1

Temat: Lampy azzardo

Strasznie mi się podoba. Interesuje nas lampa  wisząca. Interesują mnie jednak Wasze doświadczenia - jak z trwałością, jakością światła? Bo efekt wizualny jest rzeczywiście super.

2

Odp: Lampy azzardo

Bardzo efektownie to wygląda, ale pytanie - czy posiadasz do tego wystarczające wnętrze? Bo do byle jakiego pomieszczenia nie wstawisz takich lamp. Potrzebna odpowiednia aranżacja, najlepiej w takim stylu jak na foto. Masz/wzdrożysz coś takiego?

3

Odp: Lampy azzardo

Oczywiście wnętrze mamy zdecydowanie pasujące, w podobnym stylu. Bez obaw, nie jestem samobójca. Zależy nam na dobraniu całości tak, aby wszystko do siebie perfekcyjnie pasowało. Wydaje mi się, że lampa azzardo będzie do tego perfekcyjnie pasowała. Wrzucę może później jakieś zdjęcia. Ktoś jeszcze?

4

Odp: Lampy azzardo

Ten producent ma wiele tego typu lamp - macie tam różne przykłady aranżacji.

5

Odp: Lampy azzardo

Tych lamp azzardo nie znam, więc nie powiem jak się sprawdzają. Ale podejrzewam, że jak każda lampa bez problemu, tutaj tylko chodzi o jej wygląd. Ja bardziej gustuje w nowoczesnym oświetleniu , im bardziej minimalistyczne tym lepsze

6

Odp: Lampy azzardo

Bardzo podobne, a powiedziałabym, że nawet ładniejsze lampy znajdziesz w sklepie  Cechują się doskonałą jakością produktów, które mają. Nie sprowadzają lamp, które nie sa wysokiej jakości, wolą mieć mniejszy asortyment, ale mieć porządne lampy.

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-10-05 08:13:59)

7

Odp: Lampy azzardo

Według mnie można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań z oświetleniem. Osobiście najbardziej w oko wpadło mi oświetlenie , wygląda świetnie, szykownie i idealnie pasuje do mojego wystroju w mieszkaniu.

8

Odp: Lampy azzardo

A co powiedzielibyście aby takim oświetleniem można było sterować przez telefon lub tablet? Opłaca się inwestować w takie cuda?

9

Odp: Lampy azzardo

Ja tam wolę takie minimalistyczne lampy.

10

Odp: Lampy azzardo

Ja też uwielbiam minimalistyczne lampy np  żarówki dekoracyjne . Są proste ale bardzo ciekawe.

11

Odp: Lampy azzardo

te lampy są naprawdę wyjątkowe

12

Odp: Lampy azzardo

Zobaczcie sobie rowniez propozycje od robią oni lampy, ogrodzenia itp. na zamówienie

13

Odp: Lampy azzardo

Takie lampy to świetna opcja !

14

Odp: Lampy azzardo

zajrzyj sobie tutaj na stronkę znajdziesz na pewno odpowiednią lampę dla siebie

15

Odp: Lampy azzardo

Fajne są lampy witrażowe, widziałam taką u kolegi, jest mega!

16

Odp: Lampy azzardo

A ja lubię klasyczne, z dużym materiałowym abażurem z falbankami

17

Odp: Lampy azzardo

U mnie są już tylko kinkiety