1

Temat: Pomysł na fryzurę

Szukam inspiracji na fryzurę.
Bardzo chcę zmienić coś w wyglądzie przed świętami.
Mam kilka Pomysłów na fryzurę i makijaż, co o nich myślicie ?
glamki.pl/uroda/pomysl-na-fryzure/fryzury-2014

A na sylwestra planuję upiąć włosy, takie koki mi się podobają
glamki.pl/moda/nowe-kolekcje/koki-i-fryzury-wieczorowe-koki-i-upiecia-wlosow-na-specjalne-okazje
A Wy planujecie coś zmienić w wyglądzie przed świętami ?

2

Odp: Pomysł na fryzurę

Najlepiej iść do dobrego fryzjera, który dobierze fryzyrę do buzi i rodzaju włosów. Mam takiego w Warszawie, więc jesli pasuje ci lokalizacja to mogę polecić.

3

Odp: Pomysł na fryzurę

Ja właśnie zamierzam tak zrobić - chcę znaleźć jakiś dobry salon fryzjerski i powiedzieć: róbcie co chcecie, bylebym ładnie wyglądała big_smile

4

Odp: Pomysł na fryzurę

pelargonia:)
To faktycznie plan masz super, ja sobie kiedyś marzyłam, że trafię do jakiegoś stylisty gwiazd z tv i mi za niebotyczną kasę zrobi jakąś boską metamorfozę, no ale dotąd nie uzbierałam forsy:) Taniej wychodzi pójść do fryzjera u którego się już było, albo znaleźć kogoś dobrego z polecenia: własnie wybieram się na dniach do  - to salon w Poznaniu, i mam nadzieję, że wyjdę od nich bosko zrobiona.

5

Odp: Pomysł na fryzurę

heh kto o czyms takim nie marzy tylko gorzej jak efekt nie będzie ci się podobal

6

Odp: Pomysł na fryzurę

Czasem fryzjer naprawdę jest dobry ale jego wizja fryzury  nie jest spójna z naszą i stąd problemy...

7

Odp: Pomysł na fryzurę

Mnie często czesze koleżanka która dopiero uczy się na fryzjerkę i już jej nieźle idzie:)

8

Odp: Pomysł na fryzurę

Dobrze jest udać się do fryzjera ze zdjęciem fryzury, która nam się podoba, jednak nie warto się przy niej aż tak upierać, jeżeli fryzjerka uważa, że dana fryzura nie będzie pasowała do twarzy, to samo odnośnie koloru włosów - nie zawsze jest tak, że fryzura, którą nosi np. nasza koleżanka będzie tak samo dobrze wyglądała u nas. Warto więc czasami posłuchać i doradzić się zaufanemu fryzjerowi, a efekt może nas naprawdę mile zaskoczyć smile Na Twoim miejscu spytałabym się fryzjerki co Ci poleca. Jeżeli zacznie kręcić lub sama nie będzie wiedziała do końca co zaproponować - uciekałabym wink Fryzjerka powinna stanowczo przyjrzeć się nam i bez większego zawahania doradzić uczesanie / kolor, który podkreśli naturalną urodę.

9

Odp: Pomysł na fryzurę

Ja zawsze jak potrzebuje nowej fryzury pasującej na jakas okazje to rozmawiam ze swoja fryzjerka oba zawsze ma głowę pelna pomysłów na cos nowego.

10

Odp: Pomysł na fryzurę

Ja jakiś czas temu zrobiłam sobie ombre na włosach. Jest to bardzo trudny rodzaj farbowania tak więc trzeba odpowiednio dobrze wybrać fryzjera. Z efektu jestem zadowolona.Wyszło mniej więcej tak:
[img]//media-cache-ec0.pinimg.com/736x/52/e7/8d/52e78dae497cc5c6b99ddabd227e135f.jpg[/img]

Ale święcie trochę inne smile
Nie wiem czy znacie ten portal:


Można wyszukać sobie w nim salon, który Was interesuje i poczytacie sobie o nim opinie.

