1

Temat: Oczyszczanie twarzy

Szukam fajnego salonu kosmetycznego na oczyszczanie twarzy w Krakowie, w centrum, znalazłam póki co z cen ą między 150-170, czy to dużo według was czy normalka? A może macie jakieś miejsca do polecenia dla mnie?

2

Odp: Oczyszczanie twarzy

Wg mnie to przegięcie, do 50 zł mogę zapłacić, ale nie jak za zabieg pielęgnacyjny...

3

Odp: Oczyszczanie twarzy

Fajnie też działa mikrodermabrazja na skórę. Pozwala zlikwidować rozszerzone pory oraz zmniejsza łojotok skóry. Wiem, że wiele kobiet wykonuje takie zabiegi…. Jeśli masz problemy ze skórą może warto się skonsultować.

4

Odp: Oczyszczanie twarzy

@evitka
Nawet nie chcę wiedzieć, w jakich warunkach i z jakimi efektami byłby taki zabieg za 50 zł...

@DIDI8d
Według mnie to jest jak najbardziej uczciwa cena, zwłaszcza biorąc pod uwagę długość zabiegu. W ogóle przejrzałam z grubsza cennik i opisy zabiegów w podlinkowanym przez Ciebie salonie i muszę przyznać, że fajnie i korzystnie to wygląda. Gdyby w Wawie były takie ceny...

5

Odp: Oczyszczanie twarzy

Osobiście uważam, że warto korzystać z takich usług.

6

Odp: Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie można robić w domu smile Zobacz jak Nie trzeba wydawać kasy na drogie gabinety.

7

Odp: Oczyszczanie twarzy

Ja zawsze robię sama peelingi w domu

8

Odp: Oczyszczanie twarzy

Fajnie też działa mikrodermabrazja na skórę. Pozwala zlikwidować rozszerzone pory oraz zmniejsza łojotok skóry.

Kochana, na rozszerzone pory sugerowałabym Ci użycie tego toniku  W artykule wszystko jest dokładnie opisane. Produkt odblokowuje pory, działa ściągająco i doskonale reguluje wydzielanie sebum. Będziesz miała twarz gładziutką jak nastolatka smile

9

Odp: Oczyszczanie twarzy

Moim zdaniem jeżeli chcemy naprawdę dobrze oczyścić twarzy, a przy tym dokuczają nam np. zmiany potrądzikowe, na pewno warto zdecydować się na taką opcję jak peeling chemiczny - mamy do wyboru wiele zabiegów tego rodzaju, przy czym na pewno wyspecjalizowany personel, pomoże nam dobrać odpowiednią opcję w razie problemów skórnych. Poza tym zawsze możemy tam liczyć  na świetną, miłą obsługę.

10

Odp: Oczyszczanie twarzy

Skutecznie można oczyszczać twarz w domowych warunkach. Trzeba mieć tylko odpowiednie urządzenia. Widziałam np. szczoteczki do oczyszczania twarzy, sauny do twarzy czy ultradźwiękowe urządzenia do oczyszczania. Jak patrzę na cenę jednorazowego zabiegu, którą podałaś, to zdecydowanie bardziej opłaca się inwestycja w jedno z tych urządzeń.

11

Odp: Oczyszczanie twarzy

Najlepiej znaleźć dobry salon i porównać ceny na i rezerwować dogodny termin i to online. Ta aplikacja, dostępna tez na smartfony czy inne przenośne urządzenia to super sprawa dla zabieganych. Mozna dodatkowo poczytać opinie o salonach czy samych zabiegach.

12

Odp: Oczyszczanie twarzy

polecam raz na jakis czas robil maseczke na bazie miodu naprawde dziala

13

Odp: Oczyszczanie twarzy

Ja używam maseczek z dodatkiem węgla, super się sprawdzają do cery mieszanej.

14

Odp: Oczyszczanie twarzy

Na oczyszczanie twarzy, nawilżenie i pozbycie się zmarszczek serdecznie polecam masaż twarzy i maseczki.

15

Odp: Oczyszczanie twarzy

Ale jakieś konkretne maseczki oczyszczające?

16

Odp: Oczyszczanie twarzy

a słyszałaś o geneo balance? ja z pomocą tego zabiegu oczyszam pory i wygładzam skórę. serię zabiegu zawsze robię w klinice.

17

Odp: Oczyszczanie twarzy

wiecie ja korzystam na przykład z naturalnych olejków eterycznych, super sprawa i do tego wysoka jakośc

18

Odp: Oczyszczanie twarzy

ja bym postawiła bardziej na kwasy

19

Odp: Oczyszczanie twarzy

u mnie dużym problemem były rozszerzone pory, ale zdecydowałam się na laserowy zabieg, który miał je zmniejszyć. na całe szczęście się udało i jestem zadowolona z osiagniętych efektów.

20

Odp: Oczyszczanie twarzy

Niezwykle ważna jest właściwa tonizacja, demakijaż, peeling i nawilżenie. Mimo tych działań miałam strasznie rozszerzone pory. W końcu zdecydowałam się na ich laserowe zamknięcie.  Teraz moja skóra jest gładka, jędrna, bez przebarwień i wyprysków.

21

Odp: Oczyszczanie twarzy

Właściwie kremy to jest dodatek do higieny, bo bez niej skóra nie ma szans wyglądać zdrowo

22

Odp: Oczyszczanie twarzy

Tu trzeba uważać, ja od kremów mam kaszaki.