451

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kilka razy doradziłam sobie "czyimś głosem" i pomogło. Mając trudności ze znalezieniem rozwiązania, pomyślałam o tym, co doradziłby mi KTOŚ, konkretny ktoś. I podziałało.

452

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Obiektywne  spojrzenie na sytuację czy człowieka, bardzo pomaga, chociaż czasem boleśnie go odidealizuje, ale lepsze to niż później cierpieć przez swoją naiwność..

453

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką.
Jesteśmy na portalu randkowym-ona i ja.
Okazało się,że facet, który się ze mną umawia, umawia się też z ją.
Nawet pisze takie same sms-y, ma pewnie cały w telefonie czas i kopiuje.
Ona to cwaniara i pewnie wyprowadzi go w pole, po tym co się dopowiedziała ode mnie.
On pojedzie gdzieś w nieznane na spotkanie,może i daleko, ale jej tam nie będzie tongue

454

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Żeby kara była bardziej dotkliwa, to niech jeszcze zarezerwuje i opłaci jakiś pobyt dla dwojga, a potem niech szuka szybko innej chętnej, może Ty się  załapiesz:)

455

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Oooo! super! big_smile
Powiem to jej, niech ten lovelas portalowy ma nauczkę tongue

456

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To mi przypomina sytuację z Badoo (jak dobrze, że się tego pozbyłam). Wpadły do mnie dziewczyny i pokazywały z kim sobie piszą itd., ja opowiedziałam o gościu, którego poznałam. W pewnym momencie śmignęło jego zdjęcie i mówię "O dziewczyny, to jest właśnie ten, o którym wam opowiadałam". Jedna siadła, zbladła i oznajmiła, że to jej chłopak.

Był jeszcze inny koleś - z jedną z nich chciał się spotykać, a potem zaczął to samo pisać do drugiej. Nie wiedział, że się znają.

I jeszcze jeden, który zagadywał do nas wszystkich.

Po prostu takie Badoo czy Twoo to miejsca, w których się nie szuka, tylko grzebie w setkach ofert i próbuje wszystkiego naraz, a potem przesiewa przez sito, bo może z którejś znajomości coś więcej wyjdzie. Bez sensu.

457

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Czyli  jesteśmy takimi kołami zapasowymi big_smile

458

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Seryjny uwodziciel, oto nastał nam nowy typ "przestępcy" ... big_smile
Szkoda, że wszystkie mu nie odpisałyście, że tak i że o tej samej porze chcecie się z nim widzieć... Ciekawe jak by się tłumaczył, że nie może przyjść:)

459

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Jakby takiemu zrobić nalot jak w "Och, Karol" to by się tylko ucieszył smile

Może nie zawsze koła zapasowe, ale jeśli ktoś zakłada konto na tak popularnym portalu, to naprawdę ma w czym przebierać i za dużo czasu zajęłoby, gdyby sprawdzał każdą po kolei. Tam trzeba masowo smile
Zagaduje więc do 20 dziewczyn, których zdjęcia mu się spodobały, z nich może 12 odpisze tylko "cześć", a 8 po obczajeniu jego zdjęcia będzie miało ochotę pogadać, 6 rozmów będzie się kleiło, z czego 4 zgodzą się na spotkanie, 2 się na nim stawią, jedna okaże się taką, która chętnie pójdzie do łóżka - cel osiągnięty.

460

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

O tym samym pomyślałam, umówić się w odstępach półgodzinnych i przyjść wszystkie naraz - niby to za wcześnie:) Oj, chyba by strzępy z niego zostały smile

461

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dobra strategia na takich... albo gdzieś "wywieźć"
że czekam, tęsknię, zapłaciłam za hotel, wczasy, zrelaksujemy się.
Niech by jechał 500 km.

462

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Do mnie chce ktoś pokonać 600. Może myśli, że taniej go wyniesie bilet w obie strony niż wizyta w... ekhem... "lokalu". Wziąwszy pod uwagę, że chciałby ze mną spędzić aż dwa dni to rzeczywiście. Dobrze, że zapytał o moje plany wakacyjne, dzięki czemu dowiedział się, że mam nadzieję być poza miastem przez caaaały miesiąc. Przecież nie skłamałam... mam smile
Jakie pytanie, taka odpowiedź big_smile

463

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

No masz rację, planować można, a w praktyce-się zobaczy big_smile
A to dopiero odważny rycerz 600 km pokona białym rumakiem
i po 2 dniach następne 600 tongue

464

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Większość z nich to nic nie warte dupki. :] Zapewne jest kilku wartościowych, jednak gdzieś zaginęli w akcji, a opinię psują im te wyżej wymienione dupki.

Czas zająć się sobą, tak w pełni, w pełni smile

465

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A ja miałam np. pierwsze zdanie na powitanie.
"Lubisz sex?"

466

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mi się zdarzył taki bezpośredni:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10527819_714056518641856_3336286225907885317_n.jpg?oh=d0bdfbbeb9aab3d55d4da05ffe5fd8e6&oe=562C09B4[/img]

467

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Ludzie chcą dziś sexu i igrzysk -pewnie odkąd chleb okazał się zbyt tuczący wink

468

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Sex też jest ważny, ale używany jako sport, to niezbyt...

469

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mężczyźni w 90% mają swoje sprawdzone miejsca do szukania kobiet do określonych celów, uważają, że w internecie czy na disco można poznać kogoś  zainteresowanego przelotną znajomością, a żon szukają w kościołach, na weselach rodzinnych i w miejscu pracy:)

470

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A co w sytuacji, gdy ktoś nie ma  głosu, żeby śpiewać w chórze kościelnym? wink

471

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie musi śpiewać, wystarczy,że chodzi do kościoła.
Ale czy w kościele szuka się kobiet do poznania?
Nie jestem przekonana.

472

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Chyba dawno nie byłaś w kościele.. Teraz to taka rewia mody i wszyscy tylko zerkają, jak kto jest ubrany i oczywiście kto jest do wzięcia... Jeszcze chyba pokutuje ten stereotyp, że jak ktoś chodzi do kościoła to jest z tych bardziej porządnych... smile

473

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wiem,że tak jest Virrana smile
Ludzie idą do kościoła, a po... zapominają o tym wink
Faceci na portalu chcą pokazać się z jak najlepszej strony bo są niepewni siebie,
i nie jeden kłamie co do lat, czy wykonywanego zawodu.
Zresztą kobiety często też nie piszą prawdy.

474

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Każdy chce się czuć lepszy niż jest, a inni padają tego ofiarą...

475

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Przesłanie dla facetów tongue

[img]//www.xdpedia.com/upload/images/zaliczyc_bzyknac_posunac_2014-08-12_21-38-19_middle.jpg[/img]