126

Odp: Nasze zdjęcia

Tak już całkiem bez jaj, słyszałam kiedyś jak kobieta mówi do mężczyzny, bardzo masywnego pana z ogromnym brzucholem: "Umyj nogi to ci obetnę paznokcie".

127

Odp: Nasze zdjęcia

Tak wyśle Ci fotkę topless big_smile
A z tym dosięganiem do sikania, to miałam kiedyś przygodę.
Poznałam faceta i po jakimś czasie chcieliśmy robić bara bara,
ale on czekał,aż się ściemni, nie chciał lampki,żeby było ciemno.
No i takie tam pieszczoty, gra wstępna i  nie ma c.d.
Potem zorientowałam się,że on ma mikro penisa,
takiego jak u może... 7-9 letniego chłopczyka.
Przyznał się,że to wada wrodzona.
Chciałam jemu pomóc, szukałam w necie jak to leczyć,
ale on nie chciał zbytnio o tym rozmawiać...

128

Odp: Nasze zdjęcia

Oj... rozumiem jego skrępowanie, ale skoro trafił na kobietę, która go nie wyśmiała i nie odrzuciła z tego powodu, to wiele stracił nie korzystając z pomocy. Niewykluczone, że dzięki Tobie jego kompleksy mogły stać się nieco mniejsze, gdyby zobaczył, że znając jego tajemnicę nadal postrzegasz go jako kogoś, z kim chcesz utrzymywać znajomość. Nie wykorzystał swojej szansy.

129

Odp: Nasze zdjęcia

Nie wykorzystał... jego strata smile

130

Odp: Nasze zdjęcia

A to zdjęcie topless... jeśli nie masz mikroprzyrodzenia to ślij big_smile

A tak na poważnie... niektóre kompleksy blokują nas nawet w tych relacjach, w których moglibyśmy się wreszcie z nich wydostać. Mój kolega przezwyciężył to i zaryzykował. Uznał, że jeśli zostanie odrzucony ze względu na jego wadę, która jest źródłem dużych kompleksów, to trudno. I co się stało? Został zaakceptowany mimo to i dziś przekonuje wszystkich wokół, że warto.

131

Odp: Nasze zdjęcia

Mam piękne ciałko tongue
Ty pierwsza wyślij big_smile
A serio, to dużo ludzi ma jakieś choćby małe blokady.
Widzimy minusy urody, czujemy się gorzej, bo nie mamy tego co sąsiedzi.
Wzdychamy, że gdyby tylko udało nam się zmienić pracę
lub gdybyśmy przeprowadzili się do większego miasta,
to wtedy nasze życie by się zmieniło, a my zyskalibyśmy szczęście.
A to nie jest prawdą!
Lepiej jest poszukać poczucia szczęścia w zwykłych chwilach,
jak wypiciu porannej kawy czy słuchaniu ulubionej piosenki.
Wtedy mamy okazję cieszyć się życiem i czuć szczęscie wiele razy dziennie.
Nauczmy się cieszyć z małych rzeczy smile

132

Odp: Nasze zdjęcia

Nie fotografuję swojego cellulitu tongue

Ja osobiście potrafię się cieszyć z małych rzeczy. Wielkich to nawet na chwilę obecną w moim życiu nie ma big_smile big_smile big_smile

133

Odp: Nasze zdjęcia

Ty jesteś wielka big_smile
Znana i obeznana na Forum tongue

134

Odp: Nasze zdjęcia

Ale wiesz... w razie gdyby brakowało Ci mocnych wrażeń to mogę jakieś zdjęcie wysłać. Ogólnie to nigdzie nie udostępniam, nawet na fb mam niewiele, ale... jest taki profil na fejsie [url=https://www.facebook.com/pages/Poka%C5%BC-co-czytasz/1384302128540877?fref=ts]"Pokaż, co czytasz"[/url] i tam mi się czasem zdarzy. To taka stronka społecznościowa dla miłośników książek.

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=834822913231882&set=o.1384302128540877&type=1[/url]
[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=782544821793025&set=o.1384302128540877&type=1[/url]

135

Odp: Nasze zdjęcia

[quote=niechcemisie]Oj... rozumiem jego skrępowanie, ale skoro trafił na kobietę, która go nie wyśmiała i nie odrzuciła z tego powodu, to wiele stracił nie korzystając z pomocy. Niewykluczone, że dzięki Tobie jego kompleksy mogły stać się nieco mniejsze, gdyby zobaczył, że znając jego tajemnicę nadal postrzegasz go jako kogoś, z kim chcesz utrzymywać znajomość. Nie wykorzystał swojej szansy.[/quote]

Teraz jest taki postęp w medycynie, ze niedługo będą przeszczepiać większe tym panom z kompleksami:) A rząd w ramach polityki prorodzinnej powinien takie operacje finansować, tak jak miało być z in vitro.

