226

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Witam,
Chwilowo nie mam żadnego koloru. Moja pani od tipsów się szkoli ale ostatnio miałam różowy i biały z brokatem. Lecz poodpadały. Za długo czekałam Naprawdę śliczne. Polecam

227

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Kakaowy smile

228

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

[quote=karolka78]Witam,
Chwilowo nie mam żadnego koloru. Moja pani od tipsów się szkoli ale ostatnio miałam różowy i biały z brokatem. Lecz poodpadały. Za długo czekałam Naprawdę śliczne. Polecam[/quote]
tipsy jak dla mnie to juz przezytek, nawet hybryda mi się ostatnio znudziła, teraz mam na paznokciach zwykły lakier w kolorze maliny

229

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Malinowy... śliczny smile
Ja mam słodki mocny róż smile

230

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Granatowy smile

231

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

GEL4D caffe latte 04 Bell <3

232

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Pomidorowy wink

233

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

aktualnie coś jak lapis:) ostatni nabytek i na paznokciach wygląda ślicznie

234

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Jasna zieleń smile Cieplutko i kolorowo na dworze, więc i na paznokciach można nieco poszaleć smile

235

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Nudziak  wink

236

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Niebieski smile a takie małe szaleństwo dziś

237

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

granatowe, na przemian z białymi +srebrne akcenty.

238

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Ostra fuksja !!!! smile

239

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Ja obecnie mam na paznokciach klasyczną czerwień ze srebrną biżuterią wykonywaną ręcznie przy pomocy foli transferowej wink Jest lato, są wakacje, dlatego postanowiłam zaszaleć i stworzyłam srebrną kotwicę i serce przebite strzałą, paski marynarskie i inne srebrne dodatki wink

240

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Ja w tym momencie mam na paznokciach piękną neonową tęczę smile Wczoraj byłam u kosmetyczki zrobić hybrydki i powiem szczerze, że zaszalałyśmy wink Nigdy nie byłam przekonana co do takich neonowych kolorów, ale Monia mnie namówiła i szczerze mówiąc nie żałuję smile Neonowe ombe rządzi! smile

241

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Brokatowy turkus.

242

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

karma od Jessici, Totally Turmeric, cudeńko smile
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11407123_875923575814525_171037684960946544_n.png?oh=7e82acc511b3e797f9aeac3e50bd2849&oe=565C54A9[/img]

243

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Chabrowy smile

244

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

[quote=kaweczka]karma od Jessici, Totally Turmeric, cudeńko smile
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11407123_875923575814525_171037684960946544_n.png?oh=7e82acc511b3e797f9aeac3e50bd2849&oe=565C54A9[/img][/quote]



Cudo ! Mam formę do tarty w takim kolorze !! big_smile
Ja od Jessici mam malinowy kolor aktualnie na rączkach i nóżkach.

245

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

U mnie na razie tylko odżywka. Trzeba troszkę zregenerować paznokcie bo okresie ciemnych i intensywnych kolorów.

246

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Wyjątkowo, bo i okazja wyjątkowa, heh, kolorek nude ma dziś na paznokietkach, i wygląda bardzo bardzo ciekawie, a już niebawem spróbuję z miętowym kolorem, kiedyś wydawały mi się one obydwa dziwne, a teraz zupełnie odwrotnie! Mój nude wcale się nie zlewa z palcami, co najistotniejsze!

247

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Czerwony smile
Tez mi się trafił nude, który fajnie wygląda na paznokciach, choć przed pierwszym użyciem zastanawiałam się, czy nie ma koloru zbyt zbliżonego do mojej skóry smile

248

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Błękitny, ale niedługo zmienię na czerwony. smile

249

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Ja mam teraz na pazurkach czerwoną hybrydę ze zdobieniami marynarskimi big_smile Kotwicę, paski marynarskie, serduszko i łódkę big_smile postanowiłam zaszaleć i stworzyć coś oryginalnego, co łączy się z trwającymi wakacjami big_smile Pazurki idealne urlopowy wyjazd! big_smile i pasują pod strój kąpielowy! big_smile

250

Odp: powiedz jaki masz kolor w tym momecie na paznokciach

Ja akurat mam dwa kolory seledynowe na 3 palcach i na dwóch taki blady fiolet przechodzący trochę w niebieski - i tak na dłoniach, a u stóp nie mam pomalowanych bo mnie denerwuje to, że za szybko mi rosną i ciągle muszę je malować od nowa, o odpryskach nie wspomnę.