551

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Obawiam się, ze nie miałby po co... naprawdę mi libido klapło sad

552

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale zmienna dziewczyna, niedawno miałaś nadmiar, a teraz nic tongue
Viagrę kup big_smile

553

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

sam chyba sie zarejestruje na sympatiii to tam podrzuce link do swojego profilu  tongue ja to dopiero dziwny człek

554

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Zmienna, bo podatna na pewne bodźce. Mam kilka czułych punktów, które w sekundę wystrzeliwują mnie na orbitę i kilka takich, które sprawiają, że mam ochotę zniknąć pod usypiskiem ziemniaków. Niektórzy nazywają to niezrównoważeniem, ale ja w tym widzę swoistą równowagę właśnie, tyle że ciężar rozłożony jest na krańcach szali.
Popadanie w te jaskrawości emocjonalne ma minusy niewątpliwie, ale też plusy, bo tak, jak łatwo mnie zdołować, tak samo łatwo jest mnie rozbawić, rozweselić, podnieść na duchu. Wiem, wiem, skrajności nie są na dłuższą metę dobre i może zdrowiej jest oscylować w węższym zakresie, uczę się tego, choć nie jestem do końca przekonana, że powinnam big_smile

Max, jak będziesz miał konto na Antypatii, to mi też możesz link wysłać tongue

555

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Maxiorek mało tu nas Tobie? tongue
Niechcemisie- Zrównoważ się trochę big_smile

556

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Choćby było nas 3x więcej, to jemu będzie mało smile
Przecież jestem zrównoważona tongue Po prostu szybko zmieniam temperaturę tongue

557

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A'propos portali randkowych - mam wrażenie, że tam są nie tylko faceci szukający przygód, ale też takie kobiety, które chcą tylko poromansować dyskretnie, bez zmieniania swojej sytuacji osobistej, rodzinnej. Ze potrzeba im namiętności i czułości, albo po prostu potrzeby mają większe, ale nie zaryzykują tego co już mają, z wielu rożnych powodów.

558

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Tak Zafira, są takie. Są tam też mężatki, nie tylko żonaci mężczyźni.

559

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

0
    Posty: 8

Nigdy nie lubiłam buraków, od maleńkości. A teraz, kiedy okazuje się, że te niesmaczne warzywa grasują po portalach internetowych, jeszcze bardziej mnie od nich odrzuca. Luuuudzie, czy naprawdę męska populacja mieści się w dwóch opisach: "Jestem jaki jestem" oraz "Trudno o sobie pisać"? Czy stać Was tylko na zaczęcie korespondencji jakże błyskotliwym tekstem: "Cześć!", "Hej!" lub "Co słychać?"? I co ja mam odpowiedzieć? Że klaksony za oknem? Czy składanie propozycji nie tylko konsumpcyjnych ale i skrajnie wulgarnych w pierwszej wiadomości wchodzi w podstawowy zestaw współczesnego podrywu? Czy to jakiś konkurs na to, kto zrobi więcej błędów, nie używając znaków przestankowych ani dużych liter? Czy zasadą jest absolutne nieczytanie profilu przed napisaniem do jego właścicielki i kompletne nie uwzględnianie zawartych w nim informacji?
Załamać się można....

Ostatnio edytowany przez e.rozanska (2015-08-06 09:33:35)

560

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Was tu nie mało tongue ale czy ja wiem czy ja sobą zainteresuje tongue poza tym nie wiem w jakim przedziale wiekowym jesteście każda z osobna tongue

561

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ja już po 30-tce, więc to  raczej nie Twój przedział:)

562

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Max kobieta jak wino, dojrzała smakuje najlepiej tongue

563

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ale ja sie nie okresliłem jaki preferuje wiek smile

564

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Po poprzedniej Twojej pannie wnioskuję, że te powyżej 20-tki mają się nie zgłaszać... No to ja się nie łapię...:/

565

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Heh... mnie od pedofilek wyzywał za 24-latka, a sam jest posądzany o latanie za młódkami :> :> :>

566

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

niechcemisie jak on ma 24 lata to ja jestem baletnica:p góra 20:P bynajmniej tak na fotkach wygląda tongue

co do wieku to podajcie swoje metryki myślę ze nie będzie tak źle

567

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oj tam, nie wiedziałam, że o S. Ci chodzi.
Ależ masz tupet, żeby kobiety o wiek pytać. I to jeszcze zanim sam swój przedstawisz.

568

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

a o kogo?:P Dilera Siana ?:P

no co bede sie bawił jak kotek z myszką : Wale prosto z Mostu

569

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Maxiorek]co do wieku to podajcie swoje metryki myślę ze nie będzie tak źle[/quote]

Ale ja się trochę wstydzę wink

570

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kalinko, to na ucho powiedz wink

571

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

oj tam nie ma co się wstydzić przecież na stosie was nie spale tongue

572

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Taaak... tylko będziesz sobie wyobrażał jak z pożądania płoniemy.

573

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dla mnie jesteś stanowczo za młody wink

574

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

On jest stary, tylko udaje, bo myśli, że od udawania mu się zmarszczki wyprostują tongue

575

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wysmaruj się kremem odmładzającym i zawiń twarz w ręcznik na całą noc:)