401

Odp: Wasze ulubione zabawki

Dasz mi 2 kg gotowanej fasoli, to i w okolicznym stawie narobię bąbelków! wink

402

Odp: Wasze ulubione zabawki

Kusząca propozycja, ale musiałoby być ok. +30 stopni, a ja musiałabym mieć ostry katar wink
(co raczej nie idzie w parze)

403

Odp: Wasze ulubione zabawki

Dołożysz zapalniczkę, to zrobię Ci +45! wink 36

Do czego spala się metan?

Aaaaa!

Do dwutlenku węgla i wody.
Wody dołożymy, dwutlenkiem węgla trochę się otumanimy, ale niestraszny nam będzie brak Twojego kataru...

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2012-12-18 11:45:59)

404

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=onomato]Obnażanie to niedopuszczalny zwrot - zimą.
No chyba, że przeniesiemy rozmowę do wanny...[/quote]

Aktualnie odpuściła, więc jakiś stawik czy bajorko można by rozważyć;)

405

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=Tminus19]Dołożysz zapalniczkę, to zrobię Ci +45! wink 36

Do czego spala się metan?

Aaaaa!

Do dwutlenku węgla i wody.
Wody dołożymy, dwutlenkiem węgla trochę się otumanimy, ale niestraszny nam będzie brak Twojego kataru...[/quote]

Jesteś lepszy niż Adam Słodowy, tylko obawiam się, że metan może spowodować niekontrolowany wybuch, w którym stracę nie tylko nos...

406

Odp: Wasze ulubione zabawki

Kontrolowany poprzez przepustnicę o wysokiej sprężystości...

...dalej wsiadaj do F-16, 36!

Ksymena u Was też? Jak nic i tak w lutym będzie -40 i zaspy wysokości lidera PiS. Niby nieduże, ale nie do przejścia. wink

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2012-12-19 09:58:48)

407

Odp: Wasze ulubione zabawki

Dziś już trochę zimniej, bajorko prawie zamarza, więc zapraszam na łyżwy wink

408

Odp: Wasze ulubione zabawki

F-16 nie są zbyt pojemne w środku, więc oboje się nie zmieścimy... Poza tym to graty, sprężystość mają tylko w papierach.

409

Odp: Wasze ulubione zabawki

My stosujemy różne zabawki .Sama jestem zdania,że jest to fajny sposób na urozmaicenie życia intymnego tak więc czemu mielibyśmy ich unikać?
Mamy chyba z 3 wibratorki, kilka nakładek oraz żeli. Czasami pokuszę się o jakąś fajną bieliznę. Jeśli chciałybyście sobie coś w najbliższym czasie zamówić to obecnie tutaj jest fajna moim zdaniem promocja:
[url]http://erozkosz.pl/[/url]

Do każdego zamówienia do dają feromony gratis ( poza tym już kilka razy zamawiałam w tym sklepie i wszystko było jak najbardziej ok).

410

Odp: Wasze ulubione zabawki

Justa31, napisz coś więcej o tych żelach. Któryś z nich poleciłabyś szczególnie lub odradziła? Dużo ich, gdyby chcieć przetestować hmm

411

Odp: Wasze ulubione zabawki

Polecam żel rozgrzewający Kamasutra:)

412

Odp: Wasze ulubione zabawki

Tylko nie mów, że jest w jakiejś minitubce. Potrzebuję coś ekonomicznego.

413

Odp: Wasze ulubione zabawki

Zamiast olejków polecam bitą śmietanę albo miód:)

414

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=niechcemisie]Justa31, napisz coś więcej o tych żelach. Któryś z nich poleciłabyś szczególnie lub odradziła? Dużo ich, gdyby chcieć przetestować hmm[/quote]

Mi najbardziej podoba się truskawkowy :)Jeszcze fajny jest klasyczny.