11

Odp: Pomysł na fryzurę

Ja tam nigdy nie miałam szczęścia do fryzjerów. Zawsze zrobili coś nie tak jak chciałam sad

12

Odp: Pomysł na fryzurę

Nikt tak dobrze Ci nie doradzi jak fryzjer., który zawsze ma fajne pomysły na fryzury. Potrafi dobrać fryzurę do człowieka i zna się na aktualnych trendach.

13

Odp: Pomysł na fryzurę

Nie jestem fanką ombre - dla mnie wygląda to jak duże odrosty wink

14

Odp: Pomysł na fryzurę

Ostatnio strasznie mi sie podobają różne warkocze.
sploty i upięcia z nimi.
Jednak chyba jeszcze trochę muszę poczekac az mi włosy urosną.

15

Odp: Pomysł na fryzurę

Jak nie macie dziewczyny pomysłu na fryzurę to na al.KEN 36A w salonie Gnatyshyn pracuje Mateusz. Rewelacyjny stylista, pomysłowy i twórczy. Umie doradzić i doskonale dopasować fryzurę do owalu i rysów twarzy.

16

Odp: Pomysł na fryzurę

Ile kosztuje u niego taka "wycena"? smile

17

Odp: Pomysł na fryzurę

Dzisiaj się umówiłam z fryzjerką, zobaczymy czy zaproponuje mi jakąś nową fryzurę ,już nie mogę się doczekać .

18

Odp: Pomysł na fryzurę

Ja polecam korzystanie z porad stylisty fryzur przed zdecydowaniem się na radykalne cięcie. Dzięki pomocy specjalisty mamy pewność, że nasza fryzura będzie elegancka i efekt na pewno nas zadowoli. Polecam  sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

19

Odp: Pomysł na fryzurę

Ostatnio dużą popularnością cieszą się , w internecie i kobiecych pisemkach można znaleźć mnóstwo fajnych stylizacji. Czytałam też, że krótkie włosy odmładzają, muszę to sprawdzić koniecznie przy najbliższej wizycie u fryzjera. Podobają mi się szczególnie takie nowoczesne fryzury gdzie z jednej strony głowa jest wygolona na maksa jak u faceta a z drugiej są normalnej długości plus fantazyjnie postrzępiona grzywka smile zawsze miałam długie włosy więc trochę się obawiam, no w końcu muszę się przełamać i zobaczyć jak to jest być krótko ściętą smile

20

Odp: Pomysł na fryzurę

Trzeba by iść z czasem i przyjrzeć się trendom na 2016 rok. Fryzury co roku się zmieniają, więc koniecznie trzeba wziąć to pod uwagę. Najciekawsze inspiracje wg mnie to znajdziesz tutaj: [url=http://portalfryzjera.pl/modne-fryzury-2016-katalog-fryzur/]modne fryzury 2016[/url]. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, powodzenia smile

Ostatnio edytowany przez marekdanelczyk (2016-01-20 10:25:32)

21

Odp: Pomysł na fryzurę

Mąż namawia mnie na obcięcie włosów sad A ja tak kocham moje długie kudełki...

22

Odp: Pomysł na fryzurę

To je zostaw, jeśli jesteś do nich przywiązana i dobrze się tak czujesz to wyślij go na drzewo i tyle. Mój były facet też mi mówił jakie mam mieć fryzury i strasznie mnie to denerwowało. Mnie bardzo podobają się kręcone albo lekko falowane włosy tylko odstrasza mnie czas jaki trzeba na nie poświecić dlatego kupiłam sobie ostatnio  i teraz zrobienie takich loczków to zaledwie klika minut a efekt, jak po wyjściu d fryzjera.

23

Odp: Pomysł na fryzurę

Zajrzyjcie sobie dziewczyny na stronę salonu Gnatyshyn. Mają tam swoją galerię, dzięki której naprawdę można znaleźć pomysł na własną fryzurę.

24

Odp: Pomysł na fryzurę

Perełka szybciej zrobisz loczki curl secretem też z babylissa, urządzenie po prostu samo wciąga pasma włosów i uwalnia gotowe piękne i sprężyste loki. Sprzęt super!

25

Odp: Pomysł na fryzurę

teraz sa modne ombre ,czy sombre, ja bym chciała ciemny braz z przejsciami po miodowy