101

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Wiem big_smile
Która to całowała szyję hmmm? tongue

102

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nie pamiętam tongue Problemy z pamięcią. smile

Ale ładny Avatar? smile

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-30 00:34:45)

103

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Co tu się dzieje ciemną nocą? Muszę Was pilnować.

104

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nic się nie dzieje smile Co ty się bawisz w incognito ?:) Rozumiem tęsknisz smile on wróci nie martw się nie płacz po nocach smile

105

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Hę? Tak, płaczę za nim po nocach... chlip. Tylko tak się składa, że dziś płakałam przez Ciebie, prawda?
Mieliśmy z Maxem emocjonującą dyskusję na temat różnicy wieku w relacjach damsko-męskich. Tak jakoś wyszło... jakoś tak wychodzi, że poznaję młodszych i to nie ja zaczynam, tylko oni. Nie widzę w tym niczego nienaturalnego.
Jak sądzicie, jaka jest maksymalna dopuszczalna różnica wieku, zanim będziemy mogli mówić o zboczeniu? I nic nie pisz Max, chcę zobaczyć odpowiedzi dziewczyn.

106

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Tak Max, ładny avatar smile
Ale doprowadziłeś do łez??? Jak tak można?

Co do różnicy wieku...
Znam małżeństwo gdzie żona jest starsza o 25 lat i nie widać zewnętrznie,
ani pomiędzy nimi różnicy, serio. Zadbana kobieta, młoda duchem, on już trochę łysiejący.
Inne małżeństwo-ona starsza o 10 lat, żyją lepiej jak rówieśnicy.
Małżeństwo-on starszy o 26 lat, tu widać różnicę, jego problemy zdrowotne i trochę
inne poglądy na świat.
A ogólnie-miłość nie pyta o wiek smile

107

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Oj, popłakałam się słysząc jego poglądy na ten temat.  Dosadnie wyrażone, ale koniec końców doprowadził do uśmiechu, więc mogę go uniewinnić, ale najpierw muszę mu podokuczać.

O co chodzi z tym wiekiem???
- o różnicę w wyglądzie? (nie zawsze ją widać, czasem nawet osoba starsza wygląda na młodszą niż ta młodsza)
- o różnice w myśleniu? (generalnie faceci i tak myślą inaczej niż kobiety, poza tym ja mam myślenie 19-latki niestety)
- o różnice w metryce? (a kto w to patrzy poza sytuacjami, gdy sprawdzają wiek w dowodzie przy zakupie alkoholu?).
O co jeszcze mogłoby chodzić?

108

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Sama się doprowadziła do łez hmm Ja powiedziałem A ,Iwonka zrozumiała B ... Mam nauczkę na przysłość ...

109

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

To może jednak zdradź na forum swoje poglądy odnośnie różnicy wieku.

110

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Już wczoraj się wypowiedziałem...Ksiądz dwa razy kazania nie powtarza smile

111

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Napisz, napisz bo jestem bardzo ciekawa co myślisz.
Niechcemisie-bardzo dobrze myślisz, jestem w 100% za smile
A jak starszy facet weźmie laskę, to będzie z nim, dopóki będzie miał kasę i tyle.

112

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nie ma takiej opcji ja już raz powiedziałem swoja opinie dzisiaj w nocy to potem miałem nieprzespana noc ....i darmowy spacer... na ukojenie nerwów hmm

113

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Hmmm zacząłeś sam temat, to efekt miałeś tongue

114

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Tu miałbyś lincz.
Uzgodnione zostało, że jeśli będę szczęśliwa z młodszym, to nasz kolega zmieni zdanie i zacznie dopuszczać różnicę wieku powyżej... uwaga... 3 lat!!!

115

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Max wydoroślej, bo myślisz jak dziecko tongue

116

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

niechcemisie a kto ci dał takie prawo by publicznie eksponować moja opinie?poza tym troszkę ominęłaś faktów ...jak przytaczasz moje słowa to mów od A do Z..... a nie  tylko U,W,Y,Z.......

117

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Uzupełnij smile

118

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nic nie będę uzupełniał.....

119

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Oj nie złość się Maksiu, proszę. Każdy ma swoje poglądy, a dzielenie się nimi, zwłaszcza jeśli są różne, poszerza naszą wiedzę o ludziach. Dzięki temu więcej rozumiemy.
Niech każdy sobie według swoich przekonań żyje, ale lubię wiedzieć, co jest ważne innych i jakie mają zdanie. Gdybyś był dla mnie obcą osobą, to bym posłuchała, co masz do powiedzenia i w ogóle się tym nie przejęła.

120

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

No jeszcze go przepraszać będziesz tongue

121

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nie mam 5 lat i kręconych włosków na .... by się obrażać o byle co smile

122

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

No to wracamy do tematu o szukaniu wrażeń poza związkiem...
Szukając wrażeń często ludzie uzależniają się od nich.
Naukowcy odkryli,że nowe doświadczenia aktywują w mózgu
tzw. ,,układ nagrody''  podobny do związków uzależniających.

123

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek]Nie mam 5 lat (...) by się obrażać o byle co smile[/quote]
Wcaaaale...

Ostatnio zauważyłam jak ożywczy i odświeżający wpływ ma intensywny flirt. Świetna sprawa smile

124

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Mam wrażenie, że takie szukanie wrażeń poza związkiem to jednak jest bilet w jedną stronę. Najprawdopodobniej stracimy to, co mamy do tej pory w naszym związku. Zdecydowałabym się na taki krok pod warunkiem, że w moim związku byłaby jakaś patologia.

125

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek]Nie pamiętam tongue Problemy z pamięcią. smile

Ale ładny Avatar? smile[/quote]

Która Cię tak ubrudziła? ! Szminkę można sprać alkoholem metylowym, tylko go wcześniej nie wypij wink