401

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Nie wiem jak to jest, ale jak poznaję w necie całkiem fajnego mężczyznę, który dajmy na to, chce się spotykać, to cały czar i tak szybko pryska, bo okazuje się że nie ma on zupełnie nic  ciekawego do powiedzenia. I żeby nie było: "pewnie blondynka, jakaś mini to o czym z taką gadać". Nic z tych rzeczy tongue
No niby mam znajomych z którymi mogę o wszystkim i o niczym gadać godzinami, ale z tą jedną konkretną osobą fajnie by było mieć wspólne tematy do rozmów. A tu kurcze nic. Rozmowy coś na poziomie większości kobiet o nowym kolorze lakieru do paznokci. Ręce opadają.

No więc tak chciałam sobie trochę ponarzekać wink

402

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Narzekaj do woli smile Dawno nie poznałam faceta, z którym miałabym o czym porozmawiać. Ostatni raz jakieś półtora roku temu. Wszyscy poznani od tamtej pory mają chyba jakiś problem i zastanawiam się, czy wśród swoich znajomych też tacy są. Cóż... tym bardziej cenię sobie te znajomości, które pozwalają mi na swobodne rozmowy na różne tematy.

403

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Rozgadani i uśmiechnięci raczej nie mają problemu z poznaniem kogoś poza internetem.. nie oszukujmy się, w sieci o lwa salonowego trudno...

404

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To akurat prawda i trzeba się z tym liczyć.

405

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Virrana]Rozgadani i uśmiechnięci raczej nie mają problemu z poznaniem kogoś poza internetem.. nie oszukujmy się, w sieci o lwa salonowego trudno...[/quote]

Nie, czasem ktoś  taki się zdarza, bo jak w realu nikogo ciekawego nie poznaje to chce zarzucić sieć dalej:) Ale raczej do przygodnych znajomości, niczego poważnego...

406

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Bo na necie jak już facet jest to pewnie stary kawaler albo jakiś taki desperat mocny, który już nie wie co ze swoim życiem ma zrobić i zapewne tylko on szuka jakby to powiedzieć tylko przygód i zabawy dalej mu w głowie..Wielu z nich na pewno mieszkają jeszcze z mamą.

407

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I nie tylko na portalach randkowych można takich spotkać. Ogólnie w grach poznałam naprawdę fajnych ludzi, ale zdarzają się też zboki. Najgorsze, że kilka razy naszła mnie ochota na flirt z obcymi... i nie każdy potraktował to jak jednorazowy incydent. W grze nie ma opcji "niewidoczny", można jedynie skłamać, że się jest afk, a kłamać nie chcę. Niezręcznie mi napisać wprost "nudzisz mnie" albo "nie chce mi się z Tobą  pisać". Chętnie bym z niektórymi pogadała na inne tematy, ale najwidoczniej nie potrafią... (oczywiście mam na myśli flirciarzy z gier, a nie moich znajomych).

408

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Flirt sam w sobie nie jest zły, przecież zawsze możesz się wylogować jak zrobi się nudno wink

409

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

A jak chcę sobie pograć?

410

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To nie rozglądaj się na boki, tylko graj sama ze sobą wink

411

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Te gry są jak portale społecznościowe. Trudno jest unikać w nich ludzi.
W The Settlers Online ci, którzy się tam poznali i wzięli ślub, dostają obrazek i lądują na głównej stronie tongue Huh... kiedyś ta gra przyciągała tłumy, a ile romansów tam kwitło. Teraz opustoszała, ludzie poodchodzili, bo mieli dość polityki Blue Byte. Ja sama też niedawno zrezygnowałam.

412

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Kiedyś w Tv był taki program typu big brother, gdzie też dwoje uczestników się pobrało... Ale za długo to oni razem nie byli, więc tym z gier też nie wróżę 100 lat szczęścia, chyba że każde będzie grać w swoim pokoju aż do śmierci i nie będą sobie wchodzić w drogę:)

413

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Wydaje mi się, że nie ma reguły. Można trafić i kogoś fajnego w necie, ale trzeba sobie zdać sprawę, że tak jak normalnie nie jest łatwo spotkać kogoś ciekawego to i w necie będzie to mały procent ciekawych ludzi. Większość to tak jak w realu - nie reprezentuje poziomu orła delikatnie mówiąc.

414

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Dla mnie nie ma większej różnicy czy pozna się kogoś w parku, na imprezie, w sieci, w szkole, w pracy itd.
Jeśli na imprezie, to z dużym prawdopodobieństwem byłaby to impreza, jaka mi odpowiada, bo na inną bym nie poszła lub z niej wyszła.
Jeśli będzie to miejsce w sieci, to z całą pewnością takie, które wiąże się z moimi zainteresowaniami (forum tematyczne, gra, portal społecznościowy, którego klimat mi pasuje), więc tylko + za wspólne zainteresowania, podobnie w przypadku zajęć dodatkowych, jeśli np. dwie osoby poznają się na treningu karate albo kółku teatralnym.
Poznanie się w szkole czy w pracy wcale nie oznacza, że będzie to osoba, która ma choćby jedno podobne zainteresowanie czy lubi się w podobnym towarzystwie obracać, co nie znaczy, że znajomość będzie mniej interesująca oczywiście.
Ja osobiście nie miałabym nic przeciwko poznawaniu kogoś w grze, w księgarni albo w ogrodzie botanicznym smile i w kilku innych fajnych miejscach.

415

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Racja! Znajoma mojej mamy poznała kogoś fajnego na.... niezbyt fajnym co prawda cmentarzu i nie był to duch, bo do dziś są razem wink

416

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Że co?! Że gdzie?! O rety... cmentarz jest mniej niż 5 minut drogi stąd. Jak by nie patrzeć mój brat stryjeczny ma zakład pogrzebowy. Może bym zaszła na herbatkę i poznała jakiegoś grabarza?

