76

Odp: Powiększanie ust

Hmm... No powiększanie ust, to zabieg, który służy tylko i wyłącznie upiększaniu. Nie jest on niezbędny. Jeśli już decydujemy się na zabiegi kosmetologii, medycyny estetycznej, to wybierajmy te, które służą skorygowania niedoskonałości, defektów, urazów. Takie zdanie usłyszałam ostatnio w salonie  i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie wrażenie. Nie są nastawieni na jak największe przychody, tylko na zdrowie, zadowolenie Klienta.

Ostatnio edytowany przez monikamert (2015-03-26 14:10:09)

77

Odp: Powiększanie ust

Ja mam usta w miarę duże- tzn górna warga jest mniejsza i ją chciałabym sobie powiększyć. Kwasem hialuronowym najlepiej smile

78

Odp: Powiększanie ust

Szczerze mówiąc nie wiem czy bym się zdecydowała. Bała bym się, że nie widzie. Jedyne co mogę podpowiedzieć to jakaś dobra klinika zajmująca się medycyna estetyczną. Powodzenia.

79

Odp: Powiększanie ust

Dziewczyny, poczytajcie sobie co nieco o zabiegach przy użyciu kwasu hialuronowego, dobrze wykonany w profesjonalnym gabinecie jest bezpieczny Zwróćcie też uwagę na zastosowane wypełniacze, od tego zależy efekt końcowy.

80

Odp: Powiększanie ust

ja już od kilku lat marzę o powiększeniu ust. Nie chcę mieć komicznego efektu jak niektóre gwiazdy ale niestety moje usta są bardzo malutkie i wąskie a chciałabym mieć pełne. Co sądzicie o ofertach powiekszenia na zakupach grupowych?

81

Odp: Powiększanie ust

Ja nie wykupywałabym takiej oferty. Lepiej zapłacić pełną kwotę, ale w pewnym gabinecie. Z tego co wiem, taki zabieg w sposób bezpieczny, a efekt będzie bardzo naturalny.

82

Odp: Powiększanie ust

Wiadomo, każda z nas chciałaby mieć piękne i duże usta, być szczupła, zgrabna etc. ale niestety to nie wykonalne, fajnie że chociaż czasem można się trochę ulepszyć smile to dobry sposób na lepsze samopoczucie, chociaż to nie dobrze by swoje samopoczucie uzależniać od wyglądu, ale od czasu do czasu warto sobie pozwolić na chwilę przyjemności i szaleństwa wink

83

Odp: Powiększanie ust

Myślę nad tym wink

84

Odp: Powiększanie ust

Uważam, że jeśli nie podobają nam się nasze usta, to warto udać się na zabieg powiększana. Przy okazji można je również odpowiednio wymodelować.  Poza tym preparaty wypełniające są wysokiej jakości.

85

Odp: Powiększanie ust

Chyba każda dziewczyna kiedyś bierze pod uwagę ten zabieg. To chyba jeden z takich zabiegów, że nie można powiedzieć, że bardzo ingeruje w ciało. Dla mnie to kilka chwi, a później mam piękny usmiech, a nie dwie kreseczki wink

86

Odp: Powiększanie ust

Ja nie biorę.
Bardzo nie podoba mi się efekt. Dla mnie to bardzo sztuczne i bardzo upodabnia kobiety do siebie.

87

Odp: Powiększanie ust

Jeśli jesteś w dobrych rękach to taki zabieg jest bezpieczny a efekty są na prawdę dobre. Ja miałam wypełnianie ust robione w okolicach Poznania. Wbrew opiniom ten zabieg  nie jest równoznaczny z wielorybimi ustami ,od których czuć sztuczność na kilometr. W gabinecie podkreślili mi je delikatnie i moje usta wciąż wyglądają naturalnie - po prostu je dobrze uwydatniłam. Czuję się bardziej pewna siebie no i kobieco smile

88

Odp: Powiększanie ust

Zgadzam się w 100% smile A i tak nie wiadomo czy efekt rzeczywiście byłby lepszy.

89

Odp: Powiększanie ust

Oczywiście , że tak. Poza tym nie polecam sugerować się jedynie ceną. Warto jest dopłacić trochę więcej oraz wybrać się do kogoś kto posiada spore doświadczenie. Sama równiez nie wybrałabym sie na pewno do kosmetyczki. Wolę żeby takie zabiegi wykonywał profesjonalny lekarz od medycyny estetycznej. Czuje się wtedy o wiele bezpieczniej i wiem,że niczego mi tam nie sknoci wink
Usta bardzo naturalne, nie ma efektu glonojada jak u niektórych naszych celebrytek.

90

Odp: Powiększanie ust

Jakiś czas temu też sceptycznie podchodziłam do tematu powiększania ust. Dopiero jak zobaczyłam u kilku koleżanek, jak wyglądają dobrze zrobione usta, sama zaczęłam się nad tym zastanawiać. Tak, jak pisałyśmy, najpierw wybrałam się na konsultacje do sprawdzonego salonu, zadawałam mnóstwo pytań, na które chciałam, żeby ktoś mi odpowiedział. Gdy już rozwiane zostały moje wątpliwości, zapisałam się na zabieg, bo nie chciałam szukać specjalistów w innym mieście (chodziło o jakieś ewentualne dolegliwości po zabiegu. Na szczęście obyło się bez takich problemów. Samo powiększanie przebiegło bez żadnych komplikacji, nawet nie wiem kiedy minął ten czas. Efekt był dokładnie taki, jak chciałam. Usta zostały lekko podkreślone, a nie wypełnione maksymalnie, aż prawie pękały. To co czasami pokazują gazety czy Internet to przykład nieprofesjonalnie wykonanego zabiegu albo specyficznych gustów samych pacjentek/pacjentów gabinetów kosmetycznych (ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje) smile

91

Odp: Powiększanie ust

Dobre miejsce to podstawa. Ale nie mnie ważne jest własne poczucie estetyki.

92

Odp: Powiększanie ust

zupełnie nie rouzmiem tej potrzeby powikeszania ust, przeciez mozna się tak umalowac, że kazde usta beda dobrze wyglądały

93

Odp: Powiększanie ust

Posmarujcie usta sproszkowanym chili i też się powiększą:)

94

Odp: Powiększanie ust

Niektórym paniom to pasuje, ale najgorzej jak twarz jest kartoflowata, wąską lub płaska i nagle te wielkie usta, jak przyklejone u klauna...

95

Odp: Powiększanie ust

Jak ktoś chce sobie powiększyć usta to proszę bardzo ale ja się na to nie zdecyduje, mam wystarczająco duże, naturalnie.