415

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=niechcemisie]Tylko nie mów, że jest w jakiejś minitubce. Potrzebuję coś ekonomicznego.[/quote]


OOOO od razu za 10 zł baniak 100 litrowy smile bedzie ekonimicznie:P Poza tym po co ci takie rzeczy ? tongue Czy ja o czyms nie wiem? tongue

416

Odp: Wasze ulubione zabawki

Pewnie szykuje to z myślą o Tobie wink

417

Odp: Wasze ulubione zabawki

Ja nie musze uzywac sztucznego nawilzenia smile preferuje naturalne nawilzenie smile

418

Odp: Wasze ulubione zabawki

Czyli czekasz na deszcz i wtedy wkraczasz do akcji? Sprytnie... wink
Ale na najbliższy tydzień zapowiadają suszę... hmm

419

Odp: Wasze ulubione zabawki

Kalinka ty już dobrze wiesz o co mi chodzi tongue Reszta zapewnię tez smile

420

Odp: Wasze ulubione zabawki

[quote=justa31][quote=niechcemisie]Justa31, napisz coś więcej o tych żelach. Któryś z nich poleciłabyś szczególnie lub odradziła? Dużo ich, gdyby chcieć przetestować hmm[/quote]

Mi najbardziej podoba się truskawkowy :)Jeszcze fajny jest klasyczny.[/quote]

Ja wolę taki cukierkowy, sama słodycz:)

421

Odp: Wasze ulubione zabawki

Dziewczyny musicie sobie wyprobować Sex Elixir. Poleciła mi go koleżanka.Jest to afrodyzjak, który sprawia,że zwiększa Wam się ochota na seks. Poleciła mi go koleżanka i postanowiłam wypróbować i kupić go nam na rocznicę .Powiem Wam,ze jest naprawdę świetny ! Wystarczyła jedna kropla do napoju oraz miałam ochotę jak nigdy wcześniej.
Nie jest to może zabawka na co dzień ale na specjalne okazje albo kiedy chcecie zaszaleć i chata jest wolna to jak najbardziej !

422

Odp: Wasze ulubione zabawki

Oho.  Sama bym była czymś takim zainteresowana smile Możesz mi napisać jeszcze gdzie konkretnie to kupowałaś? I ile mniej więcej to kosztuje? I czy aby nie podnieciła Cie sama perspektywa wypróbowania sobie czegoś takiego ?

423

Odp: Wasze ulubione zabawki

Nie jest może takie tanie ale jedna buteleczka potrafi wystarczyć na bardzo długo tak więc również nie jest to aż taki duzy wydatek... Kupowałam tutaj: [url]http://sexelixir.eu/[/url] . Sklepów z tym produktem jest jednak sporo tak wiec najlepiej sama sobie porównaj ceny w sklepach internetowych i poszukaj dla siebie. Warto jest kupić sobie od razu kilka opakowań bo jest taniej. Powiem Ci,ze niekoniecznie jest to placebo bo kilka razy mąż wypróbował jak o tym nie wiedziałam.

424

Odp: Wasze ulubione zabawki

My od jakiegoś czasu równiez kupujemy takie zabawki  Podobają nam się zabawy z wiązaniem. Mam przepaskę na oczy. Kupiliśmy sobie również kajdanki. Po tym jak obejrzeliśmy sobie film 50 twarzy Greya. WIem, że to trochę szmira ale zadziałała na naszą wyobraźnię smile
Jest sporo takich fajnych zabawek. W sklepie kupowaliśmy już wiele razy.
Jest bardzo bezpieczny.

425

Odp: Wasze ulubione zabawki

moja ululbiona zabawka zwłaszcza po porodzie to takie kuleczki [url]http://erozkosz.pl/kulki-gejszy[/url] nie tylko są przyjemne kiedy się je nosi, ale teź działają terapeutycznie. Powodują że mięśnie kegla ćwiczą i nie wiotczeją. To super sprawa zwłaszcza dla Pań które rodziły sn.