176

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Podziwiam jak tak cały czas znajdujesz wolne na te rolki, musiałaś złapać mocnego bakcyla smile Ja również przerwałam 6 weidera bo nie miałam żadnych dobrych efektów tego i jeszcze dodatkowo mnie plecy bolały sad Teraz tylko biegam i to tak jeszcze mało bo 2 razy w tygodniu.

177

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A czy któraś z Was miała kontakt z kitesurfingiem? Ja od ubiegłych wakacji jestem dosłownie zakochana w tych latawcach i deskach. Zapisałam się na kurs [url]http://kitescontrol.pl/[/url] i odkąd go ukończyłam, najchętniej wyprowadziłabym się gdzieś, gdzie można pływać przez cały rok. Wrażenia są nie do opisania. Jeśli będziecie miały okazję spróbujcie, bo warto smile

178

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja to uprawiałam dziewczyno, jest bardzo fajnie i mi się spodobało. Teraz jak będziemy mieli z mężem urlop to razem się na to wybieramy w lecie, niesamowita przygoda smile Nic innego mi tego nie zastąpi bo to jest super frajda, pomimo mojego wieku powyżej 30lat. Regularnie jednak jeszcze uprawiam inny sport, jeżdżę sobie na rolkach w lecie a w zimie zastępczo na łyżwach.

179

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nigdy o czymś takim nie słyszałam jak kitesurfingiem może okazać się ciekawe muszę to przeglądnąć. Ja codziennie biegam staram się robić to systematycznie przynajmniej 10km muszę przebiegnąć chce mieć zgrabną sylwetkę dlatego ta systematyczność. Ostatnio kupiłam sobie rower i chyba zmienię bieganie na rower.

180

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Obecnie tylko biegam

181

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Tylko biegasz o fajnie jak ja smile ale czy to nie jest za mało ? Może byś do tego sobie dorzuciła coś jeszcze i może byś no nie wiem zaczęła jakoś pływać tak z 2 razy w tygodniu. Bo bieganie i pływanie to są 2 takie najlepsze sporty, które się bardzo dobrze uzupełniają i nie ma żadnych innych lepszych od nich smile Ja mam bardzo blisko do basenu, że biegnę nawet do niego te 10 minut w średnim tempie.

182

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Trening siłowy, bieganie i rower smile

183

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja od tego sezonu postanowiłam zacząć biegać. Chcę poprawić kondycję i wzmocnić organizm. Jest to całkiem miłe zajęcie, ale musiałam poświęcić trochę czasu żeby wbić się w rytm biegania i znaleźć dla siebie najlepsze tempo i długość trasy. Poza tym od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, ale tylko wtedy gdy sobie go pożyczę od rodziców smile

184

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja ćwiczę w domu fitness, a poza tym biegam, jeżdżę na rowerze i na rolkach smile

185

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Uprawiam turystykę górską. Nie jest to oczywiście nic profesjonalnego..Tak tylko amatorsko chodzę sobie po górach. Byłam już w Zakopanym, byłam również w Karpaczu. Takie to jest moje ulubione zajęcie i mój ulubiony sport. Po raz kolejny planuję zdobyć nowy szczyt śnieżkę.

186

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ćwiczę w domu na rowerku stacjonarnym i tak do 1h mi styka codziennie. Dużo to daje na kondycję i ogólnie mięśnie, szczególnie ud i pośladków. Chłopak namawia mnie do zakupu lepszego rowerka, pokazywał mi taki [url]http://profitness.pl/rowery-treningowe/212-rower-treningowy-giro-m.html[/url] i się zaczynam coraz bardziej zastanawiać nad zakupem bo co jednak lepszy sprzęt to łatwiej i przyjemniej się trenuje na nim. Czasem też lubię w trasę się wybrać i przy okazji widoki oglądać smile To też duża atrakcja.

187

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja właściwie jeżdżę na rowerze jest to mój chyba najbardziej ulubiony sport jaki uprawiam od czasu do czasu zagram w siatkę ale to rządko się zdarza. Lubie również jeździć na rolkach a jak jest zima to mogę cały czas jeździć na łyżwach. Więc tego sporo się nazbierało jak widzicie.

