26

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Mnie ostatnio coraz częściej budzą moje problemy z nerkami... hmm Potem przeważnie nie opłaca mi się kłaść, więc wyłączam budzik i mam więcej czasu, żeby przygotować pyszne śniadanko, ogarnąć się i wyjść do pracy.

27

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

NIe ma to jak zrobić sobie dobre i fajnie wyglądające śniadanko.

28

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

[quote=niechcemisie]O rety Monia99, podziwiam. Ja rankiem pozwalam innym na wyprowadzanie psa wink[/quote]
Cóż my już o 6 rano jesteśmy po spacerze wink To bardzo przyjemny sposób na orzeźwienie, szkoda mi życia na spanie wink

29

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Mnie budzą 2 budziki a i tak wiecznie zasypiam sad Zasypiałam nawet na godzine 11 sad Nie moge nigdy wstać, jestem wiecznie zmęczona mogłabym całe życie spędzić w łóżku.
Chciałabym żeby mnie budził ktoś fajny (np mój ukochany) może miałabym wtedy większą motywacje.

30

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Uwielbiam poranek z dobrą kawą i papierosem (szkodliwe, wiem, ale jak to mówią- masz zwierzątko, to o nie dbaj)

31

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

[quote=Monia99][quote=niechcemisie]O rety Monia99, podziwiam. Ja rankiem pozwalam innym na wyprowadzanie psa wink[/quote]
Cóż my już o 6 rano jesteśmy po spacerze wink To bardzo przyjemny sposób na orzeźwienie, szkoda mi życia na spanie wink[/quote]
Mi nie szkoda. Uwielbiam poranki, kiedyś miałam zwyczaj wstawać bardzo wcześnie, jogging po lesie i robiłam tak, aby o wschodzie słońca znaleźć się w pewnym szczególnym miejscu, gdzie promienie tak wspaniale padały między drzewami. Potem prysznic, szkoła. Teraz nie lubię zaczynać dnia od obowiązku, więc takie rzeczy jak wyprowadzanie psa zostawiam innym, bardziej zainteresowanym. No i jest jeszcze coś... dzień zaczynam od komputera od jakichś dwóch lat. Niestety się uzależniłam. Wiem, nie jest to dobre. Nie lubię wstawać po to, żeby od razu coś robić. Lubię kilka minut poleżeć, pomarzyć, powoli przygotować śniadanie i podelektować się kawą, a spać uwielbiam i nie żałuję 8 godzin na dobę, tym bardziej jeśli śnię. Dla mnie to ważne, aby zachować proporcje między odpoczynkiem, obowiązkami i resztą życia, dowolnie zorganizowaną, bo kiedy się tego nie trzymam, jestem za mało wydajna, żel się czuję fizycznie, psychicznie też. Poza tym kiedy (na szczęście już tylko w co drugi weekend) muszę wstać i od razu praktycznie iść do szkoły albo załatwiać jakieś sprawy urzędowe czy coś, czuję się ograbiona z poranka, a nie będę wstawać tak wczesnie jak kiedyś, bo uwielbiam nie spać do późna... nocne życie big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-10-23 12:21:35)

32

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

No u mnie wygląda to tak że biegam po całym domy i nigdy nie mogę się wyrobić na czas przez co kawa w termiczny kubek i do auta !! zajerzdżam po jakiś rogalik albo ciastko w mc donald i jadę do pracy... ehh czyli poranki w biegu:P

33

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Spaceru z psem nie nazywałabym obowiązkiem a raczej przyjemnością wink Cóż jedni wolą poranki w towarzystwie komputera inni w towarzystwie pupila. Każdy musi sobie ten swój ulubiony poranek wypracować smile

34

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Oczywiście.
Ja dzielę obowiązki na przyjemne i nieprzyjemne. Spacer z psem zaliczam do przyjemnych, ale jednak obowiązków, bo to zrobić trzeba.

35

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Przede wszystkim dobrym śniadaniem! Jeżeli mamy dużo czasu, to można również obejrzeć jakiś fajny film.

36

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Kawaaa! Wypita bez pośpiechu smile Mój rytuał.

37

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Rzecz jasna świeżo zaparzona kawa przez mojego mężczyznę do tego trochę mleczka i mam wszystko. Pózniej pyszne świeże pieczywo z jakimiś kolorowymi przysmakami początek dnia mam już udany. Gdy się podniosę z łózka małe skręty głowy, żeby się obudzić i zapobiec migrenie.

38

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

ja się najpierw solidnie przeciągam big_smile

39

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Najpierw kilka minut gimnastyki, potem pyszne i fajnie wyglądające śniadanko no i oczywiście kawusia. Śniadanko energetyczne, tak żeby było energii na poł dnia, albo i dłużej. Potem jakieś małe ciasteczko :-)

40

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Ja ostatnio w Biedrze kupiłam 10 kilo mandarynek i co rano piję z nich sok pozyskany za pomocą wyciskarki do cytrusów. Energia na cały dzień! A i sok lepszy niż z pomarańczy smile

41

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

ruch ruch i jeszcze raz ruch smile

42

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Dzień zawsze zaczynam od zimnego prysznica!
Rano jestem po prostu nieprzytomna, muszę się umyć, żeby się obudzić. Później obowiązkowa czarna kawa i szykowanie dzieci do szkoły i męża do pracy. Później chwila odpoczynku i siłownia. Wszystko w trzy godziny od 7 do 10 wink.


__________________
Najlepszy [url=http://ec2f.pl/transport-technologiczny]transport technologiczny[/url]

43

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Ten sok z mandarynek to nie głupi pomysł, będę musiała spróbować. Ja lubię zjeść dobre śniadanko i fajnej herbaty się napić z rana. Potem wyjście z pieskiem i dalsze obowiązki.

44

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

[quote=voyage]ja się najpierw solidnie przeciągam big_smile[/quote]
O to to, to jest dobre big_smile
Ja chwilę leżę w łóżku i marzę, fantazjuję.

45

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Szklanka wody i bieganie po parku

46

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Najlepiej kawą wink

47

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

[quote=gosskaa]Najlepiej kawą wink[/quote]
Taaaak... pyszna kawa i można zaczynać dzień od przyjemności smile

48

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Kawa, to jest podstawa każdego mojego dnia jak widzę chyba każdej z osobna również smile najlepiej świeżo zmielona kocham zapach kawy unoszącej w domu:) Do tego pyszne śniadanko i można zacząć w pełni dzień smile. Uważacie, że śniadanie jest podstawą dnia?..

49

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Pewnie smile Ok, wiele razy zdarzało mi się darować sobie śniadanie, zwłaszcza w pośpiechu, ale odkąd odkryłam przyjemność w jedzeniu go, raczej nie pomijam tego posiłku.

50

Odp: Jak zaczynać dzień? Czyli poranek mistrzów ;)

Dzisiaj zjadłam banana i popiłam cappuccino, bajka:)