obniżce, więc gdzie ta promocja...? Jak jest prawdziwa okazja, to zaraz znika z półki.

3

Odp: Media Expert

Szukam sobie właśnie jakiegoś niedrogiego iphone'a...

4

Odp: Media Expert

Ja kupiłam tam okazyjnie Samsunga, model sprzed roku, a za 60 % ceny wyjściowej, więc się opłaca...

5

Odp: Media Expert

Tam ciągle są jakieś promocje, kupowałam ostatnio czajnik elektryczny i też był tańszy niż w innych sklepach

6

Odp: Media Expert

Obecnie są tam mikołajkowe przeceny, m.in. na tablety i smartfony:)

7

Odp: Media Expert

Na przedświątecznych przecenach też można sporo zaoszczędzić ,widziałam tam naprawdę  tanie miksery

8

Odp: Media Expert

Mi się udało zaoszczędzić kilka złotych, niedużo, ale jednak coś (piątaka dokładnie) na nocnej obniżce 18 grudnia. Od godziny 19:00 obowiązywała zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.
Wgl w sklepie internetowym mają niższe ceny niż w stacjonarnych, z tego co zauważyłam. Kupowałam termowentylator i szukałam najpierw w zwykłych sklepach (w moim mieście są trzy), ale ten sam model był droższy o 15 złotych niż kupiony przez internet, a dostawa do salonu jest za free.

9

Odp: Media Expert

I po to się nie wyspałaś, żeby oszczędzić 5 zł..? wink To się nazywa nocna wyprzedaż po polsku...:/

10

Odp: Media Expert

E tam, o 19:00 kupiłam tongue Od 17:00 godziny trwała. W sklepach stacjonarnych do 21:00, w internetowym do rana.

11

Odp: Media Expert

To jeszcze zdążyłaś na dobranockę smile Mnie jakoś nie pociągają nawet wieczorne wyprzedaże, może latem to bym się skusiła...

12

Odp: Media Expert

W piątek widziałam sporą kolejkę przed tym sklepem, więc pewnie znów coś "rzucili", żeby wyczyścić magazyny:)

13

Odp: Media Expert

Lubię ich nocne wyprzedaże, wtedy naprawdę są okazje cenowe...

14

Odp: Media Expert

Ja tam dawno nic nie upatrzyłam, mam wrażenie że te okazje  to tylko chwyt reklamowy..