136

Odp: Nasze zdjęcia

Ale jak jemu z tym dobrze, to jak sobie chce...

Niechcemisie  Uuuulalaa jaka Laaala tongue
Nie siedź w książkach mol-arko książkowo tylko na podryw big_smile
Takie piękne usteczka, włosy i całość,
że faceci będą się ślinić tongue

137

Odp: Nasze zdjęcia

Dziękuję Subtellna :*

Coś mi się przed oczy nawinęło na fb, że facet, któremu przeszczepiono penisa, spłodził dziecko - wielki postęp w medycynie itd.
To teraz już nie tylko faceci będą się zastanawiać patrząc na cycki, czy są prawdziwe, ale też kobiety patrząc w bokserki będą pytały: "Prawdziwy?"

138

Odp: Nasze zdjęcia

Hahaha big_smile
Ale mnie rozśmieszyłaś smile
Sztuczny penis i robochłop jak w "Świecie według Kiepskich"
Przepychaj, przepychaj tongue przepychaaajjj  tongue oooo przepyyychaaajjj !!! tongue tongue tongue tongue

139

Odp: Nasze zdjęcia

Chłopak z RPA stracił penisa w wyniku rytualnego obrzezania i przeszczepiono mu fujarkę od zmarłego dawcy. Został mu jedynie centymetr własnego, ale dzielni chirurdzy doszyli resztę i wykorzystali przy zabiegu nieco skóry z jego nogi, aby kolor pasował.

[url]http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/21-latek-z-rpa-z-przeszczepionym-penisem-zostanie-ojcem,550686.html[/url]

140

Odp: Nasze zdjęcia

A że hormony pracowały, to i dziecko udało się "zrobić" smile

141

Odp: Nasze zdjęcia

Może starał się szybko wykorzystać możliwość w obawie, że przeszczep nie do końca się przyjmie tongue
"Muszę się namachać, zanim odpadnie" big_smile

142

Odp: Nasze zdjęcia

Ej tam, już odpadnie. Teraz dużo jest przeszczepów różnych miejsc ciała,
to dlaczego taki główny narząd ma odpadać? smile

143

Odp: Nasze zdjęcia

Bo to jednak początki przeszczepów męskich genitaliów. Na szeroką skale jeszcze chyba tego nie robią. Zabiegi są jeszcze w fazie eksperymentalnej (eksperymentów na ludziach), skoro takim zaskoczeniem jest, że facet jest płodny.

144

Odp: Nasze zdjęcia

W pewnym sensie ma, jeśli uznamy, że płodność jest zdolnością do zapłodnienia, poczęcia. Bez penisa byłoby trudno wydobyć spermę.
Zacytuję Wikipedię: "Płodność mężczyzny zależy od prawidłowego przebiegu wytwarzania plemników, drożności dróg wyprowadzających nasienie oraz zdolności podjęcia współżycia płciowego. Przy zachowaniu tych warunków mężczyzna staje się potencjalne płodny."

145

Odp: Nasze zdjęcia

Aaaa noo fakt. Oczytana jesteś. Supper! smile

146

Odp: Nasze zdjęcia

E tam. Najważniejsze, że on dał ludzkości nadzieję smile Przecież bez możliwości rozmnażania wyginęlibyśmy tongue

147

Odp: Nasze zdjęcia

Tak jak oni bez nas big_smile

148

Odp: Nasze zdjęcia

[quote=subtellna]Tak wyśle Ci fotkę topless big_smile
A z tym dosięganiem do sikania, to miałam kiedyś przygodę.
Poznałam faceta i po jakimś czasie chcieliśmy robić bara bara,
ale on czekał,aż się ściemni, nie chciał lampki,żeby było ciemno.
No i takie tam pieszczoty, gra wstępna i  nie ma c.d.
Potem zorientowałam się,że on ma mikro penisa,
takiego jak u może... 7-9 letniego chłopczyka.
Przyznał się,że to wada wrodzona.
Chciałam jemu pomóc, szukałam w necie jak to leczyć,
ale on nie chciał zbytnio o tym rozmawiać...[/quote]

ja chce tez to fotkę topless tongue

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-28 14:53:00)

149

Odp: Nasze zdjęcia

Muszę za Wami chodzić na forum i pilnować tongue

150

Odp: Nasze zdjęcia

Spokojnie, ja już sobie z nim poradzę i bez fotki okręcę tongue