101

Odp: długie, czy krótkie?

Nigdy nie mogłam przyzwyczaić się do długich paznokci. Noszę max o,5 cm.
Każdy inaczej czuje się w swojej skórze, tu-paznokciach wink

102

Odp: długie, czy krótkie?

Ja uwielbiam mieć długie, pomalowane i zadbane paznokietki ! smile oczywiście długość z umiarem ;P Niestety czasami brak czasu na ciągłe malowanie i pielęgnacje, Hybryda jest dobrym wyjściem jedyny minus to to że nie można za często zmieniać koloru, chociaż zawsze można lakier po hybrydzie pomalować wink

103

Odp: długie, czy krótkie?

Ja czekam az mi mój jeden odrośnie..
i lubię dłuuugie paznokcie,choc może nie tak do przesady długie

104

Odp: długie, czy krótkie?

Ja od jakiegoś czasu zajmuję się na poważnie stylizacją paznokci wink Zrobiłam odpowiednie kursy, posiadam certyfikaty i od jakiegoś czasu pracuję w salonie kosmetycznym... Z ręką na sercu muszę przyznać, że obecnie szał robią długie paznokcie w kształcie migdałków, ale nie brakuje również klientek, które wybierają klasykę - french na krótkich paznokciach wink

105

Odp: długie, czy krótkie?

Kiedyś długie... i to tipsy i to zelowanie... teraz krótkie, jak najkrótsze, najlepiej french:-) wygląda to kobieco i schludnie:-) takie długie są niepraktyczne przy codziennych pracach domowych:-) i często się łamią i odpadają:(())))

106

Odp: długie, czy krótkie?

Ja osobiście po prostu nienawidzę bardzo krótkich paznokci, a już takie przy skórze obcięte doprowadzają mnie po prostu do szewskiej pasji. Nie znoszę! Dla mnie paznokcie muszą być co najmniej półdługie, a już najlepiej jak są długie. Na szczęscie nie muszę korzystać z tipsów.

107

Odp: długie, czy krótkie?

Jak wiadomo, paznokcie są wizytówką każdej kobiety, więc powinny być długie, piękne i zadbane wink Ja preferuję tylko i wyłącznie długie smile Ale mam klientki, które lubują się w krótkich wink Wszystko zależy od tego, kto jaką ma pracę i na jakie może sobie pozwolić, ale bez względu na to paznokcie powinny być zadbane wink

108

Odp: długie, czy krótkie?

Od zawsze noszę długie smile Jestem już do nich tak przyzwyczajona, że nie przeszkadzają mi ani w pracy ani w domu wink Lubię mieć piękne, długie i zadbane paznokcie smile Uważam, że dłonie są wizytówką kobiety, dlatego staram się dbać o nie jak najlepiej potrafię smile Sama sobie robię manicure lub chodzę do kosmetyczki smile

109

Odp: długie, czy krótkie?

zdecydowanie najważniejsze jest to czy są zadbane, bo kto by chciał patrzeć na jakieś poobgryzane i pozadzierane. Ale jak to się mówi "dłonie wizytówką człowieka".  smile Czyli, że my jako płeć piękna powinnyśmy mieć paznokcie zadbane, ale czy długie? To zależy chyba tylko i wyłącznie od gustu

110

Odp: długie, czy krótkie?

Uwielbiam długie, bo to chyba jedyne co mam piękne i mocne, ale niestety przez wzgląd na pracę przy kompie nie mogę ich za często "hodować" i ciągle skracam, bo tak jest po prostu o wiele wygodniej i szybciej się pisze, ale z przyjemnością patrzę na długie paznokietki.

111

Odp: długie, czy krótkie?

długie! wink

112

Odp: długie, czy krótkie?

Ja mam niestety krótkie, wystaje mi trochę tej białej płytki, ale ostatnio mam słabe paznokcie i ciągle się łamią. Żadne odżywki nie pomagają, a chciałabym mieć długie migdałki, chyba pora iść zrobić tipsy, choć tego też sie boje bo wiem że zniszczą mi się jeszcze bardziej

113

Odp: długie, czy krótkie?

Od wczoraj krótkie, bo dwa się zbuntowały i złamały tongue

114

Odp: długie, czy krótkie?

Nie znoszę, wręcz nienawidzę gdy mam krótkie paznokcie, po prostu mnie to drażni. Nie chodzi mi o to żeby mieć długie i szponiaste, ale zdecydowanie nie lubię gdy na przykład paznokieć mi pęknie i muszę wszystkie paznokcie skracać żeby był takiej długości jak pęknięty.

115

Odp: długie, czy krótkie?

Ja dużo pracują przy komputerze i kiedy paznokcie mi zawadzają przy pisaniu to muszę skracać. Gdyby nie to nie miałabym nic przeciwko długim nawet na centymetr.

116

Odp: długie, czy krótkie?

U mnie paznokcie są bardzo krótkie, w sumie to prawie ich nie mam bo obgryzam a to też wina mojej stresującej pracy. ogólnie jednak podobają mi się krótkie (ale zadbane) paznockie!

117

Odp: długie, czy krótkie?

Ja lubię takie niezbyt krótkie, bo obcięte tuż przy opuszkach mnie po prostu bolą, ale za długich też nie lubię, więc takie do pł cm są ok smile ładne i wygodne smile a co do malowania to różnie, latem bardziej szaleję, teraz już na jesień trochę stonowane kolory lub maluję samą odżywką z jessici smile

118

Odp: długie, czy krótkie?

ja ma teraz krótkie, ale zapuszczam dzielnie wink

119

Odp: długie, czy krótkie?

ja nigdy za długich nie mam, bo od razu mi sie rozdwajają:( chyba ze nawalę 3 warstwy lakieru

120

Odp: długie, czy krótkie?

Krótkie ,bo mam łamliwe i słabe to szybko się łamią

121

Odp: długie, czy krótkie?

Krótkie, tak do 3 mm

122

Odp: długie, czy krótkie?

Nie wyobrażam sobie funkcjonować z długimi big_smile
Noszę tylko krótkie, bardzo szybko mi odrastają, niestety sad

123

Odp: długie, czy krótkie?

dzisiaj krótkie!

124

Odp: długie, czy krótkie?

długie smile

125

Odp: długie, czy krótkie?

Teraz noszę krótkie, tak mi wygodniej a jest i tak co umalować:)