1

Temat: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Jak myślicie, jakie kolory będą modne tej wiosny? Gdzieś czytałam ze będzie to kolor jakiegoś wina (jakiś odcień bordo) ale co jeszcze? Zastanawiam się czy będą to stonowane kolory czy bardziej mocne, wyraziste?

2

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

kremowy, jasny fiolet, wszelkie pastele

3

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Zgadzam się z Finao smile osobiście też stawiałabym na takie barwy zwłaszcza że moi ulubieńcy od Jessica niedługo wypuszczają właśnie specjalną paletę kolorków na wiosnę big_smile już się nie mogę doczekać aż zakupię sobie kilka nowych lakierów <3

4

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

[quote=Sasetka26]Zgadzam się z Finao smile osobiście też stawiałabym na takie barwy zwłaszcza że moi ulubieńcy od Jessica niedługo wypuszczają właśnie specjalną paletę kolorków na wiosnę big_smile już się nie mogę doczekać aż zakupię sobie kilka nowych lakierów <3[/quote]

Znalazłam na fb zdjęcia tej serii lakierów o których piszesz. Bardzo fajne kremowe, pastelowe kolory. Jak one wyglądają jeżeli chodzi o cenę i jakość?

5

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

A proszę - wrzucili zdjęcie lakierów z kolekcji wiosennej:
Cena wyższa wyższa niż większość spotykanych przeciętnie lakierów, ale płaci się za jakość bo trzymają się na paznokciach parę dni.

6

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Nelka smile  tak jak pisze Tusia oczywiście lakiery nie należą do takich za przysłowiowe 5 zł smile bo to jest wyższa półka płacisz za naprawdę dobre lakiery które nie dość że się bardzo długo trzymają na pazurkach to nie odpryskują i nie zawierają szkodliwych substancji. Dlatego warto się nimi zainteresować smile wierz mi na słowo. Jeśli jesteś zainteresowana mogę ci podrzucić ich oficjalną stronkę tam masz ładnie wszystko opisane smile chyba że znajdziesz poprzez ich fejsa.

7

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Manicure na sezon 2015 to zabawa formą i kolorem. W zapomnienie odchodzą pastele, a na ich miejsce wkracza biel i czerń. Pojawi się również klasyczna czerwień i różne jej odmiany - od różu po burgund. Bardzo ważne jest wykończenie manicure - mogą pojawiać się błyszczące elementy, paski, naklejki czy graficzne łączenie dwóch kolorów. Modne paznokcie to nie tylko odpowiedni lakier. To również jego kształt i długość. Hitem tego sezonu są krótkie, ładnie spiłowane paznokcie. Zobaczcie najgorętsze trendy na paznokciach!

8

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Wiosenne trendy to przede wsyzstkim połączenie pasteli i neonów - niezawodnie marka Artdeco kusi mnie swoimi kosmetykami i chyba ich wiosenna kolekcja zagości w mojej kosmetyczce!

9

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

[quote=Sasetka26]Nelka smile  tak jak pisze Tusia oczywiście lakiery nie należą do takich za przysłowiowe 5 zł smile bo to jest wyższa półka płacisz za naprawdę dobre lakiery które nie dość że się bardzo długo trzymają na pazurkach to nie odpryskują i nie zawierają szkodliwych substancji. Dlatego warto się nimi zainteresować smile wierz mi na słowo. Jeśli jesteś zainteresowana mogę ci podrzucić ich oficjalną stronkę tam masz ładnie wszystko opisane smile chyba że znajdziesz poprzez ich fejsa.[/quote]

Jeżeli jakościowo są dobre to cena jak dla mnie nie gra roli (pod warunkiem że są już sprawdzone i na pewno tak jest). Jako nastolatka często malowałam paznokcie i to praktycznie takimi lakierami za 5 zł czy nawet mniej, zniszczyłam sobie płytkę paznokci bardzo mocno, ciężko było doprowadzić je do normalnego stanu.  Teraz jak już jest w miarę dobrze to wole jednak używać te z wyższej półki, dobrych i znanych firm.

10

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Nelka w tym przypadku doskonale cię rozumiem smile miałam dokładnie ten sam problem bo kiedyś nie zwracałam większej uwagi na to jaki to lakier / jaki ma skład i czy jest to dobra firma czy nie i też miałam poniszczone pazurki. Bo nie oszukujmy się jaki lakier za 5-10zł może być dobry ? żaden smile Teraz już od kilku lat jestem bardziej oświecona i byle czego nie kupuje. A co do płytki paznokcia to może zainteresujesz się odżywką od Jessica ? też są świetne smile

11

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Sasetko możesz coś polecić konkretnego? Którą wypróbowałaś bo jak patrzałam troszkę ich tam mają wink

12

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Nelka smile jeśli chodzi o odżywki to zależy kto ma jaki problem z paznokciami smile czy się łamią , rozdwajają , są słabe albo miękkie. Ale jeśli chcesz wiedzieć jakich ja używałam to polecić z czystym sumieniem mogę Bend dont Break która zwiększyła mi elastyczność paznokci i problem łamania się kompletnie wyparował.

