26

Odp: Depilacja laserowa

No właśnie, bo to chyba już pora szykować się, że trzeba będzie zdjąć grube ciuchy i odsłonić nogi. Depilację laserową   prawdziwym laserem zawsze najbardziej chwaliły sobie moje koleżanki. W tym roku ja nie przegapię sprawy.

27

Odp: Depilacja laserowa

Moja znajoma zafundowała sobie taki zabieg. Ogólnie efekt jest widoczny, ona nie ma już z tym problemów, włoski nie odrastają, ale ogólnie jest to dość kosztowne i na jednej wizycie na pewno sie nie skończy, natomiast ja tez sie zastanawiam.

Ostatnio edytowany przez marysia12 (2015-07-02 22:41:12)

28

Odp: Depilacja laserowa

póki co depilatory laserowe są na tyle drogie ze chyba lepiej iść do salonu kosmetycznego. U nas w Jędrzejowie nie ma i trzeba to robić przy okazji jak się jedzie po coś do większego miasta.  Najczęściej robię depilację bikini w Kielcach . Z pewnością byłoby wygodniej mieć taki depilator w domu, no ale cena jak na razie odstrasza.

29

Odp: Depilacja laserowa

Zapytaj o to w Beauty Center Józefów - o ile to ta okolica, mniej zapłacisz, a jednak efekt będzie na prawdę super. Robiłam u nich to pierwszy raz, nie sądziłam, że będzie aż tak dobrze. A ogólnie do depilacji używam wosku HB.

30

Odp: Depilacja laserowa

W Superpharm często są promocje na to urządzenie do depilacji.

31

Odp: Depilacja laserowa

To chyba już zależy indywidualnie od danej osoby, dla jednych bolesna jest mezoterapia, dla innych mikrodermabrazja a dla jeszcze innych depilacja laserowa, chodź weług mnie ten nowy laser  jest naprawdę dobry smile

32

Odp: Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to super sprawa. Widziałam ostatnio fajną ofertę, prawdopodobnie laserem najskuteczniejszym ze wszystkich: Laser diodowy Palomar VECTUS . Z tego co czytałam to tak jest. A czy ktoś z was w praktyce korzystał z tego lasera?

33

Odp: Depilacja laserowa

a coto ten epilfree powiesz nam może ?
poza tym nie mow bo laser aż tak bardzo nie boli troszke szczypie i to wszystko smile ale kazdy by chcial bezboleśnie i szybko być pieknym prawda?
dla mnie liczy sie skutecznosc dlatego wybieram siena bikini i ogolnie metamorfozę wiosenną big_smile

34

Odp: Depilacja laserowa

Ja w ubiegłym roku miałam wykonane po cztery zabiegi na nogi, bikini i pachy w pewnej popularnej sieci salonów specjalizujących się tylko w depilacji laserowej i muszę powiedzieć, że efekty nie są zadowalające. Był to laser light sheer. Z jaką mocą miałyście wykonywane zabiegi?

35

Odp: Depilacja laserowa

Z tego względu, iż zbliża się lato rownież chciałam się poddać depilacji laserowej. Jestem ze Szczecina. Polecicie jakiś gabinet z tych okolic?

36

Odp: Depilacja laserowa

Wybierając się na depilację laserową należy przede wszystkim pamiętać, że nie każdy laser działa tak samo. Najlepszy jest LightSheer, który trwale usuwa zbędne owłosienie. Zabieg niestety jest trochę bolesny. Do wyboru mamy także fotoepilację. Zabieg jest bezbolesny, ale co za tym idzie - mniej skuteczny.

37

Odp: Depilacja laserowa

Ja z depilacji korzystałam zimą ( bo latem to słabo, bo skóra nie może być opalona). Polecam Cashmire w 100% profesjonalna obsługa i miłe podejście.

