151

Odp: Nasze zdjęcia

Wystraszy się, jak to przeczyta tongue

152

Odp: Nasze zdjęcia

Co on taki lękliwy? big_smile
Oswoję go tongue

153

Odp: Nasze zdjęcia

o kim mowa ? wink

154

Odp: Nasze zdjęcia

Ooo zjawił się big_smile
O Tobie przecież tongue

155

Odp: Nasze zdjęcia

Pojawiasz się i znikasz i znikasz...
mam na Twym punkcie bzika tongue
Piosenka taka jest wink

156

Odp: Nasze zdjęcia

Hmmmmm coś mi piosenka po głowie świta.

157

Odp: Nasze zdjęcia

"Józek nie daruję ci tej nocy"-piosenka.

158

Odp: Nasze zdjęcia

Nie kojarzę po tytule .musiałem w radiu słyszeć albo gdzieś tam w świecie

159

Odp: Nasze zdjęcia

[url]https://www.youtube.com/watch?v=KYEXTFAynSk[/url]
Kojarzysz? wink

160

Odp: Nasze zdjęcia

Teraz to kojarze smile

161

Odp: Nasze zdjęcia

Ciekawostka do tematu -zdjęcia smile
[img]//projektlondyn2014.pl/wp-content/uploads/2014/05/zdj%C4%99cie-do-paszportu-biometrycznego.jpg[/img]

162

Odp: Nasze zdjęcia

Heh, boję się ustawić odblokowywanie smartfona na podstawie wizerunku twarzy, a zastanawiałam się nad tym.
To chyba trzeba celować obiektywem zgodnie z powyższą instrukcją big_smile A jak spuchnę? tongue

163

Odp: Nasze zdjęcia

Zawsze można zwęzić fotkę wink Są programy do retuszu.

164

Odp: Nasze zdjęcia

Mam samopała i użyć się nie wahnę, a u boku mego "mały rycerz" tongue Drżyjcie tongue

[img]//s25.postimg.org/nb9ox8ifj/20150905_150424.jpg[/img]

165

Odp: Nasze zdjęcia

Ooo,  jaki staropolski przystojniak i nawet torebka  jest pod kolor:) Twój Ci on?....

166

Odp: Nasze zdjęcia

To  jest zdjęcie z ostatniego czasu? Gdzieś pisałaś niedawno, że jesteś brunetką, a ja tu widzę ciemną blondynkę wink

167

Odp: Nasze zdjęcia

Z taką laską to od razu wąsaty pan wyprzystojniał:)

168

Odp: Nasze zdjęcia

Nie mój niestety sad Chlip sad

Oooo... ja nie pisałam, że jestem brunetką. Ostatnio to chyba wspominałam o zakładzie, w którym kelnerka orzekła, że jestem szatynką, a pewien Kurd, że blondynką (oni ciemni są, dla nich wszystko co jaśniejsze to blond, tak przynajmniej się tłumaczył).

A zdjęcie robione było w ostatnią niedzielę.

Widzę, że się nic nie boicie, że będę strzelać tongue Ten sympatyczny szlachcic dał mi też potrzymać szabelkę smile

169

Odp: Nasze zdjęcia

To w końcu jesteś blondynką czy szatynką, czy farbowałaś i nie wyszło? smile

170

Odp: Nasze zdjęcia

Nie farbuję włosów, a latem nieco jaśnieją. Sama siebie uważam za szatynkę, a większość osób, które widziały mnie na żywo, mówi po prostu "brązowe". Czasem podchodzą pod ciemny blond, a czasami, w zależności od światła, nawet pod rudawy tongue Końcówki i ogólnie dolna część włosów, gdy przyłożę je do włosów na czubku głowy, wyglądają na rude smile Na tym zdjęciu mają jednolity kolor, ale kiedyś może wrzucę takie, na którym widać różnicę.

W sztucznym świetle wyglądają tak:
[img]//s25.postimg.org/ha12e9aa7/zzz_z.jpg[/img]

171

Odp: Nasze zdjęcia

Szczerze - dla mnie to wyglądają właśnie jak farbowane:) Fajnie, że natura to za Ciebie załatwiła, nie musisz ich już nękać farbami...

172

Odp: Nasze zdjęcia

A jaki kolor byś wolała mieć? Jaśniejszy czy ciemniejszy? W których lepiej się czujesz? W tych rozjaśnionych po lecie, czy w ciemniejszych?

173

Odp: Nasze zdjęcia

Hmmm... mhmm... hmmmm... w bardziej rudawych. Nie lubię kiedy są jaśniejsze, bo na mnie wyglądają wtedy nijak (bo wtedy twarz szarawa i włosy też), a kiedy są mokre ciemnieją (w ciemnych wyglądam smutno), więc takie minimalne rozeznanie mogę zrobić, w jakich czułabym się lepiej i powiem tak: kiedy rdzewieją big_smile Nie myślałam o tym, żeby zaobserwować, dlaczego tak się dzieje, może to jakiś efekt przejściowy kiedy zaczynają się rozjaśniać, a może tylko gra świateł.
Mam jasną cerę, więc myślę, że rude by mi nawet pasowały, poza tym niesamowicie mi się ten kolor podoba smile

174

Odp: Nasze zdjęcia

A może wyjściem byłyby różnokolorowe pasemka? wink

175

Odp: Nasze zdjęcia

Ja Cię widzę w takich mocno rudych, a nawet w takiej śliwce nieco fioletowej:)