26

Odp: Manicure hybrydowy

Ja już od kilku miesięcy chodzę do mojej kosmetyczki na hybrydowy i jestem bardzo zadowolona. Wszystko świetnie się trzyma, dzięki czemu nie muszę się ciągle martwić, że moje paznokcie źle wyglądają i jest to o wiele praktyczniejsze od zwykłych lakierów wink

27

Odp: Manicure hybrydowy

Też się nad nim zastanawiam bo na moich paznokciach zwykły lakier nie chce długo wytrzymać

28

Odp: Manicure hybrydowy

Ja słyszałam, że dobrze się sprawdza, ale ja sama jeszcze nie miałam. Jeżeli chodzi o to gdzie robić to tutaj:  podobno robią go rewelacyjnie, oczywiście o ile jesteście z Krakowa. Wiem, że kosztuje 59 zł więc cena atrakcyjna no i są naprawdę profesjonali.

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2015-02-10 22:37:17)

29

Odp: Manicure hybrydowy

Ja sie ostatnio zaczęłam zastanawiac nad zakupem lakierów hybrydowych
przeraża mnie jednak zmiana koloru..

30

Odp: Manicure hybrydowy

Chodzi Ci o te termoaktywne?

31

Odp: Manicure hybrydowy

HEj!
Na tej stronce możecie znaleźć mnóstwo salonów, które mają w ofercie manicure hybrydowy:)

32

Odp: Manicure hybrydowy

Stosuje manicure hybrydowy od 2 lat, wykorzystuje do tego marke Shellac. Mialam rozdwajające sie paznokcie, łamliwe. Stosowanie tej techniki z tymi lakierozelami WZMOCNIŁO moje paznokcie, a nie oslabilo. Jestem nimi zachwycona! NIe umiem juz wrocic do zwyklego lakieru

33

Odp: Manicure hybrydowy

Ja za bardzo lubię malować paznokcie i często zmieniać kolor, żeby decydować się na hybrydę, ale myślę, że gdybym nie miała na to czasu, to skusiłabym się, ale tylko u profesjonalistki.
Widuję czasami pazurki zrobione przez osoby, którym wydaje się, że jeśli zakupią sprzęt, żel, do tego lubią to robić, a nawet mają jakieś tam technikum do tego, to tym samym potrafią. Otóż nie smile
Wykształcenie kierunkowe, chęci i sprzęt to tylko... wykształcenie, chęci i sprzęt.
Umiejętność trzeba nabyć, wykształcić poprzez uczenie się, próbowanie, staranność, wytrwałość i kilka cech, które należy posiadać w darze, takich jak choćby nietrzęsące się ręce, dokładność, precyzja, dobre oko smile

34

Odp: Manicure hybrydowy

Zdecydowanie odradzam. Przede wszystkim jest to utwardzane UV - co oznacza, ze przyspiesza starzenie skory dloni.

Po drugie, juz nastepnego dnia odstaje od paznokcia - miedzy lakierem a paznokciem jest powietrze.

Widac odrost po kilku dniach, szczegolnie ze moje paznokcie rosna bardzo szybko.

Niszczy paznokcie.

Do zalet zalicze twardosc manicure, co zapobiega lamaniu paznokci w czasie, kiedy sa polakierowane. Nie rysuje sie.

Podsumowujac, jest to dobre rozwiazanie na jakas okazje, np. slub, kiedy trzeba miec paznokcie w idealnej kondycji. Na codzien szkoda paznokci i pieniedzy.

35

Odp: Manicure hybrydowy

Rodzaj płytki paznokcia ma duży wpływ na wybór jego kształtu. Jeżeli jesteś posiadaczką krótkiej, szerokiej płytki, powinnaś piłować paznokcie na kwadratowo (pamiętaj jednak o lekkim zaokrągleniu krawędzi). Natomiast kształt długiego paznokcia najlepiej zaokrąglić. W wypadku paznokcia długiego i wąskiego świetnie prezentuje się spiczasta końcówka. Wyjątkiem jest kształt owalny, który pasuje do niemal każdego rodzaju paznokcia. Dość nietypową sytuacją jest posiadanie paznokci różnego kształtu, wtedy najlepiej sprawdza się opiłowanie ich na kwadratowo.

36

Odp: Manicure hybrydowy

Najważniejszą zaletą manicuru hybrydowego jest jego znikoma ingerencja w płytkę paznokcia. Jego innowacyjność polega na połączeniu w jednym produkcie najlepszych cech lakieru oraz żelu. Nakładany jest cienką warstwą jak lakier bez konieczności piłowania płytki paznokci przed jego nałożeniem, jak również podczas ściągania. Następnie dzięki utwardzeniu w świetle UV nabiera trwałości i wysokiego połysku jak żel. Jest alternatywą dla metod żelowych.  Jest bezzapachowy i nieścieralny.  Nie trzeba czekać, aż zaschnie co jest wadą tradycyjnego lakieru.

