176

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja staram się unikać dodatków, ozdobą w kuchni mojej jest fototapeta na ścianie całej,  myślę że fajnie wygląda.

177

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mam do was pytanie , myślę nad zakupem szklanych drzwi przesuwanych do kuchni. Znalazłam już nawet pewną firmę która wykonuje takie rzeczy.Zaprezentowana jest tam właśnie kuchnia , mniej więcej takie rozwiązanie chciałam zastosować w domu. Co sądzicie o takim rozwiązaniu ? Orientujecie się może jak wpłynie na takie szyby codziennie gotowanie a co za tym idzie parowanie ?

178

Odp: Dodatki w kuchni :)

A co z oświetleniem?Nie wiem czy lepiej kupić wiszące jak te z dużym kloszem czy raczej praktyczniejsze są zwykłe sufitowe?

179

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mi się podobają wiszące lampy nad stołem w jadalni. Znajoma miała dość długo u siebie w kuchni , aczkolwiek jak dla mnie jest to dość dziwny element dekoracyjny. Zdecydowanie wolę np. wazony ze świeżymi kwiatami czy fotografie jedzenia oprawione w ładną ramkę.

180

Odp: Dodatki w kuchni :)

moim dodatkiem do mojej czarno białej kuchni są czarno białe zdjęcia jako magnesy na lodówkę które idealnie pasują kolorystycznie, magnesy na lodówkę są duże i rzucają się w oczy! poleca każdemu takie magnesy na lodówkę z własnych zdjęć!

181

Odp: Dodatki w kuchni :)

Nie wiem konkretnie, jakie akcesoria Cię interesują, ale w sieci jest tego mnóstwo. Tu masz na przykład bardzo fajne ociekacze. Kolory bardzo różne, więc na pewno coś sobie wybierzesz. Sama się zastanawiam, czy jakiegoś nie zamówić.

Ostatnio edytowany przez hielenka (2016-03-17 16:23:11)

182

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mi marzy się w kuchni wyciskarka. Mam fioła na punkcie AGD a wyciskarka marzy mi się od dawna. Mam co prawda sokowirówke ale wyczytałam ze sokowirówka niszczy witaminy i minerały zawarte w owocach i warzywach przez to ze się nagrzewa. Dlatego postanowiłam się jej pozbyć.

183

Odp: Dodatki w kuchni :)

właśnie fajnie, że ktoś wcześniej wymienił panele szklane - ja mam takie w domu i bardzo mi się podobają.
Według mnie jest to bardzo fajna opcja w kuchni, ponieważ wprowadza dużo kolorów i przełamuje monotonie pomieszczenia. Ja na pewno nie żałuję, że zdecydowałam się założyć takie panele. smile

184

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja mam u siebie takie szkło hartowane- rewelacyjnie to wygląda i jest praktyczne, łatwo się czyści.

185

Odp: Dodatki w kuchni :)

Dokładnie my też mamy takie  z motywem kwiatów i faktycznie nie ma żadnych problemów z czyszczeniem....

186

Odp: Dodatki w kuchni :)

u mnie też małżonka zażyczyła sobie szkło dookoła kuchni nad blatem i mimo że na początku sceptycznie do tego podchodziłem to bardzo mi się to teraz podoba. Dodatkowo nasza nowa lodówka też jest oklejona tym samym motywem i całość bardzo ładnie się prezentuje smile

187

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja staram się unikać w kuchni zbyt wielu dodatków, natomiast bardzo podobają mi się ciekawe rozwiązania w zakresie dobierania różnych materiałów. Już chociażby takie niestandardowe ściany sprawiają, że kuchnia nabiera wyjątkowego charakteru smile.

188

Odp: Dodatki w kuchni :)

oświetlenie jest bardzo ważne. nic mnie bardziej nie męczyło niż słabe oświetlenie w kuchni. teraz mam lampę philips na suficie , a pod szafką udało mi się podłączyć tą lampę

189

Odp: Dodatki w kuchni :)

A ja ostatnio wpadłam w szał zabudowy wszystkich urządzeń! Zaczęłam szperać w internecie i strasznie mi się to podoba. Uważam, że to mega sprawa, dzięki temu nie ma bałaganu w kuchni. Wiedziałyście, że jest nawet waga do zabudowy?

