301

Odp: Czym dziś pachniesz?

To bardzo ekonomicznie z tego prostego powodu, że jakbyś tak codziennie robiła to już jest w kieszeni zdecydowanie większa kwota i nie trzeba byłoby ją wydawać na jakiś perfum hihi Ja to właśnie się dzisiaj popsikałam jak i zawsze takim moim ulubionym perfumer z yves rocher : ) Po prostu lubię ten zapach kwiatów


Jak usunąć ryski z karoserii samochodu? Jak nadać mu nowy blask? Zobacz na Piękny samochód na lata.

Ostatnio edytowany przez martynkaw (2015-06-29 22:33:18)

302

Odp: Czym dziś pachniesz?

U mnie dzisiaj Celine Dion smile

303

Odp: Czym dziś pachniesz?

Avon - Incandessence wink

304

Odp: Czym dziś pachniesz?

Calvin Klein Euphoria - cudowna.

305

Odp: Czym dziś pachniesz?

Pachnę Hugo Boss Nuit.

306

Odp: Czym dziś pachniesz?

Dziś pachnę... kurzem chyba tongue
Bo sprzątania dużo.

307

Odp: Czym dziś pachniesz?

Marc Jacobs Daisy smile

308

Odp: Czym dziś pachniesz?

Amor Amor smile

309

Odp: Czym dziś pachniesz?

Dzisiaj zwykły dezodorant Balea "kokos i kwiat tiare" wink

310

Odp: Czym dziś pachniesz?

CHANEL - Egoiste Platinum

311

Odp: Czym dziś pachniesz?

Oriflame - Ultra Glam smile

312

Odp: Czym dziś pachniesz?

Ja dziś postawiałam na bardziej słodki zapach. Nie wiem czy kojarzycie

313

Odp: Czym dziś pachniesz?

Yellow Diamond Versace

314

Odp: Czym dziś pachniesz?

A ja dziś pachnę Burerry Bright wink , jest fajny ale już go więcej nie kupię , jakoś tak wolę inne zapachy , zdecydowanie powracam do mojego ukochanego armaniego code  oraz givenchy ange eau demon wink

315

Odp: Czym dziś pachniesz?

A ja dziś "mam na sobie" fajne, lubię smile

316

Odp: Czym dziś pachniesz?

A ja z uwagi na wysokie temperatury ostatnio w ogóle odstawiłam perfumy i przerzuciłam się na mgiełki zapachowe . Zawsze lekko ochładzają i odświeżają. Poza tradycyjnym spryskiwaniem, często dodaję kilka kropelek do kremu do rąk i wtedy praktycznie przez cały dzień skóra pięknie pachnie.

317

Odp: Czym dziś pachniesz?

Ja oczywiście dzisiaj pachnę Hugo Boss Nuit bardzo dobra to jest perfuma. Podoba mi się jej zapach. Jakby ktoś miał problem z wybraniem jakiejś idealnej dla siebie, delikatnej i subtelnej to ja na pewno polecam tą co wymieniłam. Taka ekscytująca i nic tylko chcę się żyć.

318

Odp: Czym dziś pachniesz?

U mnie dzisiaj skromnie bo pachnę sobie czymś takim jak Yellow Diamond Versace - dobry jest to zapach. Oczywiście taki inny jak wszystkie bo delikatny ale bardzo intensywnie można go na pewno czuć. Oczywiście co do zapachów hugo bossa to też mi się czasem zdarzy ich używać.

319

Odp: Czym dziś pachniesz?

Hugo Women moje ulubione big_smile

320

Odp: Czym dziś pachniesz?

Bvlgari omnia amethyste, bezpieczny i miły zapach kwiatków i prania tongue dobry do pracy i na codzien

321

Odp: Czym dziś pachniesz?

Moimi ulubionymi perfumami Lancome La Vie Est Belle ! smile Polcam.

322

Odp: Czym dziś pachniesz?

Celine Dion - Sensational smile

323

Odp: Czym dziś pachniesz?

wykanczam perfumy z avonu.
Ale nazwy nie pamiętam.

324

Odp: Czym dziś pachniesz?

Rano zrobiłam sobie peeling z kawy na ciało  ,bo domownicy spali to miałam łazienkę dla siebie ,więc pachnę kawą

325

Odp: Czym dziś pachniesz?

Versace Bright Crystal pachnie zmysłową, owocowo-kwiatową woń otwiera owoc granatu w połączeniu z yuzu i cytrusowymi akcentami. Następne nuty to kwiaty – piownia, magnolia i lotos, a u podstaw zapachu leży piżmo, ambra i drzewo.