1

Temat: gry dla dzieci

Witam was drogie mamy... ja w prawdzie nie mam jeszcze swoich dzieci ale mam dwóch chrześniaków jeden z nich za kilkanaście dni będzie obchodził swoje szóste urodziny, a że jest wielkim fanem Xbox 360 poprosił swoja ukochaną ciocie o nowe gry na konsole, prawdę mówiąc ja mam wątpliwości co do takich prezentów muszę porozmawiać o tym z jego mama, ale mimo wszystko jedna grę chciałabym mu kupić, ale może jakaś edukacyjną, słyszeliście może o takich grach dla 6 latków? powiedzcie mi jeszcze gdzie kupujecie gry swoim dzieciakom, wiem że nie są one tanie dlatego szukam jakiś sklepów z promocjami

2

Odp: gry dla dzieci

Polecam gry edukacyjne z grajmyrazem.pl, na pewno lepiej rozwijają młody umysł niż proste strzelanki

3

Odp: gry dla dzieci

Z tymi grami to różnie bywa. Wiem po moim chrześniaku, mniej więcej w takim wieku, czyli gdy miał 6 lat zaczął grać w gry na komputerze, ale miał taką grę, gdzie pilnował farmy, uprawiał jakieś zboże, warzywa (dodam, że mieszka z rodzicami na wsi), jeździł traktorem itd. i był zachwycony, a rodzice mieli chwilę spokoju. W szkole ma teraz bardzo dobre oceny, nie sprawia jakiś kłopotów, więc ja uważam, że gra edukacyjna może zrobić wiele dobrego. Oczywiście wszystko pod kontrola, ale jednak.

4

Odp: gry dla dzieci

Dzieciaki w mojej rodzinie też dość prędko rozpoczęły przygody z grami i krzywda im się przez to nie stała wink U nas najczęściej buszuje się na allegro albo czymś podobnym - wiadomo, zawsze to taniej, prawda? Ano właśnie. A gry edukacyjne faktycznie potrafią zrobić wiele dobrego - dziecko uczy się przez zabawę. Dlatego gry -tak!

5

Odp: gry dla dzieci

Fajne są gry przygodowe, zmuszające do wysiłku fizycznego smile Dzieciak nie będzie siedział w jednej pozycji, a zamiast tego poskacze, pomacha rękami i nogami smile Bardzo fajna zabawa dla całej rodziny. My się bawimy razem z dziećmi i ubaw jest przedni smile

6

Odp: gry dla dzieci

[quote=weronika86]Fajne są gry przygodowe, zmuszające do wysiłku fizycznego smile Dzieciak nie będzie siedział w jednej pozycji, a zamiast tego poskacze, pomacha rękami i nogami smile Bardzo fajna zabawa dla całej rodziny. My się bawimy razem z dziećmi i ubaw jest przedni smile[/quote]
Popieram, przygodówki są bardzo fajne , polecam akurat gry lego smile Z innych to polecam gry sportowe typu bilard, skoki przez płotki czy tenis, zabawę ma nie tylko dziecko, ale też dorośli i przy tym można się naprawdę porządnie zmęczyć:) a zabawy jest naprawdę co nie miara:)

Ostatnio edytowany przez babelek089 (2015-03-04 21:21:05)

7

Odp: gry dla dzieci

Fajne są gry na xbox jeśli ma czujnik kinekt.

Ostatnio edytowany przez sklep z zabawkami (2015-04-10 10:47:10)

8

Odp: gry dla dzieci

Zamiast siedzieć w domu to lepiej wyjsc na jakiś plac zabaw z dzieckiem żeby potem nie siedziało całymi dniam przed komputerem bo to teraz coraz wiekszy problem.

9

Odp: gry dla dzieci

Ja mam córkę 6-cio latkę i 9-cio letniego syna. Obojgu bardzo reglamentuję komputer i smartfona. Zasada: grają tylko w soboty i niedziele - w każdy dzień około 1 godziny.

A w co grają?
Córeczka - serwis ciufcia.pl  oraz na smartfonie gra Pou

Syn uwielbia jeździć czołgiem w  grze World Of Tanks. (wiem - pewnie są osoby które by nie pozwoliły grać bo to temat wojenny... tyle że nie ma tam przemocy) oraz gra w Minecraft.

Ale podstawa to cały czas kontrolowanie ile dzieciaki grają i w co.

Pozdrawiam
Anita

10

Odp: gry dla dzieci

Świetną grę planszową widziałam na lokalnej imprezie, była to gra edukacyjna, gdzie poznawało się też zabytki z regionu, dziecko rzuca kostką i przechodzi na kolejne pola z fotografiami zabytków i krótkim opisem. Fajna sprawa i to za mniej niż 100 zł

11

Odp: gry dla dzieci

[quote=eastgirl]Świetną grę planszową widziałam na lokalnej imprezie, była to gra edukacyjna, gdzie poznawało się też zabytki z regionu, dziecko rzuca kostką i przechodzi na kolejne pola z fotografiami zabytków i krótkim opisem. Fajna sprawa i to za mniej niż 100 zł[/quote]

A jak się ta gra nazywała? Jesteśmy fanami takich planszówek. W sklepie online Urwis kupujemy regularnie jakieś nowości. Ostatnio była to ta gra 5 sekund. Znacie? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na stronę. Polecam też Zgadnij kto to.

12

Odp: gry dla dzieci

Zamiast gier komputerowych można postawić na gry planszowe lub logiczne . Czasem warto odejść od komputera i tak pobawić się z dziećmi.

13

Odp: gry dla dzieci

tutaj znajdziecie fajne  - ja pokazałam tę stronę swoim i mam spokój z nudzącymi się dzieciakami. oczywiście dodam, że wszystko odbywa się w ramach tak zwanego "zdrowego rozsądku" smile

14

Odp: gry dla dzieci

To chlopiec  to  go musi interesowac.
Cos co go interesuje. W tym sklepie zabawki do/z wiekszosci bajek. Polecam.

15

Odp: gry dla dzieci

W sklepach teraz gier nie brakuje, a obecnie gry planszowe i karciane przeżywają drugą młodość i robią furorę.

16

Odp: gry dla dzieci

My mamy kilka ulubionych, zaczynając od "wąsów", idąc przez "kokoszki", "la cucaracha", eksperymenty, kończąc na grach karcianych. Gra cała rodzina.

17

Odp: gry dla dzieci

W karty niech się nauczy grać.

18

Odp: gry dla dzieci

Ja zawsze kupuję prezenty i zabawki dla dzieci w sklepie Ene Due. A dlaczego? Bo są tam kategorie wiekowe i ktoś kto jak ja nie ma dzieci, zawsze znajdzie tam coś odpowiedniego. Poza tym raz jak miałam okazję być tam stacjonarnie to nawet pani pytała jakie kolory dzecko lubi, jakie bajki ogląda i wszystko dopasowała. Już 3 roz z rzędu święta, urodziny i odwiedziny wygrywam, bo mały zawsze dostaje coś czego jeszcze nie ma - a o to ciężko jest z dzisiejszymi dziećmi. polecam zajrzeć. czasem aż żałuję, że nie mam dzieci takie tam wszystko ładne wink

19

Odp: gry dla dzieci

jakieś planszówki jak najbardziej super smile

20

Odp: gry dla dzieci

Scrabble dla starszaków, a dla młodszych puzzle.

21

Odp: gry dla dzieci

Fajne są gry edukacyjne, np. związane z geografią czy matematyką.

22

Odp: gry dla dzieci

Polecam gry z dodanymi książeczkami z zadaniami