701

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To akurat nie takie znowu dziwne, dziwniejsze jest dla mnie, jak w mojej okolicy chodzi sobie co rano w stronę gimnazjum "parka", tzn. syn z mamą i wczoraj na dodatek zobaczyłam jak się żegnają... Nooo, przytuleni jak para, a nie jak syn z mamusią. A dziewczyny pod szkołą z dziwnym uśmiechem na to patrzą..

702

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hmmmm... To chyba jest temat dla specjalisty.... Jeśli już w publicznych miejscach mama się nie hamuje, to pomyślcie, co się dzieje w domu...?

703

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Noo to już jest patologia-kazirodztwo roll

704

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oj... ta pani chyba ma problem. Albo nie dopuszcza do siebie myśli, że syn dorasta, albo nie rozumie, że wraz z  wiekiem powinna mu okazywać miłość nieco inaczej. Czasami samotne matki wpadają w pułapkę przywiązania do synów, które przekracza pewne granice i wynika z podświadomej potrzeby rekompensaty. Nie mam na myśli pedofilii, ale nadmiar czułości na przykład, uzależnienie emocjonalne od syna, nadopiekuńczość, przekraczające zdrowe granice zaangażowanie w jego życie i prywatność.

705

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Cóż, bywa że i w sypialni syn zaczyna zastępować partnera... Widocznie natura jest silniejsza niż norma obyczajowa...

706

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie wszyscy są dziwni i można spotkać na prawdę interesujących facetów. Swojego męża poznałam na portalu [url]http://randki7.pl[/url]. Był to okres, w którym nie miałam czasu na poznawanie ludzi na imprezach u znajomych i w klubach, bo nie miałam czasu na imprezy, bo bardzo dużo pracowałam i cały czas szkoliłam się na wyższe stanowisko. Postanowiłam założyć tam konto i po 2 tygodniach napisał do mnie Paweł. Przez pierwsze dwa miesiące tylko wymienialiśmy wiadomości, a po 2 miesiącach spotkaliśmy się na kawie i teraz jest moim mężem.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-10-09 14:39:47)

707

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I takie historie się zdarzają, ale nieporównanie więcej jest zawiedzionych oczekiwań i oszustwa... Sama nie znam żadnej pary poznającej się w internecie, która  byłaby ze sobą dłużej niż parę miesięcy

708

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oszustwa w sieci powinny być karalne tak samo jak te w realnym świecie...  Kobiety powinny pozywać takich gagatków do sądu - wtedy by się dwa razy zastanowili zanim by skłamali...

709

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kobiety wolą jak najszybciej zapomnieć, niż się sądzić...
Przynajmniej ja tego chcę smile

710

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale skoro mowa o portalach, to może tu ktoś kogoś znajdzie smile
[url]http://poznajmysie.org/[/url]

711

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=filomena]Oszustwa w sieci powinny być karalne tak samo jak te w realnym świecie...  Kobiety powinny pozywać takich gagatków do sądu - wtedy by się dwa razy zastanowili zanim by skłamali...[/quote]

Zgadzam się, bo koszty emocjonalne takich zawodów są przecież takie same jak w znajomościach realnych... Udawanie kogoś to oszustwo i kradzież tożsamości, jeśli np. ktoś posługuję się zdjęciem innego człowieka, niezależnie czy w internecie czy poza nim.

712

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Są też sądy... tu np. pisze o oszustach hmm

[url]http://www.oszukana.eu/[/url]

713

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Szkoda czasu i energii na takich palantów... Są ważniejsze sprawy w życiu.

714

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na przykład palanci w realu.

715

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Niechcemisie, rozbawiłaś mnie do łez big_smile

716

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=sabbrina][quote=filomena]Oszustwa w sieci powinny być karalne tak samo jak te w realnym świecie...  Kobiety powinny pozywać takich gagatków do sądu - wtedy by się dwa razy zastanowili zanim by skłamali...[/quote]

Zgadzam się, bo koszty emocjonalne takich zawodów są przecież takie same jak w znajomościach realnych... Udawanie kogoś to oszustwo i kradzież tożsamości, jeśli np. ktoś posługuję się zdjęciem innego człowieka, niezależnie czy w internecie czy poza nim.[/quote]

Jeśli facet obiecywał małżeństwo to jest na to paragraf, ale jeśli od początku było wiadomo, że tylko chodzi mu o jedno, a kobieta i tak się zgadzała, bo liczyła, że kiedyś on się zakocha, to już jej sprawa i naiwność, i sąd nie ma nic do tego:)

717

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Naprawdę myślicie, że zagrożenie karą uczyni z facetów prawdomównych..? wink Bo ja nie mam złudzeń:D

718

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Też nie wierzę w takie rzeczy. Ogólnie ludzie za dużo kłamią i chyba nic tego nie zmieni. Wielu jest też takich, którzy nie tyle kłamią, co rzucają słowa na wiatr. Efekt ten sam.

719

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wielu mężczyzn p-o prostu mówi to, co kobieta chciałaby usłyszeć, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Żyją dniem dzisiejszym, a my zaraz robimy plany na 20 lat do przodu...

720

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Może oni uznają, że pewne kategorie słów nieprawdziwych nie są zaliczane do kłamstwa, np. komplementy, zapewnienia mające na celu ograniczenie troski, strachu, zdenerwowania drugiej osoby, obietnice złożone dla świętego spokoju, mówienie kobiecie rzeczy, które ona chce usłyszeć (no bo jak spełnianie kobiecych pragnień może być czymś złym, prawda?).

721

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Czym innym jest komplement, a czym innym obietnica bez pokrycia...  Facet, który szafuje obietnicami powinien wiedzieć, że rozczarowanie kobiety może się obrócić przeciwko niemu, a zemsta bywa słodka...

722

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Młody chłopak szuka starszej smile W załączniku smile
[url]http://poznajmysie.org/ads/mlody-chlopak-pozna-dojrzala-kobiete/[/url]

723

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To jeden z tych, co to im na niczym nie zależy, więc nic dziwnego, że taki niewybredny wink

724

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Imię: Paweł
    Płeć: Mężczyzna
    Miejscowość: Warszawa
    Województwo: mazowieckie
    Telefon: 508690364
    Wiek: 36 lat

Chętniej do igraszek Pani, bez ingerencji w życie prywatne. Brunet 190/108 lat 36.
Z portalu- [url]http://poznajmysie.org/[/url]

725

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale przecież igraszki to jest właśnie życie prywatne, a nie publiczne czy zawodowe... (no chyba ze mówimy o paniach zajmujących się tym zarobkowo...:) big_smile