1,426

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Szkoła to też jest dziwne miejsce na sex, nawet jeśli się o nim tam tylko mówi wink

1,427

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak nie żałowali na najnowszym wtedy modelu maszynek, to i do koperty pewnie też nie pożałowali wink

Jeszcze w podstawówce znalazłam w domu na półce książkę "Dziewczyna dojrzewa" - M. Akerludn, I. Sipowicz.
Razem z koleżanką ją przestudiowałyśmy, może nawet więcej niż raz. Jest w niej wszystko, co moim zdaniem powinno być omówione na takich lekcjach + szczegółowe rysunki i zdjęcia:
- fizjologia dojrzewania, hormony, psychologia, stadia rozwoju fizycznego, rysunki błony śluzowej i wzrostu piersi oraz rozwoju owłosienia, omówienie cyklu
- problemy takie jak przedwczesne lub opóźnione dojrzewanie, zaburzenia miesiączkowania, ból owulacyjny, hirsutyzm, trądzik, problemy z gruczołami piersiowymi, wady rozwojowe narządu rodnego, nowotwory
- upławy i stany zapalne pochwy ze zdjęciami (!), choroby weneryczne
- antykoncepcja: zalety i wady: pigułka, spirala, prezerwatywy, kapturki, środki plemnikobójcze, stosunek przerywany, antykoncepcja po stosunku
- ciąża u młodocianych, problemy seksualne i rozdział o tym, jak powinna wyglądać edukacja seksualna.

Uważam, że takie książki to bardzo dobre źródło informacji (w wyżej wymienionym przypadku autorami są lekarze).
Wygodnie jest kupić taką książkę, jeśli nie potrafi się porozmawiać z dzieckiem, jeśli nie ma się zaufania do szkoły, ale...
nawet jeśli potrafi się rozmawiać, a lekcje tego typu przeprowadzane są przez kompetentną osobę, to mając taki podręcznik nastolatka może bez zażenowania na osobności poczytać na temat, o który wstydzi się zapytać lub w którym czuje się niedoinfomowana, albo który szczególnie ją interesuje, a niekoniecznie przed matką czy nauczycielką chciałaby zdradzić większe zainteresowanie konkretnym zagadnieniem. Cieszę się, że znalazłam tę książkę, szkoda, że nie dano mi jej do ręki.

Kiedyś był taki miesięcznik PCK pt."Jestem". Moja starsza siostra miała kilka numerów. Też to wertowałyśmy z koleżanką. Kolejna dobra rzecz. Dowiedziałyśmy się stamtąd czym jest defloracja. Świetny artykuł wyjaśniający, że pierwszy raz czasem boli bardzo, a czasem wcale, może być krew, może jej nie być, w niektórych przypadkach błonę trzeba rozciąć, a w niektórych jest tak elastyczna, że może nie zostać rozerwana podczas pierwszego stosunku. W szkole by mi tego nie powiedzieli, a o takich rzeczach powinna wiedzieć każda dziewczyna.

1,428

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To dowodzi, że nie wszyscy edukatorzy czytali "Jestem"... big_smile
Za to czytali fora młodzieżowe, żeby poznać poziom swoich rozmówców...:/ I dlatego przynoszą banany, żeby demonstrować zakładanie na nich gumki...

1,429

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Oczywiście, że szkoła to jest dziwne miejsce na seks..Kiedy to u mnie było co się dowiedziałam, że w moim liceum bodajże w klasie maturalnej jakaś tam para poszła właśnie do łazienki i na szybko to zrobili..To faktycznie była prawda, że się kochali bo moja koleżanki to mi potwierdziła.

1,430

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ona skąd wiedziała? Stała pod drzwiami ? smile

1,431

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z dziwniejszych to chyba szlak na Kasprowy, akurat szliśmy tamtej jesieni ze znajomymi, a tu proszę, za krzaczkiem jakaś parka:)

1,432

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jak są chęci , to nawet niewygodne okoliczności i gapie nie przeszkodzą:)

1,433

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z jednej z tutejszych szkół podobno wynieśli zakleszczoną parę tongue Jak dla mnie to bajka, ale nie powiem, miałam fantazję zrobić coś z chłopakiem w tym miejscu, tyle że szkolne toalety są... ekhem... naprawdę wyglądają tak, jakby niechluje z nich korzystały, wypindrzone, wytapetowane brudaski.

