576

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahahaha big_smile Niech się zakonserwuje.

577

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Odradzam portale randkowe, tam każdy udaje kogoś innego, a później jest spotkanie twarzą w twarz i rozczarowanie, poczucie straconego czasu...

578

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Każdy z nas się kreuje i to zarówno w internecie, jak i w "realu", ale co do związków zaczynających się w necie - życie potrafi wszystko zweryfikować.
Wielu z nas doznaje uczucia samotności poprzez brak umiejętności, a może bardziej "mody" na tworzenie zwyczajnych, ludzkich relacji pozbawionych technologicznego wsparcia... W wielu wypadkach takie znajomości kończą się na pisaniu, elektronicznej wymianie zdań i jedynie rozbudzonych fantazjach i pragnieniach..

579

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Poznawanie ludzi w necie nie jest wcale głupie, a internet to takie samo miejsce na zaczynanie związku jak każde inne. Wielu osobom już udało się poznać jakieś fajne osoby w necie albo nawiązać nawet bardziej "owocne" relacje. tongue Mieli tylko odwagę pójść "o ten krok" dalej...;)

580

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Bez tego kolejnego kroku nie da się stworzyć żadnej głębszej relacji, ani w sieci ani w realu.

Ja wpadłam trochę sad Do tego stopnia wsiąkłam w Internet, że nawet z koleżankami łatwiej mi się w sieci rozmawia niż w realu. Nie ma takich barier komunikacyjnych, choć oczywiście wiem, że powinno się nad nimi pracować na żywo.
Lato spędzam z przyjaciółką, po 3-5 godzin dziennie na żywo, oprócz niedziel, a mimo to dużo kontaktujemy się na fb: od samego rana aż po wieczór, kiedy kładziemy się spać. Ciągły kontakt. Obie formy są dla mnie ważne i obie uważam za potrzebne, choć pewnie większość osób zdecydowanie przedłoży tę na żywo ponad sieciową, ale chyba kontakt za pośrednictwem sieci jest dla mnie wygodniejszy, bo dostępny w każdej chwili.

Tak sobie myślę, że pewnie jest więcej osób, dla których Internet okazał się wygodnym narzędziem podtrzymywania relacji.

581

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dla mnie jednak bardziej są ważne bezpośrednie kontakty, wiadomość  na @ czy fb pewnie nie od razu zostanie odczytana, a jak zadzwonię czy się spotkam to od razu następuje interakcja:)

582

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=oliwka]Poznawanie ludzi w necie nie jest wcale głupie, a internet to takie samo miejsce na zaczynanie związku jak każde inne. Wielu osobom już udało się poznać jakieś fajne osoby w necie albo nawiązać nawet bardziej "owocne" relacje. tongue Mieli tylko odwagę pójść "o ten krok" dalej...;)[/quote]

Ogólnie jednak przeważa sceptycyzm w odniesieniu do szeroko ujętego "poznawania ludzi" przez internet. Przyczyną tego smutnego  stanu rzeczy jest zwyczajny brak czasu... Jest w tym sporo racji - pracujemy, uczymy się, traktujemy wszystko powierzchownie (zbyt powierzchownie), nie wchodzimy w szczegóły i nie szukamy czasu dla drugiej osoby - tym samym nie stawiamy na jakość relacji i związków...
To oczywiście generalizowanie i prawienie banałów, ale trochę prawdy w tym jest.

583

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Takie portale powinny być dla singli czy osób niezdecydowanych, ale na pewno nie dla tych w małżeństwie.

584

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A ja poznałam faceta 23.08. 2015 ooo zapiszę sobie tą datę big_smile
Poznałam na portalu. Rozmawialiśmy ok. 3 h, a wczoraj krócej, bo pracował do 20:00
Wydaje się normalny i chyba poważnie podchodzi do związku, ale 500 km yikes
Czy słyszałyście o związkach z dużymi odległościami? roll

585

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wydaje się normalny... po kilku dniach to większość wydaje się normalna, a nawet fajna big_smile Ja zawsze czekam na potknięcie. Żołnierz już wyrżnął tongue Teraz skupiam się na obserwacji tego drugiego - on ostrożny i tajemniczy jest, szybko nie wpadnie, ale ja poczekam big_smile

Słyszałam, znam... zaczęli przez internet, potem zamieszkali razem. Nawet się zaręczyli. A później rozstali. Początkowo raz na jakiś czas przyjeżdżali do siebie, raz on, raz ona, ale oboje mieli warunki do tego, żeby gościć u siebie to drugie przez kilka dni.
Gdyby wziąć pod uwagę pary, w których ktoś wyjeżdża za granicę do pracy na kilka miesięcy, to przecież to jest podobna sytuacja - związek na odległość ma sens, jeśli ta odległość dzieli tylko przez jakiś czas.