38

Odp: Depilacja laserowa

świetna jest taka depilacja laserowa, problem z głowy na wiele lat

39

Odp: Depilacja laserowa

ja byłam wczoraj dokładnie na laserze, pierwszy zabieg, wcześniej byłam na próbie tylko, ale już widziałam różnicę. Zobaczymy co będzie teraz po pierwszym całościowym zabiegu, w mega wrażliwych miejscach boli, ale w reszcie prawie nie, do przezycia, szybko to trwa, wiec mozna się przemęczyć:)

40

Odp: Depilacja laserowa

[quote=Fretka]Ja zrezygnowałam z laseru na rzecz zabiegów Epilfree i nie żałuję. efekt ten sam a i mniej bolesny smile[/quote]

Opowiedziałabyś trochę więcej o tym ? Na czym konkretnie to polega ?

41

Odp: Depilacja laserowa

A ja wybrałam się na depilację laserową nóg i okolic bikini. Sugerując się opiniami w necie, trafiłam do Salonu na Karmelickiej w Krakowie. Zdecydowanie wolałam mieć spokój na długo niż męczyć się latem z depilacją w łazience. Dzisiaj widzę, że warto było, nogi mam gładziutkie i nie widać żadnych odrostów. Za sam zabieg nie zapłaciłam dużo - chyba trafiłam na jakąś promocję. Coś mi się wydaje, że jeszcze tam wrócę, to naprawdę wielka wygoda.

42

Odp: Depilacja laserowa

ja na laserowej depilacji byłam w Dermamedzie we Wrocławiu. super miejsce, miło i kompetentnie...no a teraz przynajmniej problem golenia mam z głowy!

43

Odp: Depilacja laserowa

Każdemu polecam ten rodzaj depiliacji, jest według mnie najmniej inwazyjny co prawda dość drogi ale coś za coś

44

Odp: Depilacja laserowa

To prawda. Lepiej dopłacić ale mieć problem depilacji z glowy na dłużej.

45

Odp: Depilacja laserowa

Laser ma wiele możliwości wykorzystania. U nas jest nie tylko depilacja. usuwają też blizny w tym rozstępy . Można też pozbyć się pajączków . Słyszałam też ze mogą usuną tatuaż, ale o tym czy jest to możliwe decyduje lekarz. Swoją drogą tyle się walczy by ludzie nie poprawiali natury, a o tatuażach raczej nic się nie mówi. Mnie się to nie podoba

Ostatnio edytowany przez dalia75 (2015-09-04 20:22:21)

46

Odp: Depilacja laserowa

[quote=Fretka]Ja zrezygnowałam z laseru na rzecz zabiegów Epilfree i nie żałuję. efekt ten sam a i mniej bolesny smile[/quote]

Mogłabyś coś więcej o tym napisać ?
To czasem nie jest tak, że najpierw robią Ci zabieg laserem, a następnie aplikują jakiś specjalny żel, żeby włoski wolniej odrastały ?

47

Odp: Depilacja laserowa

Bardzo dużo kobiet ma słabe naczynka ale to nie powód do rozpaczy.
Po pierwsze - warto je zamknąć - dla estetyki jak i zdrowia.
Przy depilacji nie działamy laserem na naczynka ale... podgrzewamy jednak tkankę i nawet zdrowe naczynko potrafi pęknąć.
Nie pozostaną po tym trwałe zmiany - ale gojenie może trochę potrwać - mawet do 2 -3 miesięcy.
Trzeba więc bardzo ostroznie dawkować energię i dobrze rozpoznać skórę, tkankę itp.. czyli UWAŻAĆ.
A co się dzieje w rzeczywistości - byle szybciej, byle taniej ... nie chcę komentować za dosadnie.

48

Odp: Depilacja laserowa

ja jestem w trakcie, po próbie i pierwszym zabiegu. Zwlekałam zbyt długo zupełnie niepotrzebnie, bo już widzę pierwsze efekty

49

Odp: Depilacja laserowa

Obecnie jestem po  zabiegu laserem i lekki ból jest, ale niewielki.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2015-10-13 14:27:30)

50

Odp: Depilacja laserowa

racja, oczywiście są bardziej wrażliwe miejsca i mniej. Ale te zabiegi są na tyle krótkie ze warto wytrzymać. Nieporównywalne w ogóle to bólu jaki powoduje depilator!