26

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Mi kiedyś na włosach wyszedł kolor który śmiało mogłabym nazwać malinowa mamba, a to wszystko przez to, że zabawiłam się w profesjonalną fryzjerkę, chciałam aby kolor który kupiłam był nieco jaśniejszy, więc ukradłam babci nieco utleniacza i dolałam do troszkę farby (miałam nieco ponad 16 lat i farbowałam włosy w ukryciu przed babcią w łazience). Jak spojrzałam w lustro przeżyłam szok, ale babci się spodobało i chodziłam z takim kolorem przez miesiąc, potem zrobił się z tego rudy smile

27

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Ja miałam fioletowy. To był efekt pofarbowania włosów na blond a zaraz potem na brąz:D Od tamtej pory ni farbuję się sama. Wolę iść do salonu fryzjerskiego i mieć pewność, że będę wyglądała jak człowiek i nie będę musiała się ukrywać prze kilka dni w domu wink

28

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Zaszalałam na sylwestra i miałam trzy odcienie niebieskiego na głowie, było super, impreza udana i do tego takie szaleńczo zwariowane niebieskie barwy na głowie.

29

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Jak miałam naście lat, to chciałam mieć jaśniejsze włosy i polewałam wodą utlenioną.
Włosy trochę się rozjaśniły, ale zniszczyłam je,a miałam do pasa i trzeba było ściąć
bo końcówki były rozdwojone i łamliwe włosy.

30

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Najbardziej szalonym kolorem jaki miałam na włosach, podobnie jak u założycielki posta, był róż i też był to przypadek. Chciałam ładny odcień rudego, ale farba jaką kupiłam wydała mi się za ciemna więc dolałam trochę utleniacza, jednak to trochę było trochę za dużo smile

31

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

ogólnie nie farbuje włosów, użyłam dwa razy tylko szamponetki zmywalnej a raz w życiu zafarbowałam i bardzo tego żałowałam ;P Ale najlepszy i najbardziej szalony w moim przypadku był taki ognisty rudy !! Piękny był big_smile

32

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

ja też używałam szamponetek, ale zawsze kończyło to się u mnie czernią tongue ja jednak preferuję mój naturalny kolor tongue

33

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

ja też używałam szamponetek, ale zawsze kończyło to się u mnie czernią tongue ja jednak preferuję mój naturalny kolor tongue

Jakbyś do naturalnego koloru włosów dołożyła trochę refleksów to na pewno wyszło by coś ciekawego, nie trzeba się wiele namęczyć smile Tutaj kilka efektów jakie można uzyskać:

34

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

ostatnio zastanawiam się czy nie zaszaleć jakimś kolorkiem z okazji " lata " :d tylko jeszcze nie zdecydowałam jaki to będzie może zdam się na 2 brzydką polówkę.

35

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

chyba te najciekawsze to niebieski i czerwony big_smile

36

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Hej, jaki szalony kolor miałam, jak byłam w liceum to nosiłam zielone włosy, a co lepsza byłam prymusem i taki kolor wzbudził totalny szok u nauczycieli, wszyscy myśleli że mi odbiło.

37

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Heja mój najbardziej szalony kolor to blond jestem typem brązowym lub czarnym, a kiedyś tak mi się zachciało i zrobiłam z siebie blondynkę hahhah no nikt mnie nie poznał.

38

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Witajcie taki najbardziej szalony i w ogóle wariacki to chyba taki rudy jak wiewiórka. Masakra wtedy wyglądałam. Ale zawsze lubiłam zmiany.

39

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

czerwone- ale pasemka, i całkiem dobrze się wnich czułam, aczkolwiek teraz od 5 lat mam blond- w sumie taki złoty blond i super się w tym kolorze czuję smile

40

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Kiedyś szłam na cosplay i zrobiłam zielony big_smile Robiłam sama, w domu, ale naprawdę wyszło fajnie. A że to były wakacje - ileś tam lat temu, bez żadnej pracy itp. - to nie trzeba było ściągać farby od razu smile

41

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Moje największe szaleństwo to marchewkowy rudy wink

42

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Ja miałam blond - wyglądałam strasznie a pozbycie się go to była masakra. Już nigdy więcej się tak nie pokrzywdzę:/ Teraz marzy mi się ombre ale nie mam odwagi zrobić go sobie na własną rękę. Myślałam o tym żeby zgłosić się do fryzjera. Słyszałam, że mają tam naprawdę dobrych stylistów i chciałabym aby to oni zajęli się moimi włosami.

43

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

U mnie były to różowe pasemka wink

44

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

[url=http://fryzury.qever.com/kolorowe-wlosy/][img=kolorowe włosy]http://fryzury.qever.com/img2/kolorowe-wlosy-rasta-regee.jpg[/img][/url] Mi się takie coś podoba, ale nie wiem czy na takie się odważę sad.

45

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Mi się podobają bardzo rudości - zwłaszcza te takie czerwonawe, koleżanka robiła tymi farbami i wygląda obłednie ale nie wiem czy ja mam na tyle odwagi, ale coraz bardziej mnie kusi

46

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Niebieskie wink

W sumie rude to nie są jakieś takie bardzo szalone wink ale to też zależy od człowieka wink

47

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Nigdy nie eksperymentowałam z kolorowymi włosami ale raz, jeden głupi raz chciałam byc blondynką. Przy mojej karnacji i ciemnych naturalnych włosach to było szalone tongue bardzo szybko przefarbowałam sie powtórnie, chyba nawet miesiąca nie wytrzymałam.

48

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Fioletowe ale tylko raz, w wakacje, jakąś zmywalką farbką wink

49

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

pomaranczowe big_smile
mialam jeszcze zielone, ale w tym przypadu nie wychodzilam na ulice poki nie zmienilam big_smile

Ostatnio edytowany przez kalinka20 (2018-03-14 13:05:24)

50

Odp: Najbardziej szalony kolor na włosach jaki miałaś

Mam zupełnie analogiczne zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...