1

Temat: Fotobudka

Czy myślicie, że  FOTO BUDKA to dobra atrakcja weselna? Widziałam to już kiedyś w necie, ale  teraz miałam okazję zobaczyć jak to działa i powiem Wam, że rewelacyjnie:) Bardzo mi się ten pomysł spodobał, a co Wy o tym myślicie?? Czy byliście gdzieś na weselu gdzie była taka budka?

2

Odp: Fotobudka

Ciekawe mogłyby być zdjęcia, zwłaszcza po paru głębszych:) Ja bym nie ryzykowała, bo efekt pewnie byłby marny, więc co to za pamiątka dla młodych..?

3

Odp: Fotobudka

[quote=sabbrina]Czy myślicie, że  FOTO BUDKA to dobra atrakcja weselna? Widziałam to już kiedyś w necie, ale  teraz miałam okazję zobaczyć jak to działa i powiem Wam, że rewelacyjnie:) Bardzo mi się ten pomysł spodobał, a co Wy o tym myślicie?? Czy byliście gdzieś na weselu gdzie była taka budka?[/quote]

Na swoim weselu miałam fotobudkę. Wcześniej już zdarzyło mi się coś takiego przetestować u koleżanki. Wszyscy dobrze sie bawili tak więc postanowiłam,że u siebie również będę to miała. Powiem Ci,że rewelacja ! Byłam pewna,ze wiele osób z tego skorzystała ale skorzystali praktycznie wszyscy ( szczególnie po kilku głębszych). Zdjęcia potem super. Bardzo śmieszne, pękaliśmy ze śmiechu jak po weselu przeglądaliśmy.

4

Odp: Fotobudka

Też zastanawiam się nad wynajęciem fotobudki na wesele. U nas była wcześniej wynajęta na przebieranej imprezie firmowej. Zdziwiło mnie, że ludzie nawet po kilku głębszych i ciągłym machaniu rękami wyszli bardzo dobrze. Zdjęcia są świetnej jakości i dostajesz je w ciągu kilku sekund. Więc jeśli Ci się zdjęcie nie spodoba możesz zrobić drugie, lepsze. Poza tym w cenie wynajmu masz nieograniczoną liczbę zdjęć. Jeśli skończy się papier do wydruku zawsze w pobliżu jest obsługa która to szybko naprawia. Poza tym możesz skorzystać z ich gadżetów do zdjęć np okulary, peruki, wąsy itp.

5

Odp: Fotobudka

Polecam- mają najlepsze ceny w małopolsce, ponadto mają profesjonalny sprzęt.

Ostatnio edytowany przez Piekna (2016-02-18 20:00:10)

6

Odp: Fotobudka

Na pewno fotobudka będzie ciekawy urozmaiceniem na weselu. A co sądzicie o tym, aby skorzystać także z usługi filmowania dronem . Zawsze będzie można filmować przyjęcie weselne i innej, ciekawszej perspektywy, a poza tym tego typu rozwiązanie nie jest jeszcze u nas zbyt popularne, dzięki czemu nasze wesele będzie na pewno oryginalne:)

7

Odp: Fotobudka

My podeszliśmy do tematu kreatywnie! big_smile Postanowiliśmy, że kupimy projektor (z tej firmy:http://ekrany.com.pl)  i wyświetlimy na początku wesela zdjęcia (fotograf nam wszystko zmontował w formie przewijających się zdjeć) ze wspomnieniami z różnych chwil - takich uroczystych, ale też bardziej zabawnych - z nami, z rodziną... Fajna pamiątka z tego wyszła i można było sobie powspominać smile

8

Odp: Fotobudka

Barman i Fotobudka Katowice na weselu to atrakcje nie do przebicia dla gości smile mogę polecić  . Kiedyś na swoje wesele na pewno skorzystam z ich usług bo u mojej siostry spisali się wspaniale. Mam mnóstwo zdjęć z datą i grafiką z tego wesela. Warto na takie coś się zdecydować smile

9

Odp: Fotobudka

[quote=sabbrina]Czy myślicie, że  FOTO BUDKA to dobra atrakcja weselna? Widziałam to już kiedyś w necie, ale  teraz miałam okazję zobaczyć jak to działa i powiem Wam, że rewelacyjnie:) Bardzo mi się ten pomysł spodobał, a co Wy o tym myślicie?? Czy byliście gdzieś na weselu gdzie była taka budka?[/quote]

Myślę, że to świetna atrakcja! Byłam ostatnio na takim weselu z fotobudką. Goście byli zachwyceni! Co ciekawe, chętnie zaglądali do niej nie tylko młodsi, ale i starsi smile Zdjęcia z gadżetami takimi jak kapelusze, wąsy, peruki to fajna pamiątka. Ja ogólnie jestem zwolenniczką pomysłowych i oryginalnych atrakcji weselnych, a fotobudka na pewno do nich należy.

