1

Temat: Garnitur + plecak :)

Tak zastanawiam się na czym polega fenomen garnituru połączonego z plecakiem?! Niejednokrotnie widzę mężczyznę w dobrze dobranym tego typu stroju, ale efekt końcowy psuje ten... worek na plecach! Zdajecie sobie sprawę, że ta kompilacja zbyt dobrze nie wygląda? Albo jedno albo drugie! big_smile

2

Odp: Garnitur + plecak :)

To tak samo "dobrane" jak adidasy do garnituru (mój nauczyciel w liceum tak się nosił) smile

3

Odp: Garnitur + plecak :)

Fatalne połączenie!

4

Odp: Garnitur + plecak :)

Kiedyś bluza do eleganckiego płaszcza też nie pasowała a dzis mi sie podoba:)

5

Odp: Garnitur + plecak :)

Moda się zmienia. Takie połączenie garnitur + plecak możemy coraz częściej spotkać. Zresztą jak popatrzycie na plecaki w sklepach np. w sklepie Brytyjka  to widać, że modeli jest tak dużo, że można coś dobrać do takiej stylizacji. Ja akurat nie mam nic do takich połączeń. Mnie się podobają. To taki same fenomen jak np. "drwal" czy "ekskluzywny menel". Jednym się podoba, innym nie smile

6

Odp: Garnitur + plecak :)

To zależy od dopasowania i obecnej mody smile Mój znajomy z klubu lubi nosić się w ten sposób garniak, koszula i plecak . Nie wygląda źle, bo plecak taki sobie kupił, aby nie był mega wielkim worem i nie szpecił stroju, ale zarazem tak by mieścił to co potrzebuje ze sobą zabrać w danej chwili. Ja sama też mam plecak  i sobie go chwalę smile Choćby za to, że wreszcie mam proste plecy, paski na ramiona nie wpijają mi się w ciało jest też pojemny.

7

Odp: Garnitur + plecak :)

Plecak u faceta 30+ rozbraja mnie, jest symbolem jakiejś niedojrzałości...

8

Odp: Garnitur + plecak :)

Ale oszczędza kręgosłup... Warto dostrzec, że facet poza tym może być dojrzały..

9

Odp: Garnitur + plecak :)

To nieeleganckie, po to są teczki żeby nie nosić plecaka do eleganckich ubrań..