1

Temat: Imię dla dziecka

jakie imiona wybieracie dla swoich dzieci?

2

Odp: Imię dla dziecka

Mnie się podoba bardzo Cyprian, a dla dziewczynki Malwina..

3

Odp: Imię dla dziecka

Czyli raczej takie mniej popularne

4

Odp: Imię dla dziecka

Gabriela i Kamil

5

Odp: Imię dla dziecka

moje typy: Ewa, Robert, Malwina, Hubert

6

Odp: Imię dla dziecka

Oczywiście Ksymena, Ksawery smile

7

Odp: Imię dla dziecka

Zuzanna, Grzegorz

8

Odp: Imię dla dziecka

Mój synek ma na imię Kamil, ale tak teraz sobie przeglądam i dzisiaj wybrałabym Iwo smile. Co sądzicie?

9

Odp: Imię dla dziecka

Zosia, Antonina, a synek Jan, Stefan, Stanisław

10

Odp: Imię dla dziecka

Wybór imienia to była jedna z trudniejszych rzeczy bo chciałam żeby podobało się nam obojgu, pasowało do małego szkarba i dorosłego człowieka, komponowało się z nazwiskiem, nie było z pierwszej piątki nadawanych imion,ale tez nie było zbyt wyszukane. Stanęło na Marcelu i nie żałuję.

Ostatnio edytowany przez krystynka1814 (2015-05-30 19:05:19)

11

Odp: Imię dla dziecka

Dla chłopca Andrzejek, Marcelek lub Antoś, dla dziewczynki Lena, Antosia albo Zuzia. To są bardzo ładne imiona, nie udziwionione i mój szkrab nie powinien mieć żadnych problemów ani kompleksów.

12

Odp: Imię dla dziecka

Mi się podoba Lilka

13

Odp: Imię dla dziecka

nie zawsze sie podobalo Fabian i Oliwia smile

14

Odp: Imię dla dziecka

a ja nie mam pojęcia, na pewno nie Anna ani Katarzyna

Dla chłopca jakoś łatwiej przychodzą mi pomysły do głowy - Daniel, Tobiasz, Antoś czy Leon :-) A dla dziewczynki - nie wiem. Roża i Jagoda są chyba ładne. Szukałam inspiracji kierując się znaczeniem imion , ale jakoś to chyba ślepa uliczka (dla mnie). W sumie najlepiej chyba poczekać aż się urodzi i wtedy zdecydować, które imie będzie pasowało. big_smile

15

Odp: Imię dla dziecka

U nas były dwie opcje - Mela albo Jaś.
Do brzuszka mówiliśmy Fasolka - no i został Jaś fasolka.
Nigdy nie mieliśmy problemu z imieniem, z tym ,że zastanawialiśmy się nad wersją Melania albo Amelia. Oba te imiona są po moich dziadkach więc mam do nich sentyment

16

Odp: Imię dla dziecka

Syn ma Kacper, natomiast imię dla dziewczynki (bo mam nadzieję, że kolejna będzie córa), mam już wybrane - Anastazja.

17

Odp: Imię dla dziecka

Ania, Asia,Iza, Krzysiek, Karo, Michał, dużo jest ładnych imion.
Moja znajoma nazwała synka Noe-Biblijne imię.

18

Odp: Imię dla dziecka

U mnie będzie Olga albo Aleksandra:)

19

Odp: Imię dla dziecka

Ja wybrałam takie dla swoich córeczek by były : ładne , zawsze na czasie i żeby pasowały do nazwiska wink U mnie jest Wiktoria i Emilia wink

20

Odp: Imię dla dziecka

A ja lubię imiona Jan i Lena. Jak nie macie pomysłu na imię to zobaczcie listę najładniejszych . Według mnie to trafne zestawienie popularnych imion dla chłopców.

21

Odp: Imię dla dziecka

Kamil i w drodze jest Amelia smile

22

Odp: Imię dla dziecka

Ja bym wybrała Natalia, Antoni

23

Odp: Imię dla dziecka

Leon, Marlena