1,434

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Trudno wejść w odpowiedni nastrój wśród odrapanych ścian, pełnych komentarzy na temat rzeczywistości szkolnej... Gdyby dyrekcja zadbała o estetykę tych wnętrz, od razu by się zwiększyła ich popularność wśród par:)

1,435

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Poza toaletą są jeszcze klasy, całkiem dobrze wyposażone, biurko i ławki, a nawet parapet mogą być tu wykorzystane smile

1,436

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W niektórych toaletach śmierdzi, bo pewne osoby mają problem z wycelowaniem strumieniem moczu do muszli i przez myśl im nie przejdzie, żeby to zetrzeć. Nie każdy potrafi też posłużyć się zaawansowanym technicznie urządzeniem, zwanym spłuczką. Podobnie często swołocz korzysta za ściany zamiast ze srajtaśmy, pozostawiając wydzieliny na płytkach. Niektórzy też bywają tak zmęczeni oddawaniem się czynnościom fizjologicznym, że nie mają już sił na doniesienie podpaski do kubła, który jest w odległości 20 cm od sedesu.

1,437

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ciekawe, czy w domu też tak robią... wink Powinien być strażnik czystości, który po każdym by wchodził do kabiny i sprawdzał stan czystości - i jak nabrudziłeś to wracasz i sprzątasz po sobie wink

1,438

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja raz to zrobiłam z moim chłopakiem w altance..Wiemy, że wtedy na działkach było bardzo dużo ludzi a my mieliśmy na to ochotę i się stało, że tak nas poniosło to takie mocne uniesienie. To była dziewczyny dosłownie chwila..Ale wtedy to była adrenalina. wink

1,439

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zdjęcia kiblowych brudasów powinny wisieć na drzwiach wejściowych smile

Kubarejs... gdyby te babki wiedziały co wyczyniacie, to same by się pozamykały w składzikach, bo przecież sąsiadka nie może mieć ładniejszych kwiatków, większych marchewek i lepszego seksu big_smile

1,440

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ogródki działkowe sprzyjają prokreacji smile Te przytulne domki, z małymi oknami, w środku tak ciasno i miło wink

1,441

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zwłaszcza kiedy całą ekipą robi się tam grilla z alkoholem tongue Z altanki korzysta wtedy niejedna para.

1,442

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Albo wszyscy naraz, kiedy się wystarczająco "zbratają" przy kieliszku:)

1,443

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No tak rzeczywiście te sąsiadki mogą być zazdrosne i jeśli by widziały to przez wasze okienko to by pewnie pomyślały..Dlaczego my się tak ze Stasiem teraz nie zabawimy tongue To tylko możecie ich sprowokować do tego samego działania. Ale przecież zawsze jest - wolność tomku w swoim domku.

1,444

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak się czasem siostrzą i bratają tongue A kiedy im się bardzo chce, to wszystkie fotele w altance pozajmują tongue

1,445

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Na działkach jest za dużo ludzi, ja tam wolę mniej zatłoczony plener, jakiś zagajnik, śpiew ptaków itp, a nie wrzeszczenie dzieci smile

1,446

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Przecież nie miejsce jest ważne, tylko uczucia i pociąg do tej drugiej osoby...  W uniesieniu nie zwraca się uwagi na to co się dzieje dookoła... wink

1,447

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

W uniesieniu to czasem można te dzieci przekrzyczeć big_smile

1,448

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dokładnie. Wtedy nic się innego nie liczy tylko ta chwila z ukochanym big_smile Ja tam miałam jak 2 miesiące byłam bez mojego faceta, bo wyjechał do Holandii wink Nie robiliśmy tego tak długo a jak on przyjęchał do od razu to zrobiliśmy w pierwszym lepszym miejscu czyli w kuchni.

1,449

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Oooo... spragnieni siebie smile I tak powinno być smile

Bo niestety za często wygląda to tak (zwłaszcza w związkach dłuższych stażem):

[img]//klam.pl/imagedir/1405009799_16.jpg[/img]

1,450

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jakie pouczające  przykłady jak życie rozmija się z marzeniami...:/
Upojny sex  to wymysł hollywoodzkich reżyserów, na którym zarabiają kasę, a ludzie po powrocie z kina nie potrafią  z siebie wykrzesać tyle zaangażowania co płatni aktorzy:)