190

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja nie mam w kuchni zbyt wielu dodatków i tak naprawdę jedyny jaki mam, to od mojej mamy, a konkretnie ceramiczny zegar z art-Madam. Nie mam w tym pomieszczeniu zbyt dużo miejsca, ale ten zegar jest piękny, bardzo oryginalny i przydaje się przy pieczeniu np.

191

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja też lubię jak nie ma zbyt dużo ozdób, bardziej kwiatami wolę ozdabiać.

192

Odp: Dodatki w kuchni :)

Moim marzeniem jest kuchnia jak na załączonym zdjęciu:

[img=kuchnia]http://cdn28.urzadzamy.smcloud.net/t/photos/t/23506/kuchnia_pelna_ciepla_1185701.jpg[/img]

193

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ładna, choć nie do końca w moim stylu. Ja wolę bardziej minimalistyczne. Jeśli szukacie designerskich dodatków to polecam wiele takich dekoracji i akcesoriów, jakich nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych. Mi podoba się co druga rzecz, niestety portfel świeci pustkami...

194

Odp: Dodatki w kuchni :)

Tam wyżej ktoś pisał, że można sobie w drukarni wydrukowac takie fototapety do kuchni, ale w sumie to nie bardzo widzę sens, bo to i dojazd i druk, a w necie dzisiaj w naprawdę konkurencyjnych cenach można wybrać coś gotowego,- ostatnio wpadli mi w oko, i robią to na miejscu, nie trzeba się fatygować do drukarni.
Wg mnie opcja o wiele wygodniejsza.

195

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja szukam fajnych kwietników na ścianę, bo chcę kwiatami udekorować kuchnię  i doniczkami z ziołami.

196

Odp: Dodatki w kuchni :)

A jak wybieracie takie sprzęty jak toster czy sokowirówka to wybieracie designerskie modele, które są też jednocześnie elementem dekoracyjnym?

197

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mebli raczej tak łatwo się nie zmieni bo jest to jednak duży wydatek.Warto jest jednak zastanowić się nad jakimś fajnym dodatkiem . Powiem Wam,że warto byłoby zainteresować się tym aby dodatki w kuchni były w jednym stylu a nie każdy z innej paki. OBecnie mam kuchnię w stylu prowansalskim , Pięknie w takiej prezentują się dekoracje retro .Często robiłam tam zakupy bo w odpowiedniej zakładce możecie natrafić na spore promocje tak więc można sobie kupic coś do mieszkania o wiele taniej niż normalnie. Co ostatnio tam upolowałam?

198

Odp: Dodatki w kuchni :)

My mamy piękną ozdobną cukiernicę  razem z takim mlecznikiem na mleko do kawy, fajny zestaw i myślę że przydatna ozdoba.

199

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=alinka29]Mebli raczej tak łatwo się nie zmieni bo jest to jednak duży wydatek.Warto jest jednak zastanowić się nad jakimś fajnym dodatkiem . Powiem Wam,że warto byłoby zainteresować się tym aby dodatki w kuchni były w jednym stylu a nie każdy z innej paki. OBecnie mam kuchnię w stylu prowansalskim , Pięknie w takiej prezentują się dekoracje retro. O ile w sklepach stacjonarnych ciężko jest je dostać
Jest to chyba największy obecnie sklep z wyposazeniem do kuchni oraz jadalni .[/quote]
Muszę przyznać, że ofertę mają faktycznie szeroką i to nie tylko w odniesieniu do ww. pomieszczeń - w sumie całe mieszkanie można tam zaopatrzyć smile Jest w czym wybierać, a ja lubię, gdy wszystko jest w jednym miejscu. A to wygląda na naprawdę warte bliższego poznania wink

200

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mnie jakoś ich oferta nie zachwyciła. Myślę jednak, że na plus jest właśnie to ,ze mają meble do każdego pomieszczenia.