13

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

W tym roku manicure powinien być bardzo efektowny! Wiosna będzie należeć do żywych, błyszczących lakierów. Błękity, czerwienie, fiolety czy pomarańcze to kolory obowiązkowe tej wiosny. Fankom mocniejszych odcieni spodobają się głębokie odcienie granatu, fioletu czy czerni. Sezon wiosenny będzie obfitował w witaminowy zastrzyk świeżych barw. Nie wiesz na co się zdecydować? Zobacz nasz przegląd najmodniejszych lakierów do paznokci na wiosnę!

14

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Sasetko, a możesz polecić coś ogólnie na słabe paznokcie? Łamią mi się ale to raczej przez to ze się rozdwajają. Ogólnie z nimi ciężko wiec przyda sie coś na wzmocnienie na wiosnę wink

15

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Mnie strasznie cieszy, ze nowa moda na wiosnę i lato 2015 to opcja, że miksujemy co najmniej dwa kolory. Najmodniejsze propozycje to: biel + srebrny (lub złoty), biel + niebieski, biel + różowy, srebro +czerń, róż + czerń, a także czerń + zieleń. Jessica na pewno wypuści linię w tych kolorach. Ale jeszcze nie zdążyłam sie zorientować. Ja na pewno będę łaczyć biel z niebieskim i z różowym smile Moje ulubione zestawienia smile

16

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Właśnie takie upatrzyłam sobie na wyszukiwarce zabiegówZresztą trafiłam na promo od LadyTime, więc zgrzeszyłabym nie korzystając.

17

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

pastelowe kolory! <3

18

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

[quote=Nelka]Sasetko, a możesz polecić coś ogólnie na słabe paznokcie? Łamią mi się ale to raczej przez to ze się rozdwajają. Ogólnie z nimi ciężko wiec przyda sie coś na wzmocnienie na wiosnę wink[/quote]


Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam ale miałam ostatnio urwanie głowy big_smile no cóż może spróbuj odżywki Jessica Fusion  - ona głównie zwalcza problem z rozdwajającymi się pazurkami i na pewno ci je także trochę wzmocni smile jestem pewna że problem dość szybko zniknie Aaaaa i ewentualnie zobacz sobię Phenomen Oil ta oliwka jest zarówno do skórek jak i paznokci smile i z doświadczenia wiem że działa rewelacyjnie.

19

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

[quote=Finao]kremowy, jasny fiolet, wszelkie pastele[/quote]
ooo tak, zgadzam się smile te mnie urzekły smile
[img]//jessicacosmetics.pl/public/zdjecia/tekstowe/srednie/5942907.jpg[/img]

20

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Oooo genialne! Ten różowy mnie zachwycił- "GOSSIP QUEEN – kremowy, soczysty róż". Ciekawe czy są już do kupienia w sklepach. Na ich stronce jest napisane, że premiera była na targach na początku marca.

21

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

pastelowe TAK! ostatnio uzależniłam się od kupowania:) w szczególności różne wariacje z bielą:)

22

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

ja z owej kolacji mam już HUSH HUSH – kremowa, delikatna lawenda oraz SECRETS – transparentna, opalizująca biel smile ooo tak ;D ale znając mnie i moje zamiłowanie do kupowania lakierów pewnie za jakiś czas znowu kupie jeszcze kilka.

23

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Pokaż jak wyglądają na paznokciach? Bo czekam na wypłatę i zamawiam, tylko nie wiem jaki kolor, może real foto mi pomogą w wyborze.

24

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Strasznie podobają mi się pazurki łączące w sobie 2 lub ewentualnie 3 kolory i najlepiej żeby były to kolory pastelowe. Widzę, że bardzo modne są wszelkie naklejane ozdobniki, ale nie wiem czy to potem nie przeszkadza w codziennych obowiązkach - ja wolę bez.

25

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

ida2015
różne kolory na paznokciach w takim sensie że na każdym paznokciu inny kolor ?
Przeglądałam funpage jessici i widziałam tam takie różne motywy. Pozytywnie się to prezentuje, jak ktoś może chodzić do szkoły czy pracy z takimi paznokciami - to ja długo bym się nie zastanawiała. smile