Jeju, jak miałam 16 lat to ze swoją sympatią chodziliśmy na cmentarze, ale one miały niesamowity klimat, wiecie... XVI-wieczny kirkut, bomba, oddech historii, trochę grozy jak w romantyzmie. W tej chwili pobierają tam opłaty za wejście, ale wtedy można było się tam plątać. Był jeszcze rzymskokatolicki cmentarz, nie wiem z którego roku, ale w tej miejscowości był (w sumie to jest) piękny późnogotycki kościół z pierwszej połowy XVI wieku, a gdzieś przecież musieli chować zmarłych, więc sądzę, że cmentarz może być bardzo stary.

Takie miejsca były dla mnie pociągające ze względu na stare grobowce, omszałe, rozpadające się, chłód kamienia, dreszczyk grozy, powiew minionych lat, takie nostalgiczne i czasami przerażające zapomnieniem.
Uwielbiam takie klimaty - ruiny, zamki, twierdze, stare budynki, świadectwa dawnej potęgi i wydarzeń, o których dowiadujemy się na lekcjach historii.

417

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Parę lat temu na pewnym forum natknęłam się na temat - quiz o moim ulubionym zespole. Ostatnie pytanie wydało mi się błędne (pytanie było o gitarę, a ja wiedziałam, że chodzi o dwie gitary). Normalnie nie biorę udziału w tego typu zabawach, ale nie mogłam się powstrzymać przed wytknięciem temu komuś błędu. I tak te błędy mu wytykam do dziś, bo od ponad roku mieszkamy razem. Zdążyliśmy też już wspólnie zaliczyć koncert owego zespołu smile

418

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Hahah big_smile I super smile

419

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

[quote=Kalinka01]Racja! Znajoma mojej mamy poznała kogoś fajnego na.... niezbyt fajnym co prawda cmentarzu i nie był to duch, bo do dziś są razem wink[/quote]

Pewnie on wdowiec, a ona wdowa:) Też znam takie pary:)

420

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Mam wrażenie, że feminizm obrócił się przeciwko nam. Zanim się obejrzałam okazało się, że faceci dzisiaj nie są zdolni do podejmowania żadnych decyzji i brania odpowiedzialności. Zostali zupełnie pozbawieni poczucia działania. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i nie liczyć już chyba na znalezienie prawdziwego partnera, który będzie na dobre i złe. Faceci, ogarnijcie się!!!

421

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Najpierw trzeba wiedzieć, kogo się szuka, żeby go znaleźć czy to na portalu, czy w realu smile
Poczucie humoru i umiejętność prawienia komplementów, dobry wygląd i inteligentne "gadki" okraszone nie mniej inteligentnym dowcipem to są cechy, których kobieta szuka u kochanka. Mąż ma być wierny!!!!, uczciwy!!!, mieć chęć do pracy!!! i wiedzieć co jest w życiu najważniejsze (zgoda w rodzinie i zdrowie). Moja koleżanka ma takiego nieodpowiedzialnego lowelasa za męża. Wesoły, kontaktowy, z humorem,  wygadany itp, itd... Umie tylko robić długi. Pracowała na niego bo taki był słodki, pożyczała od rodziców pieniądze na długi. Jej mama też uważała, że jest słodki i taki wspaniały. Niestety okazało się, że Anka utrzymuje nie tylko dom, dziecko, jego ale także jeszcze jego "znajome". Podobno tłumaczył jej, że  one się nie liczą tylko ona (bo one mu kasy nie dają, to pewnie dlatego!), ale już złożyła pozew o rozwód.

422

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

I bardzo dobrze, niech się dziewczyna uwolni od pasożyta.

[quote=Mandy]Mam wrażenie, że feminizm obrócił się przeciwko nam. Zanim się obejrzałam okazało się, że faceci dzisiaj nie są zdolni do podejmowania żadnych decyzji i brania odpowiedzialności. Zostali zupełnie pozbawieni poczucia działania. [/quote]

Bo feminizm sprawia, że wychodzimy poza rolę matki i przestajemy umniejszać inne zajmowane przez nas pozycje. Feminizm sprawia, że chcemy być matkami dla swoich dzieci, nie dla swoich mężczyzn.

423

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

To prawda, wielu mężczyzn hoduje w sobie tego 10-letniego chłopca, bo tak im jest wygodnie, bo ktoś za nich ogarnie  poważne sprawy, wymagające wysiłku i dorosłego podejścia do życia. Znam też innego faceta ok. 50-tki, z sąsiedztwa, ma żonę, 2 dzieci i od jakiś 5 lat nie pracuje, chociaż jest dość wykształcony, z tego co wiem skończył jakieś studia humanistyczne... I wiecie czym on się zajmuje cale dnie? Poza tym, że odprowadzi i przyprowadzi córkę z przedszkola, to siedzi w necie albo jeździ rowerem, w który pakuje wszystkie pieniądze, jakie udaje mu się zdobyć (głównie sprzedaje płyty i książki, które kupował jak jeszcze pracował). Jego teściowa nie zostawia na nim suchej nitki i rozpowiada o nim takie rzeczy na osiedlu, bo on w ogóle nie przejmuje się tym, czy będzie z czego zapłacić rachunki, a pracuje tylko żona (jest sekretarką, więc zarabia nie tak dużo, żeby 4 osoby utrzymywać)

424

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Pewnie nie tak do końca jest beztroski, ale widać, że pracę zastąpił swoim hobby...

425

Odp: Dziwni faceci na portalach randkowych

Współczuję tej żonie. Tacy ludzie potrafią wysyać z innych chęć do życia.