37

Odp: Manicure hybrydowy

Ja lubię robi.c hybrydki, szczególnie ze względu na mnogośc kolorów, szczególnie jeśli o Blue Sky chodzi:

38

Odp: Manicure hybrydowy

A słyszałyście o MANICURE POLIMEROWYM? Też się dość długo trzyma, nawet 10 dni, bardzo szybko wysycha, nie trzeba stosować lampy.

39

Odp: Manicure hybrydowy

Niedawno czytałam, że z Jessica można własnie kupić te lakiery do polimerowego. Chociaż nie do końca wiem czy się charakteryzuje? Na pewno jest trwalszy niż piszesz bo u mnie spokojnie trzyma się na paznokciach bez odprysków nawet i 2 tygodnie.

40

Odp: Manicure hybrydowy

ja chce wlasnie bo tutaj maj dosc tanie oferty a mi sie tak strasznie rozdwajają ze szok musze cos z nimi zrobic bo łamia sie strasznie

41

Odp: Manicure hybrydowy

Stosuje manicure hybrydowy od 2 lat, wykorzystuje do tego marke Shellac. Mialam rozdwajające sie paznokcie, łamliwe. Stosowanie tej techniki z tymi lakierozelami WZMOCNIŁO moje paznokcie, a nie oslabilo. Jestem nimi zachwycona! NIe umiem juz wrocic do zwyklego lakieru, nie podoba mi sie, nie jest trwaly. A najwieksza zaleta dla mnie hybrydowego manicure jest to, ze po jego zrobieniu robie wszystko bez obaw zniszenia efektu! Nie czekam az lakier wyschnie... dla mnie bomba!

42

Odp: Manicure hybrydowy

Ja mam ochotę kupić sobie własnie lakiery do hybrydy, tylko zastanawiam się czy sie paznokcie po tym nie zniszczą...

43

Odp: Manicure hybrydowy

Ja swoją przygodę z manicure hybrydowym zaczęłam rok temu. Myślałam że jest to bardziej skomplikowane lecz się myliłam. Zamówiłam pakiet startowy przez internet i jak tylko pojawił się u mnie w domu musiałam wykonać swoja pierwszą hybrydę ( robioną prze mnie ).

44

Odp: Manicure hybrydowy

Byłam mega zadowolona z efektów końcowych, hybryda trzymała mi się prawie 3 tygodnie. Lakiery tzn. cały pakiet startowy miałam z firmy Cosmetic Zone. Teraz tylko dokupuję sobie różne kolorki lakierów jak również ozdoby na paznokcie( cyrkonie, kokardki itp.)

45

Odp: Manicure hybrydowy

Musze jeszcze dodać, że żałuję tylko tego, że szybciej nie zdecydowałam się na zakup tego zestawu bo zaoszczędziłabym wtedy kasę jak również stracony czas, ale lepiej późno niż wcale. Dlatego dziewczyny jak martwicie się, że nie będziecie potrafiły robić hybryd to jesteście w błędzie jest to bardzo proste. Spróbujcie same.

46

Odp: Manicure hybrydowy

Na hybrydach ma się z paznokciami święty spokój - ja tak mam od dawna. Korzystam z new nails, to ich produkty dają mi święty spokój. Przede wszystkim nic nie odpada, nie wymaga poprawek - paznokcie są cały czas zdrowe.

47

Odp: Manicure hybrydowy

Jeśli manicure hybrydowy jest wykonany prawidłowo, to powinien się trzymać przynajmniej dwa tygodnie wink Żadne mycie naczyń nie jest mu straszne smile Wiadomo, ze dużo też zależy od płytki paznokcia, bo jeśli ktoś ma ją bardzo tłustą, to żadna hybryda nie będzie się długo trzymać wink U mnie trzyma się nawet miesiąc! Super metoda! wink

48

Odp: Manicure hybrydowy

Jestem za manicure hybrydowym. Kilka razy robiłam. Jestem bardzo trwały. Paznokcie wyglądają pięknie. Polecam wszystkim kobietkom.

49

Odp: Manicure hybrydowy

Jeszcze nie miałam styczności z hybrydami. Ostatnio głośno na ich temat, więc może kiedyś się skuszę smile

50

Odp: Manicure hybrydowy

ja kiedyś robiłam i bardzo żałuję, że mi się nie trzymają bo to na prawdę super sprawa. Dość, że można robić różne super kombinacje to jeszcze długo się utrzymują (niestety w moim przypadku tylko na stopach) Ja mam własny zestaw do robienia hybryd na stopach, szybko się zwraca cenowo także polecam smile