151

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

zumba! Co prawda ćwiczę raz w tygodniu i uważam, że po zumbie generalnie się nie chudnie (no chyba, że  ćwiczy się minimum 3 razy w tygodniu), ale jest lepsza kondycja i człowiek się fajnie wyskacze, wypoci, polecam, tym bardziej, że układy nie są za trudne.

152

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

W pełni to popieram zumba jest jak najbardziej super : ) ale to też zależy bardzo dużo od intensywności dziewczyny bo jeśli po prostu 4 razy się maks pójdzie na takie zajęcia to można faktycznie stracić na wadze ; ) ja to teraz akurat odkąd w moim mieście otworzyli nowy basen tylko pływam : )

153

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Pływanie to fajna sprawa ja kiedyś bardzo często chodziłam. Jednak teraz to ja po prostu sobie chodzę na coś takiego jak fitness. Głównie się na to zapisałam ze względu na moją koleżankę, która mnie do tego przekonała iż to może być świetnie takie zajęcie rozluźniające

154

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Teraz tylko sobie biegam : )to na mnie najbardziej działa z tego powodu, że po prostu mi się jakoś znacznie podnosi libido i jestem bardzo uśmiechnięta. Najgorzej to jest dla mnie jak jest taka pogoda jak dzisiaj gdzie jest taki okropny deszcz ale i z tym po prostu sobie daję radę

155

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Raz się tyje cóż za wesołe podejście - zdecydowanie mi się to podoba bo jest mocno pozytywne : ) jeśli o mnie chodzi to ja najbardziej ze wszystkich sportów lubię spacerować i ostatnio się przerzuciłam na coś takiego jak właśnie nording walking (nie wiem czy to się dobrze piszę : pp ) ale chyba każda z was o czym mówię ; )

156

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

No nie wiem czy latanie kanałami po telewizji można nazwać sportem ale to ja uprawiam - oczywiście żarcik i taki gag hihi Po prostu bardzo często uprawiam w domowym zaciszu aerobik i jest zdecydowanie to dla mnie najlepsze

157

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja chodzę na siłownię bo mi lekarz zalecił bo akurat byłam bardzo apatyczna i jakaś no wiecie tak smutna chodziłam bez celuu..Teraz mam cel jak chodzę na siłownię to prostu mam dla kogo ćwiczyć bo dla przyjaciółki, która bardzo lubi jak ja z nią chodzę bo razem się motywujemy

158

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ostatnio sobie wzięłam urlop i po prostu bardzo często zaczęłam chodzić na basen ; ) jestem z większego miasta i u mnie taki basen jest otwarty prawie całą dobę to akurat tutaj nie ma różnicy (jak mam urlop) o której godzinie pójdę bo i tak bedzie jak zwykle otwarte : PP teraz na koniec już urlopu jutro czyli w niedzielę też idę popływać sobie

159

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nie wiem czy to taki duży sport ale ja po prostu ostatnio bardzo często sobie chodzę na nordcing walking i często też sobie spaceruję : ) jeszcze dodatkowo czasem też pójdę na rower ale to bardzo rzadko.. : p

160

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nawet taka aktywność fizyczna jest ciekawa bo akurat coś robisz i nie siedzisz tylko na 4 literach na kompie czy przed kanapą : ) ja ostatnio się zapisałam właśnie na siłownię i po prostu jest bardzo okej ; ) chodzę na to aż 3 razy w tygodniu i no wiecie super jest właśnie iść mi w niedziele bo jest wtedy bardzo mało ludzi.

161

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Czasami siedząc przed telewizorem też można ćwiczyć - każda z nas siedzi od czasu do czasu przed telewizorem i można wtedy robić nożyce lub inne ćwiczenia.

