1,451

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Taaak, ciekawe że w filmach orgazm ma się zawsze, a w życiu, częściej nie niż tak... hmm

1,452

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W filmach wszystko jest możliwe, nawet budzenie się u boku mężczyzny w perfekcyjnym makijażu, bez grudek tuszu w kącikach oczu i bez trepa w gębie, mimo że wskoczyli w pościel od razu po zjedzeniu kolacji.

1,453

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Bo na filmie udają, że jedzą, że się kochają i że śpią, dlatego to wszystko jest możliwe:) W życiu jest odwrotnie, kolacja jest za obfita i na sex nie ma już ochoty, no to idziemy spać wink

1,454

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Haha, albo pojawiają się wzdęcia i podczas całowania spomiędzy zębów wydostaje się majeranek. Po kilku godzinach od początku randki, przez kolację aż do momentu, w którym idą do łóżka, kilka razy robili siku i ogólnie nie są pierwszej świeżości, nie tylko w tym miejscu. Poza tym rano ona ma potargane włosy, a on zakłada te same skarpety co wczoraj.

Oto realia tak zwanej "kolacji ze śniadaniem". Oczywiście można to zrobić inaczej, ale już nie jest tak romantycznie, kiedy przerywa się akcję w celach tak prozaicznych jak umycie zębów, a w torbie ma się skarpety na zmianę.

1,455

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

U mnie to zawsze najpierw jest seks a później od razu przechodzimy do jedzenia. Nie jest u mnie w kuchni przez żołądek do serca;) Tylko najpierw przez kuchnię do sypialni. Może u kogoś też jest tak podobnie? Czy to tylko tak u mnie jakoś odmiennie wygląda.

1,456

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

zHmmmm.......... W dzień owszem, ale w środku nocy to zupełnie nie wyobrażam sobie jedzenia:) Mój żołądek by się zbuntował...

1,457

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ooo tak...   Po wyczerpujących igraszkach można zgłodnieć:)

1,458

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja lądowałam u chłopaka zwykle w porze kolacji, a po kolacji teges... tongue Tylko że ja nie bałam się zburzyć romantycznego nastroju i mówiłam wprost, że idę umyć zęby, a jak nie szedł za mną to nie chciałam się z nim całować tongue

1,459

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

O tak, kawałki jedzenia między zębami nie są romantyczne i burzą każdy nastrój:)

1,460

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja jeszcze nie uprawiałam tego kochania się w miejscu publiczny. bardzo jednak bym właśnie chciała zobaczyć jak to jest smile są tutaj takie dziewczyny co już to robiły w taki ogólno dostępnym miejscu ? Czy takich dziewczyn nawet tutaj nie ma ..Może powiecie o swoich wrażeniach smile

1,461

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Teoretycznie las czy opuszczony budynek, z jakimi miałam do czynienia, są ogólnodostępne, ale tam ryzyko nakrycia przez kogoś jest mniejsze niż np. na parkingu w centrum miasta:) W terenie bardziej  zabudowanym chyba bym się nie odważyła na takie ekscesy:)

1,462

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hotelowy balkon to najbardziej  widoczne miejsce, z jakim miałam do czynienia w takiej intymnej sytuacji:) Ale na 10. piętrze, więc widząc wszystko dookola sami nie byliśmy widziani, chyba że z kosmosu przez ufoludki wink

1,463

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wujek Google Was obserwował przez satelitę tongue

1,464

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=evitka]Hotelowy balkon to najbardziej  widoczne miejsce, z jakim miałam do czynienia w takiej intymnej sytuacji:) Ale na 10. piętrze, więc widząc wszystko dookola sami nie byliśmy widziani, chyba że z kosmosu przez ufoludki wink[/quote]
Mógł Was przecież widzieć ktoś z balkonu obok, albo nad Wami:) Ale niekoniecznie się ujawniał, to zrozumiałe... wink

1,465

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No taki balkon to jednak bardzo ryzykowne miejsce. To się tylko tak wydaje, że nikt nas nie widzi, choć właściwie to zadajmy sobie pytanie czy nam to przeszkadza? Ważne, że my nikogo nie widzimy więc nam się wydaje, że wtedy nikt nas też nie widzi. Gorzej jak nas ktoś nagra na byle telefon czy kamerę ..

1,466

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W ogóle w takich miejscach  to może być monitoring, albo np naprzeciwko w jakimś budynku, ja bym się przez to stresowała... wink

1,467

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Też bym się bała i też bym tak nie ryzykowała. Dla mnie już wielkim ryzykiem mogło by być coś takiego, że uprawiałam seks kiedyś na imprezie jak trochę wypiłam za dużo drinków właśnie z moim chłopakiem. Wtedy właśnie nas trochę poniosło, żałowałam tego na następny dzień.

1,468

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A dlaczego żałowałaś? Że w takim stanie czy że nie dość dyskretnie?

1,469

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jeśli wokół było 20 osób, to na pewno jest czego żałować... - że nie widziałaś ich min smile

1,470

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Uczestnicy imprezy na pewno są wyrozumiali, pewnie sami mają niejedno w tym stylu na sumieniu smile

1,471

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zawsze mi się marzyło zrobić to na łódce, kajaku czy pontonie, w każdym razie gdzieś na wodzie,  kołyszących falach:)

1,472

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W kajaku? To możliwe? Łódka i ponton ok, ale w kajaku to dla kaskaderów smile

1,473

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Miłość przezwycięży każdą przeszkodę wink A jak nie, to najwyżej wpadniemy do wody...

1,474

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W przytulnych zaroślach można nawet koło łódki, na miękkiej trawce:)

1,475

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z bzyczącymi komarami... och, cudownie smile Kochałyście się kiedyś w wodzie? Miałam dziwne wrażenie... że niewiele wtedy czułam. Kiedy wyszliśmy na brzeg było jak zawsze. Nie wiem czy woda tak dziwacznie działa, czy chodziło o pozycję, czy może zbyt zaabsorbowana byłam okolicznościami (i pilnowaniem czy komary nie nadlatują).