726

Odp: Buty

Ja znalazłam w sklepie sizeer swietne nowe adidasy, przy ich projektowaniu brał udział Pharell Wiliams wink
Co myślicie o nich?

727

Odp: Buty

ojj buty.. ostatnio mam ich coraz większe, w szczególności, że ostatnie 2 pary zamówiłam przez internet. boję się, że mogę się uzależnić tongue trampki, adidasy, eleganckie, szpilki, koturny. wszystko co się da:)

728

Odp: Buty

Ja znalazłam w sklepie sizeer swietne nowe adidasy, przy ich projektowaniu brał udział Pharell Wiliams wink
Co myślicie o nich?



Te turkusowe są boskie, ja chyba się na nie skusze. Uważam ze na buty nie można żałować przecież w końcu chodzi o wygodę :-)

729

Odp: Buty

Wygodne są na pewno, to jeden z moich ulubionych "krojów", jeśli chodzi o buty sportowe. W tej serii mają podobno aż 50 kolorów, podobały mi się turkusowe, ale sama nie wiem czy jednak nie zdecydować się na jakiś inny kolor.

730

Odp: Buty

ojj buty.. ostatnio mam ich coraz większe, w szczególności, że ostatnie 2 pary zamówiłam przez internet. boję się, że mogę się uzależnić tongue trampki, adidasy, eleganckie, szpilki, koturny. wszystko co się da:) Ja mam tak samo smile No może poza koturnami, bo mój TŻ nie preferuje tego obuwia, wolę go więc nie denerwować wydawaniem pieniędzy  na nie smile ale udało mi się znaleźć sposób na oszczędność, bo wyhaczyłam sklep z airmaxami któe kocham w bardzo niskich cenach smile Na są mega okazje smile a ten sklep na insta publikuje real foto bucików więc nie ma obaw o jakąś nieudaną podróbę wink

731

Odp: Buty

Bardzo lubię kupować buty to jest moja ulubiona część bielizny po prostu dla mnie stworzona :* zaczynając od szpilek a kończąc nawet na takich zwykłych japonkach. Teraz już przychodzi lato i trzeba się zaopatrzyć w jakieś obuwie takie letnie czyli muszę nowe japonki sobie kupić.

732

Odp: Buty

[quote=kaweczka]Wygodne są na pewno, to jeden z moich ulubionych "krojów", jeśli chodzi o buty sportowe. W tej serii mają podobno aż 50 kolorów, podobały mi się turkusowe, ale sama nie wiem czy jednak nie zdecydować się na jakiś inny kolor.[/quote]


No i jak zdecydowałaś się na któryś kolor, bo ja śmigam już od kilku dni w tych turkusowych ...ale wygoda big_smile

733

Odp: Buty

Szkoda, że w tym temacie nie mówicie o żadnych takich butach sportowych..Bo ja się teraz zastanawiam nad jakimiś butami sportowymi. Do was mam jedno proste pytanie z której firmy byłyby lepsze ? Czy to z firmy reebok czy to z firmy Nike ? Nie mogę się na nic zdecydować sad

734

Odp: Buty

Co do butów sportowych to ja osobiście nie przywiązuje wagi do firmy. Ale to pewnie też dlatego, że nie za często z nich korzystam. Ale kupiłam, żeby mieć na w razie czego smile i kupiłam je w tesco, za nieduże pieniądze. Ale buty są naprawdę wygodne, ładne, i łatwo się je czyści. Sprawdzają się do chodzenia, na rower i do biegania.

735

Odp: Buty

Faceci często tak mają,że jedne buty są na 4 sezony big_smile

736

Odp: Buty

To chyba nie mój big_smile mój co sezon w sumie kupuje nowe buty bo mu się rozwalają wink

a podobno rzymianki wracają do mody wink

737

Odp: Buty

Też słyszałam o rzymiankach, ale zupełnie mi te buty nie pasują smile

738

Odp: Buty

Rzymianki tylko na lato i wszędzie w nich nie wyjdziesz latem. Nie mój gust.

739

Odp: Buty

Oj tak to tylko buty jednosezonowe w sam raz na lato..Co sądzicie o japonkach lubicie w nich chodzić smile ? ja bardzo lubię i myślę, że one nadal są modne i zawsze będą modne. Teraz planuję zakup jakiś nowych bo chcę mieć coś nowego w mojej kolekcji butów.. Po raz kolejny tongue

740

Odp: Buty

Teraz latem najczęściej biegam w takich trampkach są wygodne i pasują do sportowego stylu jaki preferuje.

741

Odp: Buty

No to fajnie, buty jak tak patrzę z mojej perspektywy są w miarę okej i nawet się prezentują wink ja to tak do biegania preferuję buty firmy Puma. Na pewno są to dobre buty i na pewno przy nich noga się nic a nic nie poci. Nie ma takiej opcji smile chcecie się przekonać to je kupcie.

742

Odp: Buty

Buty u mnie muszą być wygodne, koniecznie do chodzenia w rożnych sytuacjach, nie lubię szpilek wolę adidasy są praktyczne i dają poczucie wygody.

743

Odp: Buty

Dla mnie buty też muszą być wygodne oraz te buty muszą być na pewno szerokie. Bo tak się składa, że ja mam szeroką stopę i nie każde na mnie buty niestety pasują. Trochę na pewno mnie to dziwi i trochę mi to przeszkadza..Ale taka oczywiście już jestem i z tym to ja się muszę pogodzić.

744

Odp: Buty

Huulkia, ja także mam szerokie stopy. Dlatego lubię sandałki z paseczkami, które jakoś to tuszują.

745

Odp: Buty

A co powiecie na zakupy z darmową dostawą?
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-butsklep-pl[/url]
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-modnych-butow-w-sklepie-pantofelek24-pl[/url]

746

Odp: Buty

A ja szukam turkusowych szpileczek, pasujących do sukni ślubnej smile oczywiście wygodnych. Polecicie jakieś sklepy gdzie znajdę ten kolorek

747

Odp: Buty

[img]//www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/4/1/17214_3.jpg[/img]

Merg ma takie. To raczej klasyczna kolorystyka, ale są modne. Jeśli dołożyć do tego jakąś znaną markę to od razu cena się robi trzy razy wyższa. Czy jednak warto?

748

Odp: Buty

To zamsz?

749

Odp: Buty

Sportowe buty adidasa , reeboka w bardzo ciekawych promocjach z najnowszych kolekcji można kupić w sklepie internetowym KAJA-SPORT

750

Odp: Buty

Mi się ostatnio bardzo spodobały jazzówki. Nosicie? Teraz - poza sezonem - można je kupić znacznie tańsze. Chodzi mi o takie buciki, jak te na stronie: Tylko, czy one pasują każdemu?