401

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja sobie kupiłam w ramach eksperymentu ujędrniający, modelujący i przywracający objętość balsam z firmy Taovital, która sprowadza kosmetyki z Anglii. Ich główną zaletą jest całkowita naturalność - nie zawierają parabenów, konserwantów ani sztucznych barwników. Balsam stosuje się nie tylko do biustu ale też do szyi i dekoltu, więcej info można poczytać tutaj] super sprawa, faktycznie efekt lekkie ujędrnienia zauważyłam już w 3 tygodniu stosowania.

402

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

szampon garniera oraz krem ze świetlikiem pod oczy smile

403

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Uhm... zauważyłam reklamę tej drogerii tutaj na forum, zajrzałam i zrobiłam zakupy, z których jestem baaaardzo zadowolona smile
Te pomadki Celia... nie próbowałam jeszcze, ale spotkałam się z całym mnóstwem bardzo dobrych opinii o nich.

404

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

szampon brzozowy smile

ale jutro idę na kolejne zakupy big_smile

405

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Często kupuję kosmetyki przez internet bo zazwyczaj sa lepsze ceny niż w tradycyjnej sprzedaży, ostatnio więc kupiłam w promocji tutaj: ] krem Floslek Winter Care, Bio-ochronny krem zimowy, 50 ml używam go już jakiś czas a na wyjazdy narciarskie bardzo sobie chwalę. Nie kupuję raczej zbyt często kosmetyków żeby ich niepotrzebnie nie gromadzić...zresztą nie jestem zdaje mi się maniaczką kosmetyków:)

406

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Puder z Vichy z serii Teint Ideal. To co mi się spodobało już na pierwszy rzut oka to pudełko i duże lusterko.
Sam puder bardzo dobrze kryje i utrzymuje się cały dzień

407

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Tusz do rzęs Maybelline Colossal w zestawie z płynem do demakijażu Garniera. Ten taki zestaw, co był w Kauflandzie z okazji Walentynek za 24 PLN bez grosza.

408

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ostatnio sobie kupiłam taki krem ochronny do ust bambino. Przez te właśnie zmiany pogody trochę mam problemy z ustami i nie chcę, żeby znowu mnie złapała jakaś opryszczka czy coś w tym rodzaju : ) wiecie chyba o jakim mówię w takim różowym okrągłym opakowaniu dla dzieci niby a ja go używam z dużym powodzeniem.

409

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Jeśli można to zaliczyć pod kosmetyk to kupiłam aż pastę do zębów big_smile nadmiar wszystkiego sprawia, że jakieś konkretne zakupy nie są mi potrzebne smile

410

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja też jeśli chodzi o ostatnie zakupy kosmetyczne, nabyłam te podstawowe kosmetyki codziennego użytku: szampon do włosów, właściwie to dwa, bo chcę wypróbować i porównać.

411

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

[quote=Diabela]Puder z Vichy z serii Teint Ideal. To co mi się spodobało już na pierwszy rzut oka to pudełko i duże lusterko.
Sam puder bardzo dobrze kryje i utrzymuje się cały dzień[/quote]
I jak tam jesteś dalej zadowolona z pudru
Bo jak juz przy Vichy jesteśmy to ja bym Ci poleciła Vichy Liftactive Supreme - mój ostatni nabytek. Sprawdziła go moja mam więc i ja się skusiłam

412

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

z zakupu jak najbardziej jestem zadowolona wink Bardzo dobry podkład.
Ale z tego co pisałaś w innym wątku to krem raczej dla dojrzałej skóry która potrzebuje wsparcia przy walce ze zmarszczkami wink
Mi to na razie jeszcze nie grozi wink
Używam kremu od nich. Ale z serii Normaderm. Ponieważ raczej jeszcze się borykam z młodzieńczymi niedoskonałościami skóry wink

413

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja ze swej strony polecam kosmetyki tworzone na bazie naturalnego Kalogenu. Wszystkim zajmuje się polski producent Calway.
Produkty są dostępne na stronie kolagenspa.pl
Moje spostrzeżenia są bardzo pozytywne. Cenię sobie ich kosmetyki na paznokcie, jak i do twarzy i włosów.

Mieliście z nimi już styczność? smile

414

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Nie, nawet nie wiem co to jest kalogen, brzmi trochę jak halogen, a to chyba nie jest do twarzy big_smile

415

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Hahah, Finao smile

Ja kupiłam sobie dwa balsamy antycellulitowe, bo fajna promocja była w drogerii (termin ważności do czerwca, więc 50% off) i koncentrat do ciała rzekomo liftingujący Verona, ale dostał Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2011, więc zobaczymy.
Hmm... puder prasowany Manhattan clearface - tania i dobra rzecz. Chyba tyle.

416

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

A ja wiem jak można zarobić 200-300 zł miesięcznie dodatkowo na kosmetyki.
Co trzeba robić? Nic wielkiego.
To co zawsze: gadać o kosmetykach.

Ktoś chce też wiedzieć? Proszę bardzo: Dziś o 20.00
webinar pod adresem:

417

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Kupiłam sobie krem do twarzy tej francuskiej marki . Swietne kosmetyki.

418

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Krem Avene, maskę do włosów Bioelixir i odżywkę do włosów kręconych.

419

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Serum do biustu Bielenda.

420

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Do biustu też przydałoby mi się jakieś fajne serum:) Ostatnim kosmetykiem jaki kupiłam był kolagen naturalny. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że skóra na szyi zrobiła się nieprzyjemnie przesuszona, mimo że codziennie stosowałam balsam na tą partię ciała. Po tygodniu stosowania kremu z  już widzę sporą różnicę, skóra stała się gładsza i przyjemniejsza w dotyku.

421

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja zakupiłam sobie z tej firmy

422

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Agf a gdzie udaje ci się to wygrać ?

423

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

200-300 zł co miesiąc. Na dobry początek. Nowy polski projekt :

Ostatnio edytowany przez kliknijkolagen (2015-03-22 16:10:42)

424

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Komplet promocyjny Ziaja: krem złuszczający + reduktor zmian potrądzikowych.

425

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Ja kilka dni temu skusiłam się na rozświetlający krem BB Rimmel Wake me up. Jest fajny, podobny do podkładu, też zawiera takie maleńkie, rozświetlające drobinki. Ogólnie jestem zadowolona tym bardziej, że trafił mi się w promocji -49%, więc kosztował mnie troszkę ponad 10 zł. Ach, jak ja kocham takie okazje wink.