76

Odp: Problem ze wzwodem

Facetów to w tym wypadku nawet nie trzeba obgadywać. Jednego nie ma, drugi bije ludzi.

77

Odp: Problem ze wzwodem

Ciekawe stadko, pewnie nie raz sąsiedzi mają ubaw, jak oni się gonią po trawniku i wykrzykują na siebie:) Powiem Wam, że takiej patologii to dawno nie obserwowałam na żywo...

78

Odp: Problem ze wzwodem

Wiecie co? Tak się zastanawiam i doszłam do wniosku, że znam tylko jedną tak młodą dziewczynę z 2 dzieci - ale ona ma męża od 4 lat... więc chyba odpowiedzialnie się rozmnaża...:) Ale jak słyszę o tych samotnych matkach z 4-6 dzieci, które są takie biedne i trzeba je ciągle wspomagać, a one się beztrosko mnożą z kim popadnie, bo opieka społeczna i tak da na dzieci, to jestem za tym, żeby im przymusowo aplikować antykoncepcję i to taką 100-procentową...

79

Odp: Problem ze wzwodem

Ostatecznie każda z nas bierze odpowiedzialność za swoje czyny, co tu oceniać jak nie znamy szczegółów, a może ona się spełnia jako matka takiej gromadki i to jest dla niej szczęście, nawet jak skromnie żyją?

80

Odp: Problem ze wzwodem

Ja znam mnóstwo dziewczyn, które urodziły bardzo młodo i niektóre porzuciły rozrywkowe życie, niektóre potrafią je pogodzić z obowiązkami, a niektóre... no cóż... wiecznie szukają kolejnego "tatusia". Najlepiej, żeby taki pracował za granicą, euro podsyłał i nie widział co robią. To zwykle kobiety, które nie mają szczęścia do facetów, a to rzeczone szczęście, to nic innego, jak:
- odpowiedzialność
- umiejętność wyciągania wniosków i korzystanie z mózgu, nie tylko z tego innego narządu, tam między nogami
- samoocena na poziomie wystarczającym, aby nie ulegać byle mężczyźnie
- zaradność życiowa, wyrobienie w sobie pewnej niezależności.

Kiedy mamy lat naście lub nieco więcej, zdarza się, że uważamy kogoś za tego jedynego. I jeśli zdarzy się wpadka, to co wtedy? Naprawdę niektóre laski zaczynają myśleć wtedy inaczej i są rewelacyjnymi matkami. I potrafią sobie ułożyć życie z innym mężczyzną, bo oceniać mężczyzn uczymy się z czasem, rozpoznawać od których lepiej trzymać się z daleka, a z którym można wejść w głębszą relację.

Niestety są takie, które notorycznie źle wybierają i mam wrażenie, że to osoby, które z jakichś powodów są bardzo skupione na sobie i swoim nieszczęściu, nie zauważając jak cierpią dzieci. Myślą, że może tym razem im się uda i desperacko łapią się każdego faceta, który im coś zaoferuje. Potem znów zostają z niczym. Bycie matką oznacza odpowiedzialność i tu już nie można ryzykować tylko samą sobą, po prostu się nie da nie postawić na szali szczęścia swoich dzieci, pakując się w następny związek. One zawsze to odczują.

Nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedniego mężczyznę do związku, nawet wolnym kobietom, ale mając dzieci jest się odpowiedzialnym za to, kogo umieszcza się z nimi pod jednym dachem. Dlatego tu potrzeba większej rozwagi.

81

Odp: Problem ze wzwodem

Chłopak pyta jak radzić sobie z brakiem wzwodu.
Więc przestańcie być mentorkami opierającymi się
na stymulowaniu, przywództwie i inspiracji jaka to powinna być- ta kobieta.
Ona nawet tego nie czyta, ani nie może się obronić  z sytuacji,
bo nie wie,że tu ja się obmalowuje i dodaje insynuacje.
Nikt nie ma tylu wad, co nieobecna/y prawda? tongue
Chłopak nie prosi o radę czy ma być z dziewczyną, tylko dlaczego ma zaburzenia wzwodu.

82

Odp: Problem ze wzwodem

Problem pewnie sam się rozwiąże - albo nie, zależy, czy przyczyna jest trwała, czy przejściowa... smile

83

Odp: Problem ze wzwodem

W sex shopach są różne doraźne środki, można ostatecznie spróbować jak nic innego nie pomoże...

84

Odp: Problem ze wzwodem

W tym wieku to jest tak samo fatalny pomysł jak sprawdzanie, czy z inną wszystko pójdzie dobrze...