162

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nożyce przed telewizorem w sumie dobre ćwiczenie ale akurat dla mnie nie jest to aż takie konieczne z tego powodu, że gubię zawsze wątek w serialu. Zdecydowanie ja najbardziej lubię sobie pograć w brydża jak do mnie przychodzą znajomi to ja gram z moim misiem a na przeciwko zwykle moja przyjaciółka ze swoim ; D

163

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

To takie dość ciekawe masz zajęcie : )w sumie fajnie jak umiesz w to grać ; )) jeśli chodzi o mnie to ja się z koleżanką zapisałam na fitness właśnie tak od początku tego nowego roku i chodzimy sobie razem i razem się motywujemy : ) jest dobrze bo zawsze razem jest raźniej.

164

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Moim sportem jakim uprawiam to jazda na rowerku czasami wychodzę z koleżanką pobiegać, ale to tylko jak jest cieplutko na dworze. Często też wychodzimy na bilarda do pobliskiego baru z paczką przyjaciół nietypowy sport, ale jednak sport.

165

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Lubie biegać w wolnym czasie czasem lubię pojeździć na rowerze wychodzić na baseny duzo pływać kocham baseny a najbardziej nie mogę się doczekać lata smile Letnie wieczorne bieganie w parku coś pięknego smile

166

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

O bardzo fajnie to napisałeś ; ) najważniejsze, że coś robisz : )wiecie, że teraz po prostu się zaczęła taka wiosna i to na całego jest bardzo ciepło i po prostu można bardzo fajnie sobie gdzieś teraz wyjść wziąć rolki i zacząć jeździć. : ) ja to teraz z moim chłoapakiem jeżdże i jest super wręcz idealnie.

167

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja głownie rower stacjonarny, praktycznie codziennie o 45 min, codziennie też chodzę do pracy na nogach - ok 2 km w jedną stronę. Poza tym staram się też kilka razy w tygodniu poćwiczyć siłowo, mam w domu hantle i sztangę, obciążniki. Gdybym miała więcej pieniędzy pewnie zapisałabym się na siłownię, ale na razie muszę się zadowolić siłownią domową smile.



Po więcej porad w tym temacie zapraszam wszystkich na tego bloga: [url=http://fitandworkout.blog.pl/]http://fitandworkout.blog.pl/[/url] :-) Dużo pozytywnych wibracji oraz świeże endorfiny!!!:-)

Ostatnio edytowany przez melanhojla (2015-05-29 18:00:23)

168

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Znalazłam taką szkołę [url]http://judopanda.pl/[/url] . Drogo nie mają, zajęcia do 21;30, tylko czy kobiety chodzą na judo? Nie będzie to dziwne? Na takie zajęcia to chyba w sumie tylko faceci chodzą. Co myślicie? Można by było się zapisać?

169

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Judo jest kobiecą dyscypliną olimpijską, więc na pewno nie jest to wyłącznie męski sport.

Ostatnio edytowany przez Olusia (2015-04-11 13:31:22)

170

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Oczywiście, że nie jest to tylko męski sport bo kobiety też w to sobie bardzo dobrze radzą : ) jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa ma się w taki sposób iż po prostu ja bardzo lubię jeździć na rowerze oraz uprawiać bardzo takie długie i wyczerpujące po prostu spacery.

171

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Rowerek, basen, stepper i spacery wink

172

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja tylko uprawiam właśnie spacery i marszo biegi : ) najlepiej to na mnie wpływam z tego powodu, że wtedy tempo sama do siebie dopasowuję i jest po prostu bardzo tak fajnie i bardzo ciekawie : ) bardzo to mi się podoba i po prostu jest to najlepszy dla mnie taki sport hihi

173

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

chronologicznie: biegi na orientację, krótki epizod piłki nożnej, jazda konno, krótko taniec (nie dla mnie:)), no i zakończyłam na kickboxingu:)

174

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja aktualnie tylko chodzę na zumbę i robię 6 weidera. Planuję także bieganie i rolki.

175

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Też robiłam A6W, ale po pewnym czasie zaczęłam czuć duże obciążenie na kręgosłup, więc z tego zrezygnowałam. A na rolkach jeżdżę prawie codziennie wink.