51

Odp: Samoopalacze

Polecam mleczko samoopalające Sun Ozon. Używam go bardzo długo jestem zadowolona.

52

Odp: Samoopalacze

Teraz kombinuję z Ava-Mustela, balsam orzechowy koloryzujący. Zobaczymy.

53

Odp: Samoopalacze

[quote=justyna]zgodzę się co do tego że nie istnieje 100% ochrona, ale z resztą się nei zgodzę o czym przekonałam się naocznie (a raczej naskórnie) wink
istnieje kolosalna różnica - ostatnio smarowałam się cała 15 a twarz i blizny po operacji smaruję sobie 30, jak skończyłam smarować się 30 zostało mi na palcach trochę kremu, więc niewiele myśląc maznęłam się po szyi - wracamy wieczorem, ja zdejmuję bluzkę a mój luby robi TAKIE oczy - co się okazało, tam gdzie byłam posmarowana 15 byłam ładnie opalona, a tam gdzie maznęłam się 30 miałam białe ślady po palcach big_smile oczywiście już zeszło, bo to pierwsza opalenizna, ale efekt był piorunujący i ... bardzo widoczny![/quote]

No pewnie, że różnica jest:)

54

Odp: Samoopalacze

Polecam wypróbowanie tych 2 kosmetyków a szczególnie musu. Wg mnie naprawde są one warte uwagi smile
A sama nie zamienilabym ich na nic innego smile
Samoopalający mus nawilżający firmy LIRENE i SEPHORA Sun Huile Divine (olejek brązujący)

55

Odp: Samoopalacze

Aktywny krem samoopalający - świetny kosmetyk, jedyny z samoopalaczy jakie testowałam, który daje faktycznie pozytywne efekty. Większość kosmetyków nie daje równej opalenizny - tutaj ona jest, a przede wszystkim efekt jest widoczny naprawdę szybko. Testowaliście?

56

Odp: Samoopalacze

Sezon na goliznę rozpoczęty tongue
Kupiłam sobie rękawiczki bezlateksowe do wsmarowywania samoopalacza w ciało, bo ciężko było domyć zakamarki, zwłaszcza pod paznokciami, żeby nie zrobiły się przebarwienia. Teraz zakładam rękawiczki i kosmetyk rozsmarowuje się przez nie idealnie i nie brudzi łapek smile

57

Odp: Samoopalacze

Jak się zaczął to się zaczął, trzeba stosować jak polecasz smile tylko dokładnie jakiej to marki są te twoje produkty ? Po obrazku niestety mało mogę wywnioskować i po prostu mało co z tego widzę..Dlatego bardzo bym prosiła o podanie pełnej nazwy w celach użytkowych.

58

Odp: Samoopalacze

Ja kupiłam firmy Stella nielateksowe.
To takie zwykłe rękawiczki do prac domowych, farbowania włosów, korzysta się z nich też w gabinetach lekarskich. W każdym markecie będzie ich mnóstwo do wyboru, różne rodzaje i różnych firm, pudrowane i bez pudru, lateksowe i bez lateksu, grube i cieniutkie, nawilżane itd. Pakowane są głównie chyba po 50 sztuk, jeśli się nie mylę, ale uważam, że to zbędny wydatek, bo ja na przykład zamierzam potraktować je jako wielokrotnego użytku.
Te Stella, które kupiłam, jeśli zdejmuje się je delikatnie, bez problemu da się przechowywać i zakładać ponownie. Jak dla mnie są wygodne.

59

Odp: Samoopalacze

Stella dobra firma też bardzo chętnie kupuję od tego producenta różnego rodzaju rzeczy. Podobają mi się i to bardzo mocno. Kiedyś kupowałam z innej firmy ale zrezygnowałam kompletnie. Stella zapewnia dobrą jakość, jak nie wiesz co kupować - kupuj ze stelli wink

60

Odp: Samoopalacze

Ja taką rękawica aplikuję

61

Odp: Samoopalacze

oo też mam taką rękawicę. do tego mgiełkę też od st.moriz i to mój ulubiony samoopalacz. ma idealny odcień jak dla mnie, a rękawica na prawdę porządnie zrobiona i fajnie leży na dłoni:)

62

Odp: Samoopalacze

Hi hiii ona nie ma na ręce dobrze wyglądać tylko dobrze rozsmarowywać, a to super spełnia, jeszcze jedna rzecz, to to, że daje się dobrze utrzymywać w czystości, po praniu samoczynnie na leżąco musi wyschnąć i jest jak nowa.

63

Odp: Samoopalacze

Ale ona nie ma paluszków tongue

64

Odp: Samoopalacze

chodziło mi że nie spada przy używaniu:) właśnie się bałam, że kilka razy użyję i będzie do wywalenia, ale czytałam już, że łatwo się myje.

65

Odp: Samoopalacze

Ale jeśli ona nie ma palców, to czy jest dokładna? Jakoś lepiej się czuję wiedząc, że mogę operować dłonią w pełni. O to mi chodziło, nie o to jak wygląda na dłoni. Bo na przykład przy smarowaniu stopy potrzeba jest większa precyzja.

66

Odp: Samoopalacze

no ja nie miałam z tym problemu, jest na tyle poręczna, że wślizgnęła się we wszystkie zakamarki i nie miałam efektu brudnych stóp:) kilka razy przejechałam pomiędzy i styknie:)

67

Odp: Samoopalacze

Potwierdzam, jest bardzo dokładna! Ja nakładam nią samoopalacz nawet na buzię i szyję.

Ostatnio edytowany przez a_grestowa (2015-06-30 22:29:18)

68

Odp: Samoopalacze

Używam kremu brązującego marki Dermedic, to jedyny, który mi pasuje, nie śmierdzi i dobrze się rozprowadza.

69

Odp: Samoopalacze

Ja w zeszłym roku kupiłam jakiś drogi zagraniczny - i był tak ciemny, że nawet cieszyłam się, jak szybko udawało się go zmyć smile Nie zawsze cena daje dobry efekt...

70

Odp: Samoopalacze

ogólnie używałam kremu do samoopalania, takiego turkusowo-niebieskiego z rossmanna i dostałam łupieżu pstrego od przetłuszczenia skóry więc nie polecam robić tego 2 razy dziennie xD

71

Odp: Samoopalacze

Są super, ja z nich korzystam całą zimę.