85

Odp: Problem ze wzwodem

Mysle ze temat mozna usunac, dziekuje wszystkim.
Pozdro

86

Odp: Problem ze wzwodem

Niech Wam się układa.
W życiu jest dużo krętych dróg,
ale z każdej można wyjść.
Dzieciom życzę dobrych kochających rodziców.
Rodzicom,żeby dzieci wyrosły na wartościowych ludzi.
Kochajcie się sercem-miłość to potęga smile

87

Odp: Problem ze wzwodem

Subtellna , thx

88

Odp: Problem ze wzwodem

Odzywaj się jak coś się zmieni smile
Pamiętam o Tobie smile

89

Odp: Problem ze wzwodem

Ja stawiam przede wszystkim na psychikę w tym przypadku. Myślę, że jest coś co powoduje stres, a teraz jest to spotęgowane sytuacją, że zdarzyło się raz, to teraz też może. Ciekawi mnie też czy to nie jest przez napięcie, że uważasz iż musisz być lepszy od konkurenta.

90

Odp: Problem ze wzwodem

zxcbr1000 chce zakończyć ten temat, napisał wyżej,
więc zakończmy smile

91

Odp: Problem ze wzwodem

A ja myślę, że sam temat powinniśmy kontynuować, jeśli ktoś ma jakieś porady odnośnie problemów ze wzwodem, tyle że bez nawiązywania do osoby autora i jego prywatnych spraw, którymi się tu podzielił. Mi wszystko stoi, więc raczej nie będę miała nic do dodania tongue

92

Odp: Problem ze wzwodem

Języczek najlepszy na to tongue big_smile
A Tobie stoi?
W sensie-sutki? tongue

93

Odp: Problem ze wzwodem

Czasem włosy dęba wink

94

Odp: Problem ze wzwodem

Pisałaś,że wszystko stoi big_smile to zapytałam tongue

95

Odp: Problem ze wzwodem

Heh, pytanie co gorsze: jak nie staje wcale, czy kiedy staje i na tym poprzestaje?
Mój eks przez jakiś czas miał taki kłopot i nie chcę, żeby zabrzmiało to wulgarnie, bo opisuję rzeczywisty problem:
codziennie miał wzwód kilka razy, ten poranny, ten w wyniku podniecenia, jednak nie dochodziło do wytrysku.
Nic nie było w stanie do niego doprowadzić. W końcu zaczęły boleć go genitalia.
Nie pamiętam jak długo to trwało, zanim wróciło do normy, ale w granicach 2-4 tygodni. Zaczął się bardzo denerwować, wiadomo, a to nie pomagało.
W końcu powiedział o tym lekarce, bo pojawienie się problemu zbiegło się w czasie z rozpoczęciem przyjmowania nowego leku. Jak się okazało, właśnie ten lek był przyczyną. Jego natychmiastowe odstawienie odblokowało wytrysk. Nazwy nie pamiętam, ale jest to środek psychotropowy. Leczył u niej nerwicę lękową.

96

Odp: Problem ze wzwodem

Wiadomo,że było jemu ciężko na ciele i duszy wink
Dobrze,że doszedł do przyczyny.

97

Odp: Problem ze wzwodem

Dobrze, że zmienił lekarza, bo nie dość, że kasę zdzierała za prywatne wizyty po pół stówy od każdej, to jeszcze w żaden sposób mu nie pomogła. Kiedy trafił do szpitala i zapytano go tam, jakie leki bierze, okazało się, że faszeruje go nie tym co trzeba. Po prostu zaskoczyło lekarza, że na liście leków, które codziennie zażywa jest coś, czego brać nie powinien i co w żaden sposób nie wpływa na jego przypadłość, co mu nie pomoże, czym wgl leczy się zupełnie co innego.
Zmienił lekarza, nowy lekarz zmienił mu leki, poprawa w ciągu kilku pierwszych tygodni i to bardzo widoczna smile

98

Odp: Problem ze wzwodem

O zobacz jacy to lekarze.
Czasem sprawdza się -lekarzu lecz się sam tzn. sam bądź sobie lekarzem.

99

Odp: Problem ze wzwodem

Lekarz lekarzowi nie równy tongue. Ja tam zawszę wolę poczytać o czymś zanim pode do lekarza smile O swoich problemach z potencją rozmawiałem z psychologiem i w sumie wyszło mi to na dobre smile

100

Odp: Problem ze wzwodem

Mój facet miał kilka razy problemy ze wzwodem gdy brał jakieś odzywki na siłownię hmm
Na szczęście problem minął gdy odstawił te leki. Szukałam jednak leków na potencję w sieci. Podobno te tabletki sa bardzo skuteczne i jeśli twój facet nadal ma problemy to możesz z nim o nich pogadać. Zaszkodzić nie zaszkodzą a mogą pomóc.