2,701

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mi już ktoś zdążył zepsuć... kłamliwi ludzie.

2,702

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja mam dzisiaj bardzo dobry dzień. Jadę za tydzień do mojej siostry do Niemiec. Już prawie wszystko gotowe, ale muszę zarezerwować sobie bilet na [url=http://twojeprzewozy.pl/]przewóz osób do niemiec[/url]

2,703

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Spakuj mnie do walizki i zabierz ze sobą sad

2,704

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Humor i nastrój mi dzisiaj dopisuję - jest piątek smile Z moim chłopakiem mamy wszystko ustalone, że jedziemy na taki krótki weekend 'przedmajówkowy' do miasta Szklarska Poręba. Chcemy poczuć świeże powietrze i pospacerować sobie dla ruchu i kondycji swojego.

2,705

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jaki, jaki... nijaki hmm

2,706

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja od kilku dni mam bardzo dobry nastrój. Uśmiecham się na lewo i prawo. Słoneczko świeci. Nawet mnie nie zdołowała przegrana Komorowskiego w pierwszej turze wyborów.

2,707

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mnie też nie, ale przypuszczam, że z innych powodów big_smile

2,708

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Piątkowy, bardzo optymistyczny, bo już jutro Noc Muzeów - wybieracie się?

2,709

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie wybieram się na to bo mam co innego w planach, wycieczkę rowerową razem z moich chłopakiem smile Dzisiaj mam humor bardzo dobry, weekend wolny i nie pracuję w niego. W końcu od dawien dawna moja kierowniczka dała mi odpocząć. Bardzo mi się to przyda naładowanie baterii.

2,710

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jak to zwykle przy piątku, humor dopisuje. Zaraz lecę na basen, trochę popływam, odstresuję się. Jutro ma być słoneczna, piękna pogoda, na wieczór mamy zaplanowane ognisko z pieczeniem kiełbasek, a może i ziemniaków. Takie z ogniska są przepyszne, mniam.

2,711

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O jaaa... ziemniaczki z ogniska "chodzą za mną" już od paru tygodni.
Noc Muzeów mnie w tym roku ominęła, bo 15-go wylądowałam na antybiotyku. Na szczęście szybko zaczyna działać.
Humor jak humor - głowa stara się nie poddawać dziś fizycznym niedomaganiom smile

2,712

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj mam senny nastrój , po zarwanej nocy wczoraj, impreza się nam przeciągnęła do 2.00 smile

2,713

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja dzisiaj też mam dużą senność po zarwanej nocy. Niestety synek jakiegoś choróbska się w przedszkolu nabawił. Zaraz chyba jakąś kawusię muszę łyknąć to może nie trochę na nogi postawi. Byle do wieczora.

2,714

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mnie kawa już nie stawia na nogi..Mi już nawet nie pomagają energetyki. Ja mam dzisiaj humor w miarę taki okej. Bo po ostatnich wynikach wyborów naprawdę jestem bardzo zadowolona. Liczę znowu na to, że się powtórzy ten wynik co był w tych 1 wyborach. Zobaczymy jak to będzie.

2,715

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ja się dziś czuję bardzo spokojna pomimo wczorajszych nocnych rozmyślań. Nie wiem, może ten szum deszczu za oknem wpływa kojąco albo gorąca kawa, która postawiła mnie na nogi. Myślami jestem daleko, chciałoby się na urlop a niestety kisze się w pracy

2,716

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj przez cały dzień było strasznie sennie. Oby jutro było lepiej bo czeka mnie dość intensywny dzień.

2,717

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj mam humor taki w miarę. Mam do pracy na 2 zmianę ale musiałam wstać wcześnie bo idę do miasta pozałatwiać kilka spraw smile Myślę, że ta pogoda się poprawi i będzie znowu nam świeciło piękne słoneczko. smile Nie chcę przemoknąć dzisiaj na deszczu jak będę na mieście wink

2,718

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie bój się deszczu. Po tym się wysycha wink

Ostatni dzień na antybiotyku, jupikajej!
I bardzo dobre książki do czytania, och!
I super powietrze podeszczowe za oknem, yes...yes...yes!

2,719

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zgodzę się powietrze jest ekstra świeże nie ma duchoty co najbardziej motywuje do pracy! Niestety dzisiaj do pracy na drugą zmianę no ale co zrobić pracować trzeba. Ogólnie humor mi dopisuje chce mi się wszystkiego zobaczymy jak długo. Trzymajcie się cieplutko!!

2,720

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Greyuszka smile opisałaś właśnie jeden z najfajniejszych stanów - "chce mi się wszystkiego" smile To jest suuuuper!
U mnie pogoda świruje, trochę deszczowo i zimno, ale na szczęście moje nastroje są niezależne od pogody smile

2,721

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niepokojący...

2,722

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dopiero niedawno wróciliśmy do domu z grilla. Nastrój jest bardzo dobry. Trochę zmęczenie daje o sobie znać, ale zaraz do łóżeczka i luz. Pogoda dzisiaj dopisała, choć przelotny deszcz też był. Na szczęście nie długo padało, więc nie musieliśmy przerywać biesiady. Jutro odpoczynek.

2,723

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niepokojąco wygląda ten wpis Rizzoli33.
Trateg - pełen relaks?

U mnie ciulasto dzisiaj tongue

2,724

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie też nie najlepiej - trzeba było po długim weekendzie i odpoczynku zebrać się do pracy sad



[color=#aaaaaa]______________________[/color]
[url=http://oblicz-bmi.pl]oblicz bmi[/url] :: [url=http://www.religijne.axt.pl]pieśni kościelne[/url]  :: [url=http://www.lottoliczby.pl/pensja]Ekstra Pensja wyniki[/url]

Ostatnio edytowany przez KKasia (2015-07-28 18:38:31)

2,725

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dziś było miło, ale się zmieniło... wrrr...
No nic, dzień jeszcze da się uratować, wystarczy nieco optymizmu smile
A że ktoś mi dziś właśnie optymizmu życzył, to czuję przypływ mocy smile