188

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

ja osobisicie biegam, prawie codziennie, w zimie cwicze w domu na rowerku stacjonarnym, teraz za to, jak jest sezon to chetnie wskakuje na rower. dodatkowo koszykowka, ale to bardziej amatorko. czasem tez poplywam, ale nie za duzo. w kazdym razie ruszma sie sporo

189

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja ćwiczę fitness, biegam, jeżdżę na rowerze i na rolkach.

190

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Roweru jeszcze w tym roku nie wyciągnęłam z piwnicy. Ćwiczę w domu, biegam, jeżdżę na rolkach i do czerwca chodziłam na zumbę.

191

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja też jestem leniem dlatego planuję zacząć grać w golfa:) Nie mam sprzętu ale fajny widziałam na [url]https://www.golfpoint.pl/Kije-Golfowe/M%C4%99skie/Puttery-meskie[/url] i zamierzam też zabrać ze sobą męża:) Boję się jednak że pójdzie raz i mu się nie spodoba dlatego dla niego chyba sprzęt wypożyczymy. Poza tym jedynym sportem który lubię i wykonuję z przyjemnością to Jazda na łyżworolkach, niestety rzadko jeżdżę bo nie miałam czasu ostatnimi czasy ale postaram się to nadrobić.

192

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja od wielu lat siedzę we wspinaczce, dodatkowo jeszcze często cisnę jakiś fitness, a ostatnio (tzn pół roku temu) zaczęłam trenować pole fitness i totalnie straciłam dla tego tańca głowę smile.

193

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

To jest prawda w tańcu można się całkowicie zakochać. Ja teraz jeśli oczywiście jest dobra pogoda jeżdżę na rolkach i po prostu gubię swoje kilogramy. To według mnie jest najlepszy sport. Równie dobrze mogę go uprawiać z moim facetem, który też o dziwo lubi sobie na rolkach pojeździć.

194

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

lubię sobie pojeździć na rowerze. To moje ulubione zajęcie. Mogę dzięki temu pozwiedzać swoje okolice, pooddychać świeżym powietrzem. Drugim sportem który lubię to siatkówka zarówno w hali jak i na piasku

195

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja bardzo lubię jazdę konną. Uprawiam ją przede wszystkim bardzo często i uprawiam ją z miłą chęcią smile mówi się, że do koni nie trzeba mieć kondycji a to nie jest prawda i to akurat jest kłamstwo..Jakby ktoś mi nie wierzył to proponuję samemu się przy tym sprawdzić.

196

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Lubię wszystkie sporty wodne, ale wiadomo pogoda nie zawsze pozwala. Najczęściej korzystam z siłowni - około 3-4 razy w tygodniu. Wbrew pozorom siłownia nie oznacza wcale muskulatury rodem z konkursów kulturystyki....Czasem warto wydać pewną kwotę na lepszą siłownię  np [url]http://trening.wrotapolski.pl/[/url] i mieć na przykład możliwość korzystania z dobrych sprzętów.

197

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Najbardziej lubię biegać. Staram się to robić codziennie. Tylko w taką pogodę to najczęściej wybieram godziny bardzo poranne, czasem wieczorne jeśli rano się nie uda. Poza bieganiem bardzo lubię chodzić na basen. Basen na taką pogodę jest idealny. Czasami chodzę na siłownie.

198

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Uwielbiam jeżdzić na rowerze oraz na rolkach chyba to są dwa moje najlepsze sporty jakie kocham uprawiać i z miłą chęcia mogę nawet w deszczu to robić wiadome jest niebezpieczeństwo no ale ja już taka jestem. Rower najczęsciej wybieram w długioe przejażdzki.

199

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Interesuję się piłką nożną i szukam właśnie [url=https://footballcode.eu/mapa-obiektow]obiektu szkoleń piłkarskich[/url] dla mojej drużyny. Nie mogę się już doczekać regularnych meczy smile

200

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Tez jeszcze jakiś czas temu byłam zupełnym leniem sportowym. Teraz sport to moje drugie imię. Nie wyobrażam sobie, żebym zaczęłam prowadzić siedzący tryb życia z powrotem! Kiedyś była tylko siłownia i rowerek, teraz dużo czas spędzam próbując swoich sił w kulturystyce. Zaczęłam budować swoje mięśnie i dzięki dodatkowemu białku udało mi się szybko zbudować część mięśni smile