10

Odp: Fotobudka

Ja mogę powiedzieć, że warto skorzystać z tego typu atrakcji. W internecie jest wiele fotobudek, od siebie powiem, że miałem fotobudkę u siebie na weselu i goście bawili się świetnie. Tylko te koszta...

11

Odp: Fotobudka

Pewnie, że warto. Moim zdaniem najlepiej samodzielnie zrobić takie gadżety.

12

Odp: Fotobudka

To jedna z fajniejszych atrakcji na weselu i wielu innych przyjęciach. Nie zapomnijcie o foto księdze gości, bo to najlepszy dodatek do fotobudki. Dzięki niej mam super pamiątkę z wesela.

13

Odp: Fotobudka

Według mnie jest to świetna opcja na wesele. Jeżeli nie wiesz gdzie ją załatwić to zajrzyj sobie do nich - mają ją w ofercie. To świetna atrakcja dla gości, a dla was ogromna pamiątka z tego dnia smile

14

Odp: Fotobudka

Fotobudka to teraz duży trend, wiele znajomych ma ją na weselu.

15

Odp: Fotobudka

Ja na swoim weselu korzystałam z czegoś takiego jak fotobudka i muszę przyznać, że moi goście byli tym zachwyceni ;D  byłam bardzo zadowolona

16

Odp: Fotobudka

Myślę, że  to świetny pomysł! Teraz coraz częściej możemy spotkać takie atrakcje na weselu. Ja ostatnio byłam na takim weselu, gdzie właśnie była fotobudka, bardzo fajna i nowoczesna atrakcja! smile

17

Odp: Fotobudka

Też polecam, bo to świetny temat.
Nie ma co ukrywać, że fotobudka  to w dalszym ciągu nowość. U mnie również budził różne emocje, ale ogólnie oceniam ją zdecydowanie pozytywnie. To był świetny temat!

18

Odp: Fotobudka

Potwierdzam, wiele razy na imprezach korzystam z fotobudki. Świetne wspomnienia, świetna zabawa. Na pewno bardziej osobiste wspomnienia dla siebie, ale sami fotografowie tez zawsze dają rade, miło się wraca do takich wspomnien smile

Ostatnio edytowany przez grupaok (2016-10-28 13:48:21)

19

Odp: Fotobudka

Jasne, że fotobudka to coś fajnego, ale w praktyce jak zobaczysz to naprawdę się konkretnie przekonasz, że to hit. Moje wesele obsługiwała firma i świetnie się bawiliśmy się z nimi.

20

Odp: Fotobudka

Nieustannie polecam rozwiązania tego typu.
To naprawdę ubarwia imprezę i sprawia, że jest ona znacznie atrakcyjniejsza.
Nawet trudno sobie wyobrazić cokolwiek innego w takiej roli.

21

Odp: Fotobudka

U mnie też będzie! smile Mega się cieszę, bo to serio świetna zabawa! U koleżanki była fotobudka i tak dobrze się bawiłam, że zamówiłam też do siebie tongue Zdecydowałam się bo fajnie wygląda i pasuje kolorystycznie do mojej sali hahaha mają też fajne gadżety

22

Odp: Fotobudka

Polecam fotobudkę. Super zabawa, dużo śmiechu i niezapomniane wrażenia. My planowaliśmy Nasz wielki dzień . Zaproponowali nam masę atrakcji dla najmłodszych gości, fajne konkursy i zabawy dla osób w naszym wieku, ale zajęli się także starszymi gośćmi. Jednym słowem zadbali o każdy szczegół. A z fotobudki zdjęcia bawią nas do dziś.

23

Odp: Fotobudka

Fotobudka to genialna sprawa! Jeśli masz taką możliwość to nawet się nie zastanawiaj. My wynajmowaliśmy  i oprócz zdjęć do samego końca wesela, mieliśmy także zagwarantowaną obsługę, dostawę no i gadżety. Aaa i goście mogli nam zrobić pamiątkową księgę gości. Wyszło fantastycznie, nie żałuję, cieszę się,że się na to zdecydowaliśmy. Sami też się skusiliśmy i mamy bardzo fajne zdjęcia, które pozwoliły nam się odstresować, bo wiadomo jak to jest w ten dzień.

24

Odp: Fotobudka

Byliśmy teraz na festiwalu chustowym i była fotobudka, powiem Wam że super sprawa i pamiątka...
Gdbym robiła wesele teraz to na pewno bym taką zamawiała big_smile

25

Odp: Fotobudka

Fotobudki są mega popularne na weselach, ale również okolicznościach takich jak 18-nastki. Uważam, że warto je wziąć pod uwagę bo to świetna zabawa dla gości.