76

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

właśnie widzę ze latasz po wszystkich działach smile w sumie ja tez zacząłem latać a nie tylko ,,miłość i sex"

77

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Tak, zauważyłam... antykoncepcja big_smile Ach... i imprezy. Zbliżone tematy. Przecież facetom tylko jedno w głowie big_smile Ale... gdzieś tu jest temat o grach wink

78

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

właśnie nie ma nic o czołgach ,football managerze , Heroesa-ch  tongue
brakuje mi tez innej tematyki smile

79

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Zafira][quote=Maxiorek]Kalinka co do moich spraw nie odzyskałem jej .nikogo na horyzoncie nie ma tzn chętne są ale u mnie nic się nie zmieniło .... liczy się tylko ta jedyna[/quote]

No to przeinwestowałeś laskę, widzisz jakie są te kobiety... Nie doceniają nawet takich wydatków wink[/quote]


Pieniądze to nie wszystko...nie żałuje ....nigdy nie załowałem nawet sekundy chociaż w sumie koszt tego ostatniego prezentu trochę większy jest tongue niechcemisie wie o co biega tongue ale Ciiiiiiiiii tongue

80

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Maxiorek jeśli lubisz grać, to może chcesz ze mną grać w piłkę nożną? smile
Mogłabym oddać jedno konto za free.
Tylko trzeba każdego dnia trenować i przejść pasek 100 min treningu.
Treningi są po 2,5 min, 5 min, 7,5 min i 10 min.
[url]http://s3.soccerstar.pl/[/url]

81

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek][quote=Zafira][quote=Maxiorek]Kalinka co do moich spraw nie odzyskałem jej .nikogo na horyzoncie nie ma tzn chętne są ale u mnie nic się nie zmieniło .... liczy się tylko ta jedyna[/quote]

No to przeinwestowałeś laskę, widzisz jakie są te kobiety... Nie doceniają nawet takich wydatków wink[/quote]


Pieniądze to nie wszystko...nie żałuje ....nigdy nie załowałem nawet sekundy chociaż w sumie koszt tego ostatniego prezentu trochę większy jest tongue niechcemisie wie o co biega tongue ale Ciiiiiiiiii tongue[/quote]

Nam nie powiesz, Max?... Gadaj zaraz, co to było? Najnowszy iPhone za 2 tys.? wink

82

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Max się boi. Myśli, że jak się przyzna, to zaczniemy sępić tongue

83

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Maxiorek][quote=milagro]Chodź tu, ogrzejemy Cię naszym ciepełkiem wink[/quote]


przyznam się bez bicia ze pierwsze co przeczytałem brzmiało ,,choć tu ogrzejemy cie ciepłym m....m " przestraszyłem się ale przetarłem oczka  i odetchnąłem z ulga smile[/quote]                                                                               

Każdy czyta to, co ma w podświadomości..;) Oj Max wink

84

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Nie prawda:) aż takiej podświadomości to ja nie mam

85

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Otulam Cię ciepłym spojrzeniem...
W myślach całuję Twoje oczy...
Piękne słowa...
Chciałabym tongue

86

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

subtellna ale ze to mnie się tyczy ? tongue cool

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-28 21:29:53)

87

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Tak Kochanie big_smile

88

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

O rety, będzie orgia na forum. Trzeba zamknąć oczy. Jak skończycie, niech któreś puści sygnał na kom. tongue

89

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

jaka orgia tongue orgia to raczej grupowo a ja tu tłumów nie widzę tongue
subtellna tongue to ja czekam na PW od ciebie tongue

90

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Zapytaj Iwonki o mój numer-ek tongue

91

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

łeeee nie powie tongue zazdrosna jest:P
sama nie weźmie ale nikomu nie da:P

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-29 11:26:07)

92

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

big_smile big_smile big_smile
Zazdrość na cerę szkodzi tongue

93

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Kto nie weźmie i czego nie da? Nie jestem zazdrosna tongue Subtellna, jeśli mam mu udostępnić Twój prywatny numer, to tylko na wyraźne życzenie. Twoje, nie jego smile
Nie ma romansowania drodzy Państwo, bo potem będą rozstania i rozpacze i głębokie depresje, a ja się przecież nie rozdwoję, kiedy jedno będzie płakać przez drugie, a to drugie przez to pierwsze big_smile

94

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Już tak się nie przejmuj o te nasz łzy, bo jedynymi łzami mogą być łzy radości big_smile
No to daj jemu numer-ek tongue
Ale mój, bo trójkątów nie uznaję cool cool cool

95

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Żaden numerek nie został podany tongue tak samo Subtellna omijasz temat Zdjęcia w Plotkach tongue a Ja tam czekam i czekam

96

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Jestem na pewnym portalu, ale nie szukam tam nikogo.
Więcej nie mogę powiedzieć, tajemnica służbowa.
Ja Tobie zdjęcia obiecałam? smile
Nie szpieguj moich postów tongue

97

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

oj tam tak zerknąłem jednym okiem tongue tym co nie widzę. No mi nic nie obiecałaś ale chciałem skorzystać z Okazji smile Wiesz podałaś słowo Klucz,,Toples "

98

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

[quote=Kalinka01][quote=Maxiorek][quote=Zafira]

No to przeinwestowałeś laskę, widzisz jakie są te kobiety... Nie doceniają nawet takich wydatków wink[/quote]


Pieniądze to nie wszystko...nie żałuje ....nigdy nie załowałem nawet sekundy chociaż w sumie koszt tego ostatniego prezentu trochę większy jest tongue niechcemisie wie o co biega tongue ale Ciiiiiiiiii tongue[/quote]

Nam nie powiesz, Max?... Gadaj zaraz, co to było? Najnowszy iPhone za 2 tys.? wink[/quote]


to było kosz z kwiatami(77 róż) i Jej Portet rysowany ołówkiem

99

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Klucz, to-bajer big_smile

100

Odp: Szukanie wrażeń poza związkiem

Dobry bajer połowa sukcesu tongue