26

Odp: Aerobic

Aerobik jest ciekawym pomysłem spędzania czasu, choć w moim przypadku by się nie sprawdził. Lubię dynamikę i ruch, ćwiczenia w zamkniętym pomieszczeniu mnie nudzą. Jedyne co jestem w stanie zaakceptować to ćwiczenia z piłką rehabilitacyjną. Posiadam piłkę z pompką, ćwiczenia wyszukuje w sieci (przykładowe na blogu ortopedyczny24), potem staram się regularnie je wykonywać. Czasem wychodzi mi to lepiej, czasem gorzej wink.

27

Odp: Aerobic

A dla mnie aerobik jest najlepszy!

28

Odp: Aerobic

Aerobik jest super, tylko trzeba mieć na to czas i w miarę blisko mieć dobry klub fitness albo coś w tym stylu. Gdy jeszcze mieszkałam w dużym mieście, chodziłam na takie zajęcia regularnie. Teraz przeprowadziłam się na wieś i tu oczywiście nie ma takich miejsc jak siłownia, czy klub fitness, więc siłą rzeczy musiałam zainwestować w trochę sprzętu i ćwiczę sobie indywidualnie, ale wiadomo, że to jednak nie to samo, motywacja jakaś taka mniejsza, więc i ruchu mniej niż kiedyś sad

29

Odp: Aerobic

No to bardzo niedobrze jak się przeprowadziłaś na wioskę i tam już nie masz żadnych takich ciekawych miejsc - bo faktycznie wiem co mówisz samemu jest się zdecydowanie gorzej zmotywować do jakiegoś działania niestety...Jeśli o mnie chodzi to ja też już przestałam chodzić na zajęcia z aerobiku z tego powodu iż moja znajoma wyjechała za granicę : (

30

Odp: Aerobic

Też jestem z wioski i po prostu akurat nie mam żadnego problemu z aerobikiem bo ja sobie ćwiczę w domu z tv z jakiejś płyty i albo idę do koleżanki poćwiczyć albo koleżanka do mnie przychodzi i jest super

31

Odp: Aerobic

Sorka, że się wcinam ale możecie mi dziewczyny powiedzieć czy ćwiczenia z tą Chodakowską to są właśnie takie typowo na aerobik czy ona jednak prezentuję takie ćwiczenia bardziej podlegające pod fitnesss : )?

32

Odp: Aerobic

Chyba bardziej pod fitness. Najczęściej ma ćwiczenia interwałowe przeplatane z siłowymi.

33

Odp: Aerobic

To jest z nią taka trochę mieszanka ale według mnie to bardziej jest coś w stylu fitness czy też nawet aerobik : ) bo po prostu takie coś to jest super sprawa i akurat bardzo dobrze tak czasem sobie poćwiczyć i też nie trzeba opuszczać wcale swojego ulubionego pokoju z TV

34

Odp: Aerobic

Teraz zaczęłam tak ćwiczyć aerobic bo po prostu akurat no wiecie zbliża się małymi krokami po prostu ślub mojej siostry i tak chciałam zrzucić te zbędne kilogramy i zobaczę czy mi się to jakoś uda do tego września czy po prostu jakoś mi się tego nie uda..

35

Odp: Aerobic

Wybrałam fitness, to zajęcia bardziej wszechstronne mające na celu poprawić wydolność krążenia, samopoczucie i co najważniejsze wyrzeźbić sylwetkę. Warunki wymarzone pod każdym względem, przestrzenna klimatyzowana sala i komplet niezbędnego do ćwiczeń sprzętu. Widzę, że ćwiczenia już powoli przynoszą rezultaty.

36

Odp: Aerobic

Ja uwielbiam aerobik, jest dla mnie jedną z najprzyjemniejszych form aktywności fizycznej. Każdy aerobik, jest prowadzonych inaczej. Ja preferuje te z dużą aktywnością ruchową, gdzie nie koniecznie skupia się na samych ćwiczeniach np. różne układy i choreografie.

37

Odp: Aerobic

Aerobik jest dobry ale najważniejsze w nim by mieć z kim go uprawiać : ) bo jeśli się nie posiada do tego sportu jakby to powiedzieć prawdziwej dobrej trenerki to zdecydowanie nie można na wiele liczyć i po prostu lepiej się za to nie zabierać z amatorami.

38

Odp: Aerobic

A ja zamierzam trochę się rozruszać na jesień i ćwiczyć sobie w domu przy szybkiej muzyce:)

39

Odp: Aerobic

Ja tak samo. W sumie mam kilka filmików, które w tym pomogą.

40

Odp: Aerobic

Ja wolę ćwiczyć w domu niż chodzić na aerobik do klubu fitness - wtedy nigdy nie potrafię nadążyć za innymi co mnie niezmiernie frustruje.

41

Odp: Aerobic

Uwielbiam ćwiczyć przy tv muzycznej, patrzę na teledyski i naśladuję wyginające się dziewczyny;)

42

Odp: Aerobic

Ja kiedyś ćwiczyłam aerobik, ale kiedy odkryłam, na czym polega fitness to się przerzuciłam, bo zauważyłam, że aerobik przestaje dawać jakiekolwiek efekty.
Nawet próbowałam aeroboksu, ale wymiękłam po 2-3 zajęciach tongue
Teraz o wiele lepiej się czuję i wyglądam, jak sobie porobię coś siłowo.

43

Odp: Aerobic

Spróbuj crossfitu, to jest wycisk!

44

Odp: Aerobic

Ja dziękuję, wolę bardziej subtelne ćwiczenia, a aerobic można uprawiać nawet w domu, jak teraz w czasie epidemii.

45

Odp: Aerobic

To są dobre ćwiczenia na rozruszanie rano:)

46

Odp: Aerobic

Ja ćwiczę raczej po południu ☺