[b]Dziwni faceci z sieci[/b] presents...
Odc. 987 pod tytułem [color=blue]"Kobiety są wredne i skomplikowane"[/color].
W roli głównej: Znawca kobiet
Gościnnie wystąpiła: Niechcemisie


[img]//s25.postimg.org/tobj6k1fz/pustak.jpg[/img]
Tyle się o kobietach naczytał, że na swoim profilu postanowił podzielić się wiedzą i poinstruować big_smile
(te lajki sam sobie dał)

[img]//s25.postimg.org/hayoznbrj/pustakfb.jpg[/img]

586

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wczoraj zadzwonił i mówił,że wraca zmęczony i pada spać.
Dziś nie dzwonił. Na portalu logował się na krótko, co prawda.
Ale na krótko też mógł zadzwonić, prawda? hmm

587

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A GG jak widzę jest dobre do rozszyfrowania ich tongue

588

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I wiecie co ja Wam powiem? Oni wszyscy niewiele o nas wiedzą big_smile

589

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Bo my jesteśmy zbyt skomplikowane dla nich tongue

590

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja tam jestem kobietą wzrokowcem, niechcemisie - możesz przekazać swojemu koledze, że i takie dziwactwa się zdarzają w przyrodzie, niech uzupełni sobie notatki o mój niespotykany przypadek:)

591

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Bleeee... to nie jest mój kolega. Były chłopak mojej koleżanki.

592

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Poprzez pisanie do faceta koleżanki, pomogłam wykryć jaki jest wierny tongue
Nawet nie przyznał się,że spotyka się z kimś hmm

593

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wiadomo, w 99% przypadków facet się skusi na tajny romansik, więc to było do przewidzenia... i co, są jeszcze razem czy doprowadziłaś szczęśliwie do rozwodu? big_smile

Ostatnio edytowany przez Virrana (2015-08-27 15:49:13)

594

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oni tylko się spotykali i już się rozstali.
Zresztą facet dziwaczny jakiś.
Podam tylko jeden przykład(było więcej jego dziwnych pomysłów)
Zaprosił ją na lody. Ona pojechała, bo tym razem miało być spotkanie w jego mieście.
A na lody poszli do Biedronki, nie pytał jakie lubi, tylko szukał swoich ulubionych,
potem poszli do jego mieszkania, wypakował lody, położył do jakichś talerzyków.
No i takie to było zaproszenie.

595

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oj, chciał przyoszczędzić;) Mnie też facet zapraszał na kawę do  pewnej kawiarni, a skończyło się na lodach kupionych w budce za 2.50 i zjedzonych w parku - jako tańszej opcji, bo nie sądzę, że jestem aż tak brzydka, że wstydził się ze mną wejść do lokalu wink

596

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ten były facet mojej koleżanki, to całkiem jakiś dziwny.
Rano chciała zagotować wodę na kawę, a on ją powstrzymał,
bo musiał najpierw zapisać stan licznika wody.
Tu bez mojej pomocy i tak by z nim nie wytrzymała długo.

597

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Na pewno uważał, że dostawca wody go oszukuje przekręcając nocą liczniki, jak on właśnie śpi big_smile
Z gazem i prądem pewnie było podobnie?...

598

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=evitka]Oj, chciał przyoszczędzić;) Mnie też facet zapraszał na kawę do  pewnej kawiarni, a skończyło się na lodach kupionych w budce za 2.50 i zjedzonych w parku - jako tańszej opcji, bo nie sądzę, że jestem aż tak brzydka, że wstydził się ze mną wejść do lokalu wink[/quote]

Ciesz się, że za te lody nie musiałaś sama zapłacić wink

599

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=green10]Na pewno uważał, że dostawca wody go oszukuje przekręcając nocą liczniki, jak on właśnie śpi big_smile
Z gazem i prądem pewnie było podobnie?...[/quote]

Dobrze że go zostawiła, bo w końcu i ją by sprawdzał, widać takie śledzenie wszystkiego i wszystkich miał we krwi...  Ale to Wy go wyśledziłyście big_smile

600

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dałyśmy jemu spokój.
Koleżanka nawet darowała jemu to,że zabrał jej kosiarkę pod pretekstem naprawy,
a w zamian dał słabszą, niby-na ten czas.
Zadzwoniła do jego i on zarzucił,że ona jest natrętna.
A liczyć, to tak, wszystko zapisywał.
Na dziś koleżanka ma faceta, spotykają się od 3 miesięcy.
Poznała jego na portalu i on jest naprawdę uczciwy i fajny.
Sprawdzałam jego zakładając lewe konta z pięknymi kobietami,
bo przecież trzeba pomóc przyjaciółce tongue
Nie udało mi się nawiązać z nim kontaktu.
No i oni mają wspólnych kuzynów, opinię ma dobrą smile