26

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

He he, trafiłaś jakby podwójnie. Tylko że nie na imprazach, ale taki matoł przychodził się wypłakiwać, że się z żoną rozchodzi przez picie, no i płakali nad przyniesioną przez niego butelczyną. Więc zaszalał raz, potem się męczył, aż w końcu kazał temu ... iśc do szpitala i na odwyk, ale jakoś kolega chyba wolał płakać nadal nad tym, że nie można mieć jednego i drugiego - żony i pijaństwa jednocześnie. A tak się składa, że tam gdzie się wybierałam mam znajomych, którzy ręce kilka razy za daleko wyciągali w moim kierunku, mój facet poznał jednego z tych panów przez telefon, kiedy nie dawał mi spokoju, pisał, dzwonił, więc chłopak by się martwił. W takiej sytuacji - zamartwianie się o dziewczynę plus kolega przy boku płaczący za żoną z butelką wódki w ręku a potem następną  mogłoby się niefajnie skończyć. Powiedział, że nie chce żebym tam jechała, choć zrobię jak będę chciała, a ja uznałam, że gdybym była na jego miejscu oszalałabym gdzyby mi dziewczyna pojechała na trzy tygodnie w pobliże takich ćwoków.

27

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Zależy jaka dziewczyna...ale widocznie sama sobie nie ufasz;)

28

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja bym sie tobą zajął odpowiednio, facet by sie o nic nie musiał martwić wink

29

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Oj jakby się dowiedział o tym co się tu dzieje, to już by się martwił smile

30

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Oj, za taką propozycję to by się wściekł, a ja musiałabym dać mu słowo, że Was opuszczę... na zawsze, a nie mogę Dziewczyny, dlatego pominę tę wypowiedź Zibbiego milczeniem.
Summerlove, pod tym względem to akurat ufam sobie w 100%, ale oboje jesteśmy o siebie szalenie zazdrośni i nie warto dawać sobie jakichkolwiek powodów. A tamci moi "koledzy" - ja zerwałam z nimi kontakt. Był taki jeden dokuczliwy, puszczał sygnały po nocach... nawet mojemu chłopakowi.

31

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Nie opuszczaj nas, bez Ciebie to nie bedzie to samo forum...

32

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Już ja ją przekonam żeby tu została wink

33

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ksymena - Ty zawsze.

34

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Przecież wiem, że nie zostawiłabyś mnie tu samej...

35

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Sama nie będziesz na pewno.

36

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Nadciągają męskie posiłki, konkurs się uaktywnił to wiecie, będzie wyścig... A dla mnie lepsza zabawa smile

37

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Właśnie czytałem, fajne nagrody:)

38

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Tylko skąd co faceci się wezmą? pomyślmy...

39

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

[b]Wakacje - gdzie możemy je spędzić?[/b] smile Warszawa jest dobrym pomysłem, np na długi weekend, chociażby majowy? ;p wiem wiem, wszyscy z takiego miasta uciekają na weekend poza miasto, a ja chcę się tam pchać ;p ale dla mnie, z beskidu niskiego, to będzie fajna rozrywka chyba i atrakcja?? wink hotel też znalazłam przystępny - Atos - bo za ok 100zł za noc(więc jak na Warszawę - przystępna cena) prawie w centrum miasta, z bardzo dobrym dojazdem do dworca.

Ostatnio edytowany przez Ejan (2013-01-22 20:32:40)

40

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

akurat atos jest bardzo oddalony od miasta, a cenowo szału nie ma, można już znaleźć na starym mieście lepsze propozycje, a w tamtym hotelu to jakby czas się zatrzymał...tylko z zewnątrz go odremontowali, a w środku lata 80te

41

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

O retro ;p no nie wiem, ja bazuję na tym co widziałam w internecie, na zdjęciach. A teraz to i tak nie wiem czy tam pojadę, ponieważ pojawił się mowy pomysł na wakacje i razem ze swoimi znajomymi musimy rozpatrzyć wszystkie możliwości wink

42

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja w maju wybrałam się razem z dzieckiem i mężem do Promenady nad Zalew Zegrzyński (znajduje się jakieś 30 km pod Warszawą) . Byliście tam kiedyś może?
Spędziliśmy tam ponad tydzień i muszę przyznać, że bawiliśmy się bardzo dobrze wink Warunki noclegowe świetne, kuchnia też dobra.
Centrum rekreacyjne bogato wyposażone. Zarówno ja z mężem jak i nasza dwójka dzieci nie nudziliśmy się podczas wyjazdu . Dla każdego coś się znalazło wink

43

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Wszędzie o ile mamy odpowiednią ilość pieniędzy big_smile

44

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Proponuję na wakacje wyjazd do Toskanii we Włoszech, albo do Hiszpanii. Nie jestem zwolenniczką wyjazdów do afryki, to nie moje klimaty jakoś, zdecydowanie bardziej wolę europę. Jesli chodzi o Polskę to Bałtyk lub Tatry. Jak tatry to .. Zakopane.

45

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Do afryki nie chcę się pchać, ponieważ, by mnie czekała seria zaszczytów na różne szczepy bakterii to ja już na starcie rezygnuję. Zdecydowanie polecam wylot do Hiszpanii ciepłe wyspy co prawda nie tanio, ale warto naprawdę trochę kasy sobie odłożyć.

46

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Warsiawa? Pod Warszawą to jeszcze rozumiem, klika fajnych miejsc by się znalazło. Austrię polecam, piekne góry, zwłaszcza w zimie, ale latem tez przepieknie. Niedaleko właściwie, niezły dojazd. Może najtaniej nie jest ale da się wytrzymać.

47

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja lubię polować na tanie loty smile Czasem można się dostać do innych krajów za grosze. Zwykle nie wydaję więcej niż 100 zł za bilet w dwie strony, najbardziej lubię Budapeszt, bo ceny na miejscu nie są aż tak tragiczne smile

48

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja w tym roku postanowiłam wybrać się w Bieszczady. Jeszcze nigdy tam nie byłam, a podobno jest tam naprawdę pięknie zwłaszcza latem. Wybieram się z kilkoma znajomymi i udało się nam zarezerwować [url=http://bieszczadzkaosada.pl]domek letniskowy[/url]. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będziemy mogli spokojnie maszerować szlakami górskimi oraz podziwiać piękno polskiej przyrody.

49

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja polecam Mazury wink. Niby banał, ale jednak wspaniałe rozwiązanie

50

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

No bieszczady to chyba bardzo fajny pomysł. Dzika przyroda, góry, lasy. Lubię zarówno lasy, góry jak i morze. Proponuję nasz Bałtyk. Zwłaszcza na półwyspie helskim jest bardzo ładnie. Jastarnia, Jurata, Hel. Bardzo tam ładnie. Jest gdzie pospacerować, pojeździć na rowerze, polatać nawet.