1

Temat: urządzam salon kosmetyczny

Cześć dziewczyny, właśnie remontuję i odnawiam swój salon kosmetyczny i jestem teraz na etapie wybierania sofy do poczekalni, salon mam raczej w stylu retro więc chciałabym dopasować do niego też sofy tylko nic nie mogę znaleźć. Możecie mi podpowiedzieć gdzie znajdę sklep z takimi sofami? Objechałam już cały Wrocław i nic, nigdzie nie ma tego czego szukam. Pomyślałam że może dobrym pomysłem będzie sklep internetowy. Kupowaliście kiedyś meble przez internet bo nie ukrywam że trochę się boje że przyjdą nie takie.

2

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Może znajdziesz coś w ogłoszeniach prywatnych? Ja często szukam na olx

3

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Hej, poszukaj w sieci. Naprawdę w internecie możesz znaleźć wszystko o czym marzysz lub możesz trafić na nawet jakąś ciekawszą inspirację. Nie jest fanem zakupów na olx. Chyba, że za pobraniem, bo można tam się nieźle naciąć. Jednak wątpię, żeby ktoś na olx sprzedawał nową kanapę czy sofę. W sklepie zawsze dostaniesz nowy towar, a to jest istotne w miejscu pracy.

4

Odp: urządzam salon kosmetyczny

A ja kupiłam super łózko za rewelacyjna cenę właśnie na olx:-) ale to nie jest przedmiotem tematu:-) Oczywiście, sprawdź sobie oferty sklepów w necie, wiem, że teraz szczególnie modne stają się szezlongi i podnóżki – przezywają swój renesans:-) Nie wiem, jak to jest z wysyłką takich mebli, ale zawsze można doczytać na ich stronie kwestie transportu:-)

5

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Może coś znajdziesz na internecie z takimi sofami czy to na olx albo na innych sklepach, które zajmują się takimi wyprzedażami. powiem ci, że takie sofy naprawdę dodają charakteru salonu albo innych miejsce. Moim zdaniem warto by było przeszukać olx czy inne znane aukcje internetowe albo sklepy gdzie takie coś się znajduję.

6

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Sofy do salonu kosmetycznego? Lepiej wygodne krzesełka, to naprawdę nie jest aż tak dystyngowane miejsce, żeby takie pretensjonalne  meble tam wstawiać:) Zwłaszcza że to zwykle małe klitki, a nie wielkie pomieszczenia...

7

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Fajne są takie wysokie krzesełka.

8

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Na pewno przyda się dobry zestaw do sprzątania, bo trzeba zachować tam czystość...

9

Odp: urządzam salon kosmetyczny

Ja lubię biały wystrój w takich salonach, daje uczucie higieny...