101

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Samochód był służbowy, ale podobno on kupił od firmy i już jest  jego big_smile

102

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Uważaj, bo zaraz kupi całą firmę, bajerant wink

103

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Od firmy to on kupił paliwo... wink Tylko firma nic o tym nie wiedziała. big_smile

104

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Za wspólny pobyt (byliśmy w agroturystyce)
wystawiono jemu rachunek na koszt firmy,że to taki nocleg.
Nic to jego nie kosztowało, za wyjątkiem małych czekoladek.
Chociaż może i to dopisał do diety.
Dopiero teraz jak to piszę, to do mnie dociera mad

105

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Firma nawet nie wie, że sponsoruje jego romanse:) Ciekawe tylko, jak się wytłumaczy, że wziął 2-osobowy pokój - że innych tam nie było? wink

106

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Może ogólnie tylko tam kwota była napisana? Weszłam jak już kończył gospodyni tłumaczyć, jak pisać.

107

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Ogólnie tak, ale musiała też napisać, za co była ta kwota;) Jeśli ją namówił, żeby wpisała więcej niż zapłacił za sam nocleg, to mógł jeszcze na tym zarobić big_smile

108

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

A tego to nie wiem...

109

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Kto wie, może on wszystkie poznane w sieci holował do tej agroturystyki na balety wink

110

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

[quote=milagro]Ogólnie tak, ale musiała też napisać, za co była ta kwota;) Jeśli ją namówił, żeby wpisała więcej niż zapłacił za sam nocleg, to mógł jeszcze na tym zarobić big_smile[/quote]

Widzisz subtellna, jak niechcący się przyczyniasz do wzrostu gospodarczego na prowincji? smile

Ostatnio edytowany przez outside (2015-10-01 13:41:48)

111

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Ale ta agroturystyka jest w moich stronach big_smile
Analizując na spokojnie już rozmowę z nim i to,gdzie pracuje,
to on być może szukał klientki, nie kobiety dla siebie...

112

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

[quote=Finao]Firma nawet nie wie, że sponsoruje jego romanse:) Ciekawe tylko, jak się wytłumaczy, że wziął 2-osobowy pokój - że innych tam nie było? wink[/quote]
Czasami dwuosobowe są tańsze niż jednoosobowe. Spotkałam się z tym wiele razy w pensjonatach.

113

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

[quote=subtellna]Ale ta agroturystyka jest w moich stronach big_smile
Analizując na spokojnie już rozmowę z nim i to,gdzie pracuje,
to on być może szukał klientki, nie kobiety dla siebie...[/quote]

A co takiego chciał Ci sprzedać czy zaoferować (oczywiście poza sobą samym - steranym weteranem portali randkowych) ? smile

114

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

On pracuje przy odszkodowaniach,
to może szukał klientki tongue

115

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Myślę, że on sam powinien Ci zapłacić odszkodowanie za stracony czas i zawiedzione nadzieje...

116

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Nic zbytnio nie planowałam.
Po prostu zdołował mnie tym fałszem po wyjeździe i zablokowaniem na koncie przede wszystkim...

117

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Chyba nie zamierzałaś i tak już do niego pisać... Więc w czym problem? Jednego palanta mniej w kontaktach big_smile

118

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Lepiej, że sam siebie usunął z Twoich kontaktów. Powinien znaleźć się na czarnej liście, choć... tworzenie listy palantów jest bezcelowe, kiedy fajnych facetów można zliczyć na palcach jednej ręki... i jeszcze tych palców zostanie.

119

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Zawsze może założyć drugi profil i już nie będzie rozpoznawalny dla innych potencjalnych ofiar wink

120

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

To on mnie wstawił do czarnej listy hmm

121

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Nie dziwne, skoro stwierdził, że nie będzie miał z Ciebie "pożytku"... Faceci myślą do bólu praktycznie.

122

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Eeee no tak... do bólu... też zadając ból często...

123

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Trzeba nabrać dystansu i zawsze spodziewać się najgorszego, wtedy miłe zaskoczenie bardziej ucieszy wink

124

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Może to dobra metoda smile

125

Odp: Miłość a pieniądze - dylemat

Ja jestem za równouprawnieniem w finansach, nie może być tak, że kobieta tylko oczekuje prezentów i sponsorowania.