26

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Jako facet w obecnym życiu stwierdzam, że chętnie bym sprawdził w następnym, jak to jest być KOBIETĄ, czyli:
- mieć trzy szafy pełne ciuchów i nadal "nie mieć się co ubrać"
- wiecznie się odchudzać, żeby osiągnąć idealną wagę, tj. ważyć chociaż pół kilo mniej niż najszczuplejsza koleżanka
- rozróżniać niezliczoną ilość odcieni szminek i lakierów do paznokci
- pozwalać się uwielbiać facetom, z których i tak wszyscy poza jednym dostaną w końcu kosza
- znać zastosowanie wszystkich 100 kosmetyków, które stanowią urodowy niezbędnik każdej z Was big_smile

27

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Ja chcę być kolorowym egzotycznym motylem, który chociaż żyje krótko, to przyciąga uwagę wszystkich i jest podziwiany za swoje piękno!!!

28

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być pięknym kwiatem - np. różą jerychońską, która rośnie sobie na pustyni i odradza się dzięki kroplom deszczu smile

29

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Na pewno chciałabym być osobą z większą pewnością siebie, która dzięki determinacji i uporowi, osiąga upragnione cele. Nie poddaje się pod wpływem porażki i osiąga sukcesy. Taką, której wyzwania nie są straszne i nie boi się podejmować jakiegokolwiek ryzyka.

30

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być piękną mitologiczną boginką, która wyłania się  z morskiej piany i kusi mężczyzn wink

31

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być najszybszym zwierzęciem świata, żeby zobaczyć, jak to jest szybko przemierzać np. pustynię:)

32

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chcę w przyszłym życiu żyć krótko ale intensywnie, bo w obecnym życiu przeraża mnie jego monotonia - dom- praca- dom itd... Ile można tak żyć?... Mogę być mężczyzną lub kobietą, kraj też jest mi obojętny, ale chciałabym mieć fajne przeżycia, to, co uatrakcyjnia codzienność, bo teraz mi tego brakuje.

33

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Niezależnie od tego, gdzie przyszłoby mi się urodzić, to chciałabym już od najmłodszych lat wiedzieć, kim chciałabym w obecnym życiu zostać. Już jako dziecko robiłabym wszystko, by zrealizować swoje marzenia i podejmowałabym racjonalne wybory, wiedząc, że dzięki nim osiągnę swój cel. Może zamarzyłabym sobie o tym, by zostać pilotką odrzutowca, może znaną podróżniczka władając biegle wieloma językami, a może światowej sławy malarką. Może postanowiłabym prowadzić rezerwat dla dzikich, skrzywdzonych zwierząt gdzieś w samym sercu Afryki, a może moim celem byłoby prowadzenie prężnie działającej firmy na Manhattanie, przynoszącej ogromne zyski. W przyszłym wcieleniu chciałabym być przede wszystkim konsekwentna w tym co robię i pewna swoich działań. Chciałabym iść przez życie pewnym krokiem, robić to co kocham i nie przejmując się wcale tym, co o mnie sądzą inni. Tego właśnie w obecnym życiu trochę mi brakuje - tej absolutnej pewności, że jestem na właściwej drodze.

34

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

W następnym wcieleniu chciałabym mieć niezwykłe życie. Być kimś sławnym jak np. gwiazdą muzyki. Mój fenomen polegałby na mieszance urody, talentu i odrobiny dziwactwa. Zawojowałabym światowy rynek muzyczny. Moje piosenki znaliby wszyscy. Chętnie byłyby grane na dyskotekach. Dzięki nim ludzie zapomnieliby choć na chwilę o swoich kłopotach i zmartwieniach. Nosiłabym ciuchy od znanych projektantów i podróżowałabym po całym świecie. Moimi znajomymi byliby znani celebryci. Miałabym chłopaka aktora, z którym byłabym szczęśliwa. Mieszkalibyśmy w pięknym domu na samym oceanem. Oczywiście, zarabiając dużo pieniędzy, nie zapomniałabym o pomocy innym ludziom, bo sukces świętowany samotnie, nie ma żadnego smaku.

35

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Gdybym jeszcze raz miała przeżyć moje życie, tym razem usiłowałabym popełniać więcej błędów.

Nie starałabym się być doskonała. Więcej bym odpoczywała. Rozluźniłabym się, byłabym bardziej beztroska i wiele spraw traktowała mniej poważnie. Byłabym bardziej szalona.
Wykorzystywałabym więcej szans, więcej bym podróżowała, przewędrowała więcej gór,
przypłynęła więcej rzek, odwiedziła więcej nieznanych mi miejsc. Jadłabym więcej lodów, a mniej sałaty.
Miałabym więcej prawdziwych, a mniej wydumanych zmartwień!
Na pewno nie spędziłabym życia nudno -  godzina za godziną, dzień za dniem, w sposób roztropny i przemyślany. Delektowałabym się każdą chwilą.
Gdybym miała przeżyć życie od nowa...
Ale pewnie nie przeżyję.

36

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Nie wierzę w reinkarnację, ale jeśli miałabym mieć kolejne wcielenie, to chciałabym być sobą. Taką sobą, jaką mogłabym w tym wcieleniu jedynie wymarzyć big_smile

37

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Ja chciałabym być facetem, żeby sprawdzić czy rzeczywiście jest im czego zazdrościć:)

38

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

A ja chciałabym być ptakiem i latać po niebie ,oglądając z góry piękne widoki.

39

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

A wiecie, że obie możecie osiągnąć to samo bez przeobrażania się? smile
No chyba, że coś jeszcze w byciu motylem czy ptakiem Was tak pociąga.

40

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chciałabym być sportowcem, bo ostatnio myślę o udziale w biegu ekstremalnym, nawet można wygrać pakiet startowy tutaj:
[url]http://urodaizdrowie.pl/ekstremalny-konkurs-z-men-survival-race/[/url]

41

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Zdecydowanie chciałabym być facetem, bo oni jednak mają w życiu dużo łatwiej.

42

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Tak myślisz? Oni uważają, że jest na odwrót.

43

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Może chcielibyście być którymś z tych zwierząt- [url]http://www.popularne.pl/dziwne-zwierzeta/[/url] ? Widzieliście którekolwiek z nich chociaż raz w życiu?

44

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Zwierzakiem to nieee... zdecydowanie chciałabym być człowiekiem.

A z tych zwierząt spod linku to na żywo oczywiście nie widziałam żadnego. Jedynie w necie.

45

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Tak, człowiek zdecydowanie ma na ziemi najlepiej... Kosztem wielu zwierząt niestety.

46

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Niestety tak. Dziś już tak tych zwierząt nie potrzebujemy jak wtedy, kiedy człowiek nie potrafił przyodziać się niczym poza skórą czy uprawiać roślin jadalnych w sezonie zimowym, kiedy nie można ich było sprowadzać z cieplejszych stref klimatycznych ani przechowywać zbyt długo. To się zmieniło i dziś mamy wybór, tylko nie każdy chce wybierać.

47

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Ja chcę być motylem - żyć pięknie, choć krótko

48

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Żebyś tylko miała w tym krótkim przyszłym wcieleniu pogodę do latania big_smile

49

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chcę być susłem i przesypiać w spokoju większość życia:)

50

Odp: Kim chcecie być w następnym wcieleniu?

Chcę być chmurką na słonecznym niebie;)