76

Odp: Grzywka

Ja mam ją króciutką.

77

Odp: Grzywka

Mam dosc wysokie czolo ale nie mam grzywki. Jakos zawsze drazni mnie jej ukladanie a te takie wydzielane na pol twarzy chyba by mnie to wyjatkowo draznilo. Ostatnia grzywke mialam w podstawowce czyli ladne 13 lat temu bedzie smile

78

Odp: Grzywka

Ja od zawsze mam prostą równo ściętą grzywkę i nie mam zamiaru się z nią rozstawać.:)

79

Odp: Grzywka

Ja miałam przez tydzień, ale nie mogłam się przyzwyczaić, ciągle na bok ją zgarniałam, w końcu przypinałam spinką aż odrosła:)

80

Odp: Grzywka

Mam grzywke, ale króciutką

81

Odp: Grzywka

To tez zalezy od twarzy troche mysle. Bo niektorym z grzywką jest bardzo dobrze ale chyba nadal u mnie niezmiennie , nie chcialabym jej miec. A moze ma ktos jakies fajne zdjecia fryzur z szaloną grzywką?

82

Odp: Grzywka

Kilka lat temu nosiłam grzywkę wink Ale już nie chcę tongue

83

Odp: Grzywka

Nie wszystkim grzywka pasuje, mi np. nie i nigdy nie miałam..

84

Odp: Grzywka

Ostatnio jak neta przeglądałam wpadła mi w oko taka zaczesywana na bok:)

85

Odp: Grzywka

a ja sama zdecydować się nie umiem jak mi lepiej z grzywka czy bez

86

Odp: Grzywka

ja mam grzywke i kurcze nie miałam kiedy iść podciąć dlatego musze sie umowic,chciałabym rozjasnić jeszcze bardziej moje ombre - ale nie wiem czy to się uda bo z czarnego startowałam sad

87

Odp: Grzywka

Grzywki bardzo odmładzają smile, dzięki nim można uwypuklić kości policzkowe. Można przykryć zmarszczki lub mniej wyregulowane brwi tongue. Fajne są kolorowe grzywki, ale to nie dla każdego.

88

Odp: Grzywka

całe życie grzywka. jakiś czas temu odważyłam się, żeby zacząć ją podpinać:)

89

Odp: Grzywka

JA też noszę grzywkę, zazwyczaj mam taką asymetryczną i układam ją na bok. Zawsze marzyła mi się prosta grzywka, ale nie mam zbyt gęstych włosów i wygląda to słabo, a poza tym mają tendencję do kręcenia się. Mimo, że trzeba się przy niej napracować, to jednak lepiej się w niej czuje i wydaje mi się, że też lepiej wyglądam.

90

Odp: Grzywka

myślę o grzywce, ale jej pielęgnowanie, podcinanie i układanie po prostu mnie zniechęca, kiedyś nosiłam grzywkę przez dziesięć lat, było z nią trochę zachodu, teraz zasłoniłaby mi zmarszczki mimiczne smile - takie rozwiązanie...  może po dobrym cięciu u fryzjera zrobiona fachowo grzywka sprawiałaby mi mniej problemów z układaniem...?

91

Odp: Grzywka

Ja miałam prostą grzywkę, problemów z układaniem nie było. Nie była gruba, w sensie gęstości włosów, tylko taka lekko przysłaniająca czoło. Rach ciach szczotką, czasem pianką i gotowe, ale smyrające po czole włosy szybciej się przetłuszczały niż reszta. Nosiłam ją do długich włosów.

92

Odp: Grzywka

Ja nawet miałam taką o połowę  krótszą od powyższej, ale potem mi się znudziła i teraz zostałam bez grzywki:)

93

Odp: Grzywka

Też miałam krótszą, bo te ich wchodzą w oczy. Ja miałam do linii brwi. Teraz nie mam wcale.

94

Odp: Grzywka

Ja uwielbiam prostą grzywkę, ale mi osobiście ona nie pasuje. Podoba mi się to u niektórych dziewczyn, które kreują się na tzw. Kleopatrę. Do tego jednak trzeba mieć wyraziste rysy twarzy. Moja jest dość owalna, więc noszę grzywkę na boku raz krótką raz dłuższą.

95

Odp: Grzywka

Taka grzywka jest świetna, ale... trzeba ją starannie układać. Dlatego wolę cięcia, które pozwalają na to, żeby obudzić się, wskoczyć pod prysznic i wybiec z domu smile

96

Odp: Grzywka

Nie lubię jak mi włosy wchodzą do oczu ,ale mam grzywkę asymetryczną wycieniowaną

97

Odp: Grzywka

Fryzury z grzywką nie są dla każdego  big_smile Ale ja zastanawiam się nad taką przystrzępioną

98

Odp: Grzywka

przez długi czas miałam prostą grzywkę, ale teraz stawiam na wygodę. rano wystarczy że rozczeszę wlosy i w sumie mogę wychodzić, a tak to było zabawy że hoho, z układaniem a potem strach że najmniejsza wilgoć na polu zaraz i tak mi to wszystko popsuje.

99

Odp: Grzywka

Ja nigdy nie miałam, bo nie pasuje do mojego kształtu twarzy.

100

Odp: Grzywka

Właśnie sobie zrobiłam taką zarzucaną na bok, żeby trochę odmłodzić twarz