26

Odp: Brak libido u faceta

Myślę, że samo czytanie tej listy zadań mogłoby go zmęczyć - dlatego czym prędzej poszuka do nich kobiety, bo to przyjemniejsze zajęcie i do tego jakie pozytywne ma  konsekwencje:)

27

Odp: Brak libido u faceta

No i tak z tematu o braku ochoty na sex u faceta, zagoniłyśmy jego do sprzątania big_smile

28

Odp: Brak libido u faceta

Na sprzątanie to oni  na pewno nigdy nie mają ochoty, co innego nabałaganić - to jest ich żywioł:)

29

Odp: Brak libido u faceta

Jak facet ma z tym problem to kupuje te różne specyfiki albo zaczyna pić smile

30

Odp: Brak libido u faceta

Po piciu jest jeszcze gorzej, bo problemy rosną, nie tylko te intymne...

31

Odp: Brak libido u faceta

Jeśli facet nie może sprostać swoim problemom, to znaczy, że jeszcze nie dorósł i winne są temu najczęściej nadopiekuńcze matki, które rozpieszczają synów i załatwiają za nich wszystko, dokąd tylko mogą, aż padną... A potem są zdziwione, że synalek nawet nie jest za to wdzięczny...

32

Odp: Brak libido u faceta

No nie zawsze tak jest, bo u mnie po sąsiedzku mama znalazła innego faceta,
zostawiła syna i córkę z ojcem.Syn ma 30 lat, jest alkoholikiem dziś...

33

Odp: Brak libido u faceta

Rozumiem ciężkie przeżycia, ale nie można ciągle żyć przeszłością, trzeba się zebrać w sobie i ogarnąć, a nie niszczyć sobie życie z powodu złych wyborów matki. To go nie usprawiedliwia...

34

Odp: Brak libido u faceta

No tak, ja to rozumiem. Napisałam w kontekście do postu gren10,
że mamy rozpieszczają synów,a tu nie było mamy...

35

Odp: Brak libido u faceta

Ale on nie pije chyba dlatego, że był rozpieszczany....? Tylko że matka go zostawiła i opuściła rodzinę?...

36

Odp: Brak libido u faceta

Matki mają duży wpływ na synów, większy niż ojciec. Podświadomie facet szuka kobiety podobnej w czymś do jego matki - nawet jeśli robi tak samo dobre pierogi to już jest duży plus smile

37

Odp: Brak libido u faceta

On nie był rozpieszczany, rodzice pili, taka trochę patologiczna rodzina.

38

Odp: Brak libido u faceta

Mam koleżankę, która  2 lata wytrzymała z facetem, którego wręcz musiała namawiać na sex, podobno miał kompleksy co do wielkości swojego członka i nawet terapia nie pomagała. W końcu go zostawiła, bo różnica temperamentów była za duża, a nie chciała go zdradzać.

39

Odp: Brak libido u faceta

Ja znam takiego, co się "realizował" pod tym względem poza domem, to w małżeńskim łóżku często go bolała głowa wink Nic się nie dzieje bez przyczyny...

40

Odp: Brak libido u faceta

To też jest powód, ale częściej przepracowanie, stresy, rutyna codzienności... Jak zobaczyć znów kobietę w zabieganej matce swoich dzieci, która przecież  nie chodzi co dzień do fryzjera i kosmetyczki, tylko dba o dom?

41

Odp: Brak libido u faceta

No to wtedy facet musi się jakoś szczególnie wykazać..Nie może w takiej kobiecie tylko widzieć kury domowej, która wypełnia tylko takie obowiązki. Powinien również ją odciążyć i powinien właśnie sprawić aby ona się poczuła czasem wyjątkowo przez to, że jej pomoże przy dzieciach.

42

Odp: Brak libido u faceta

Racja, w końcu to też jego dzieci:)

43

Odp: Brak libido u faceta

[quote=Gabika]To też jest powód, ale częściej przepracowanie, stresy, rutyna codzienności... Jak zobaczyć znów kobietę w zabieganej matce swoich dzieci, która przecież  nie chodzi co dzień do fryzjera i kosmetyczki, tylko dba o dom?[/quote]

Może trzeba jej dać trochę czasu na własne przyjemności, niech ma pół dnia dla siebie, pójdzie z przyjaciółką na zakupy czy do kawiarni,  odstresuje się... Od razu będzie inaczej wyglądać:)

44

Odp: Brak libido u faceta

ugodowa ma rację, facet powinien pomóc, zamiast narzekać, a wszystko się odmieni i obie strony będą zadowolone.

Większość facetów niestety nie kwapi się do prac domowych, ale są sposoby żeby ich przekonać. Wielu jest słabych na 'zrób to dla mnie kochanie' albo na pochwały, kiedy wychodzi że naprawdę znakomicie coś potrafią zrobić, choćby to było tylko zmywanie naczyń. Niestety, nie działa to mężczyzn dla których 'prace domowe są poniżej ich ambicji'.

45

Odp: Brak libido u faceta

Jak jakiś facet nie chcę sprzątać to tylko przez to, że jego matka nie nauczyła go tego..Po prostu ona od niego tego nie wymagała..Wszystko za niego robiła. Później żona tak samo ma za niego sprzątać, te wszystkie smrody. Zawsze w kuchni i typ uważa, że wszystko jest dobrze.

46

Odp: Brak libido u faceta

Zawsze można go zaszantażować, że nas będzie w nocy bolała głowa jak się w dzień przepracujemy wink

47

Odp: Brak libido u faceta

To bardzo dobry i uczciwy szantaż. ^_^ Powinien być na porządku dziennym, toby faceci częściej brali odpowiedzialność za nastrój do 'nocki' zamiast narzekać, że 'ich stara jak zwykle nie chce'.

48

Odp: Brak libido u faceta

Czasem kobieta nie chce ryzykować,  bo ma dni płodne, a nie każda chce wychowywać całą drużynę piłkarską:) Ale facet o tym przecież nie myśli, tylko o swoich potrzebach...

49

Odp: Brak libido u faceta

Całą drużynę piłkarską..Już bez przesady chyba całą drużynę siatkarską z boiska smile no ale mocne powiedziane. Facet jak zwykle myśli tylko o sobie i jego nawet partnerka nie obchodzi i nawet go nie interesuję..No ale co zrobisz oni już tacy właśnie są ..

50

Odp: Brak libido u faceta

Facet nie lubi świadomości, że musi na to zasłużyć:) On myśli że to mu się należy bo jest mężem, albo dlatego, że jest z nami... Nie chce zapracować zmywaniem czy wynoszeniem śmieci, bo to uraża jego ambicję wink